Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2019-05-25 - 2019-05-26
Liczba przyjętych koni: 100
Liczba przyjętych zawodników: 98
Komunikaty organizatora
1. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia potwierdzenia przelewu lub wysłania go na adres mailowy pomoc@equita.pl bez tego nie jesteśmy w stanie przyjąć zgłoszenia
2. Komunikat KO nr 1 : W zawodach zostanie dodatkowo nie umieszczony w propozycjach konkurs towarzyski 70 cm na styl
3. Komunikat KO nr 2 : Konkursy 80 cm dla kucy zostaną rozegrane jako konkursy dokładności Art. 238.1.1
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (90) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
2 Amelia Bielak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lazar (78) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
3 Adrianna Bieniek
BPK
Korsarz (16) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
4 Julia Bodak
Skj Omega
Bardos (13) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
5 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (104) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
6 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (17) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
7 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (70) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
8 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (109) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
9 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (93) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
10 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Naitiry (116) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
11 Kaja Cot
BPK
Sugestia (54) Przyjete 12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
MILORD (77) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
13 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (30) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
14 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (31) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
15 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (100) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
De Cameron (66) Odrzucone 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
17 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (91) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
18 Masza Galocz
Klub Jazdy Konnej Romico
Scytia (94) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
19 Aleksandra Gawliczek
SKJ OMEGA
Megi (24) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
20 Jagna Ginko
BPK
Blue Lady (35) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
21 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (41) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
22 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka G B (42) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
23 Inez Hordyczko
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (5) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
24 Dominika Jantas
Tcho Biloute (87) Przyjete 12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
25 Julia Jarzębowska
Kjk Solka Międzyrzecze
Czako (47) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
26 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (81) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
27 Dominika Jędrzejczak
Bpk
Timor (60) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
28 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (34) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
29 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (32) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
30 Kamila Kantor
Kjk Solka Międzyrzecze
Wanessa (51) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
31 Oliwia Kantor
Kjk Solka Międzyrzecze
Czako (47) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
32 Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (95) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
33 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (55) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
34 Karolina Kiser
Kjk Solka Międzyrzecze
Orina (48) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
35 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (114) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
36 Małgorzata Kluba
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Carmen-N (86) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
37 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (12) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
38 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (15) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
39 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (21) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
40 Wojciech Korzeczek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Aktiw (14) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
41 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (45) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
42 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Freedom (44) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
43 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Stougjeshoeve Benita (46) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
44 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (82) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
45 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (43) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
46 Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Cannon (20) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
47 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heidi (25) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
48 Hanna Kuc
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (22) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
11 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
49 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Atlanto (72) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
50 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (71) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
51 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (10) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
52 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (79) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
53 Dominika Kurasz
Katowicki Klub Jeździecki
Grys (9) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
54 Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (1) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
55 Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (29) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
56 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (5) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
57 Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Flavio (67) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
58 Amelia Lodek
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (48) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
59 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (105) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
60 Julia Madeja- Yeranosyan
Bpk
Timor (60) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
61 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (113) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-25
62 Weronika Matejczyk
Bpk
Ametys (39) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
63 Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (7) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
64 Emilia Mazur
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bingo (33) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-25
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-25
65 Magdalena Mirska
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (36) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
66 Maria Mitka
Bpk
Afera (83) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
67 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (102) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
68 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (56) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
69 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (58) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
70 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
MANIANA - P (57) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
71 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hetman (97) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
72 Oliwia Pielewska
BPK
Afera (53) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
73 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (7) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
74 Natalia Pierz
Bpk
Markiza (11) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
75 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Quirora (63) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
76 Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Kostek (88) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
77 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (38) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-25
78 Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Maraton (120) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
79 Zofia Rosa
Bpk
Ametys (39) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
80 Oliwia Roter
BPK
Anita Barbie (62) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
81 Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (61) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
82 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (110) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
83 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (68) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
84 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (73) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
85 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quicky B Z (76) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-25
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
86 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (81) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
87 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Surinam (118) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
88 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (69) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
89 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (74) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
90 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (117) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
91 Paulina Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wendy (119) Przyjete 12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
92 Nina Sokalska
BPK
Cuppers Monty (64) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
93 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (23) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
94 Katarzyna Spinczyk
SKJ OMEGA
Larysa (98) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
95 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (111) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
18 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-05-26
96 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (89) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
97 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (99) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
98 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-25
99 Aleksandra Suchanek
Bpk
Rocket (19) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
100 Katarzyna Szatan
Bpk
Sugestia (54) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
101 Martyna Szczypa
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Mario (52) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
102 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (65) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
103 Julia Telepko
Bpk
Etna (36) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
104 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (118) Przyjete 13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
105 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (37) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
106 Magdalena Twardoch
ASK ŚWIERKLANIEC
Koperek (85) Odrzucone 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
107 Aleksandra Urbaniec
Klub Jazdy Konnej Solka
BROSZKA (49) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-25
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-05-25
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
108 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (106) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
109 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (107) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
110 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (18) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
111 Wioletta Wołek - Sarek
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (84) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
112 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (28) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
113 Weronika Zaczek
BPK
Finezja (40) Przyjete 2A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
12A - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
114 Emilia Zajdel
Klub Jazdy Konnej Solka
Fidel (50) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
115 Alicja Zgłobica
Kjk Solka Międzyrzecze
Wanessa (51) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-25
13 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-05-26
116 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (59) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-25
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-26
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
117 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (80) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-25
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-26
1
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
6
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
9
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
10
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
13
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
14
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
16
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
17
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
18
Klub Jazdy Konnej Romico
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
29
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
30
Kjk Solka Międzyrzecze
31
Kjk Solka Międzyrzecze
32
Klub Jazdy Konnej Romico
33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
34
Kjk Solka Międzyrzecze
35
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
36
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
37
Bez Przynależności Klubowej S L A
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
39
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
43
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
44
Klub Jeździecki Zbrosławice
45
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
46
Klub Jazdy Konnej Romico
47
Bez Przynależności Klubowej S L A
48
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
49
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
52
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
53
Katowicki Klub Jeździecki
54
Bez Przynależności Klubowej S L A
55
Bez Przynależności Klubowej S L A
56
Bez Przynależności Klubowej S L A
57
Klub Jazdy Konnej Romico
58
Klub Jazdy Konnej Solka
59
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
61
Bez Przynależności Klubowej S L A
63
Katowicki Klub Jeździecki
64
Bez Przynależności Klubowej S L A
67
Klub Jeździecki Zbrosławice
68
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
69
Bez Przynależności Klubowej S L A
70
Bez Przynależności Klubowej S L A
71
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
73
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
75
Klub Jazdy Konnej Romico
76
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
77
Klub Jeździecki Zbrosławice
81
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
82
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
83
Klub Jeździecki Zbrosławice
84
Klub Jeździecki Zbrosławice
85
Klub Jeździecki Zbrosławice
86
Klub Jeździecki Zbrosławice
87
Klub Jeździecki Zbrosławice
88
Klub Jeździecki Zbrosławice
89
Klub Jeździecki Zbrosławice
90
Klub Jeździecki Zbrosławice
91
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
93
Bez Przynależności Klubowej S L A
95
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
96
Klub Jeździecki Zbrosławice
97
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
101
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
108
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
109
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
110
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
114
Klub Jazdy Konnej Solka
116
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
117
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl