Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

EquiCup 2019 Stajnia Don Camillo Konopiska Pełen ekran
2019-06-09 - 2019-06-09
Liczba przyjętych koni: 38
Liczba przyjętych zawodników: 36
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Antczak
Kj Lambada
Bogdanov (16) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
2 Aleksandra Bałut
Stajnia Bałutówka
Shanti (25) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
3 Oliwia Bednarska
Kj Apollo
Fenrir (13) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 Adrianna Bieniek
BPK
Korsarz (48) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
5 Justyna Bojarska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Nikol (40) Przyjete 4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
6 Aleksandra Borowicz
Stajnia Biały Borek
Merida (50) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
7 Maja Cichoń
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Askara (34) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
8 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (33) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
9 Julia Dawidowicz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Mag (31) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
10 Natalia Dębogórska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Isubr (39) Przyjete 3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
11 Katarzyna Filipecka
Bpk
Suri (32) Przyjete 4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
12 Roksana Gawron
Stajnia Biały Borek
Sanae (26) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
13 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Bianco (8) Przyjete 4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
14 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (7) Przyjete 3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
15 Nadia Gozdal
Róża Team
Cardea (28) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
16 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (38) Przyjete 3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
17 Weronika Janiszewska
Stajnia Don Camillo
K-Mundial-W (52) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
18 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Geronimo (47) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
19 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (23) Przyjete 3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
20 Oliwia Koćwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Aero (53) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
21 Aurelia Kościelniak
Stajnia Don Camillo
Cezar (42) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
22 Ewa Kowalik
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Czandor (43) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
23 Laila Mansoor
KJ Apollo
Fenrir (14) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
24 Zuzanna Niska
Stajnia Don Camillo
Pan Nemo (35) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
25 Aleksandra Organ
KJ Apollo
Jaskółka (55) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
26 Aleksandra Organ
KJ Apollo
Radetzky (51) Przyjete 5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
27 Maria Pabin
Stajnia Bastion
Wicher (17) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
28 Zuzanna Piotrowicz
KJ Lambada
Boston (19) Przyjete 4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
29 Zuzanna Piotrowicz
Kj Lambada
Silwer (21) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
30 Ulli Pödör
BPK
Cezar (41) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
31 Karina Prysak
BPK
Modryń (1) Przyjete 3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
32 Zuzanna Puczyńska
KJ Lambada
Rubin (20) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
33 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (44) Przyjete 3 - Wyścig lustrzany 80-90 cm , Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
34 Zuzanna Stasińska
Bpk
Brava (54) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
35 Magdalena Studzińska
Stajnia Nad Wartą
Lena (46) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
36 Emilia Szyja
BPK
Peggy (45) Przyjete 4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
37 Karolina Świącik
KJ Lambada
Cubus (49) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
38 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Cardea (27) Przyjete 2 - LL 80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-09
39 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Radetzky (10) Przyjete 4 - L 100cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (Art. 238.2., 2019-06-09
40 Eliza Xerxa
Stajnia Don Camillo
Pan Niko (36) Przyjete 1 - mini LL 70cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.2.1), 2019-06-09
5
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
7
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
9
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
16
Stajnia Pasat Wielki-Bór
18
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
19
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
20
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
22
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
33
Bez Przynależności Klubowej S L A

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl