Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach Przez Przeszkody w Lando Pełen ekran
2019-06-22 - 2019-06-23
Liczba przyjętych koni: 163
Liczba przyjętych zawodników: 144
Komunikaty organizatora
1. Opublikowaliśmy ostateczne listy startowe na niedzielę, wszelkie zmiany będziemy wprowadzać po zgodzie sędziego głównego i po uregulowaniu opłaty zgodnej z propozycjami
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (234) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
2 Kaja Badellino
Bez Przynależności Klubowej S L A
Il De Grando (220) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
3 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (312) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
4 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-Zuzia (178) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
5 Helena Bartusek
KJ ZBROSŁAWICE
Goldquidame L (128) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
6 Agnieszka Basiaga
BPK
Montana (204) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
7 Nikola Bauerek
Bpk
Fakir (295) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
8 Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (288) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
9 Monika Beberok
BPK
Pipi (256) Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 Agnieszka Beberok - Surowiec
Preria Wilkowice
Arkada (191) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 Julia Bednarek
BPK
Finezja (174) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
12 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (80) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
13 Adrianna Bieniek
BPK
Korsarz (214) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
14 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (267) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 Julia Bodak
Skj Omega
Bardos (236) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
16 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (278) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
17 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (279) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
18 Wiktoria Bożek
Kj Amigo
Ron (262) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
19 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (72) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
20 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (233) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
21 Monika Bugla
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Laur (323) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
22 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (207) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
23 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (2) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
24 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (4) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
25 Wiktoria Chmura
BPK
Eros (59) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
26 Iga Chojowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Elegant (296) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
27 Iga Chojowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Maroko (148) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
28 Maja Cichoń
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Askara (127) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
29 Piotr Ciołczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cafete (294) Odrzucone 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
30 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (187) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
31 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (126) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
32 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (106) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
33 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (274) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
34 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (276) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
35 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (275) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
36 Martyna Drong
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MR BOJANGLES (327) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
37 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (321) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
38 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (246) Odrzucone 15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
39 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
De Cameron (244) Odrzucone 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
40 Zofia Fica
HiPPo Sports Team
Aniołek (30) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
41 Wioletta Frania
Bpk
Betula (21) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
42 Marta Galas
HiPPo Sports Team
Fantazja (32) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
43 Julia Ganiek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Melady (292) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
44 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (225) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
45 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (224) Przyjete 15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
46 Dominika Glück
BPK
Cynara (166) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
47 Anna Gołda
Bpk
Roxa (60) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
48 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (69) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
49 Olga Graboś
KJ Lando
Pozew (303) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
50 Paulina Grąbczewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Mistrela (167) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
51 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (54) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
52 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (223) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
53 Marta Grzyśka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Easy to love (329) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
54 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucilla (266) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
55 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (265) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
56 Agata Hubner
BPK
Jasyr (201) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
57 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (219) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
58 Katarzyna Jankowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bakszysz (309) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
59 Katarzyna Jankowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi S (324) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
60 Dominika Jantas
Bpk
Tcho Biloute (228) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
61 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (273) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
62 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (311) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
63 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chanel (240) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
64 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (239) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
65 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stollberg (205) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
66 Maria Kanior-Schott
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (212) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
67 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (96) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
68 Izabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Condia (158) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
69 Izabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sfera S (157) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
70 Izabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wantoz S (156) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
71 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
CARTOGRAN'S STAR (245) Odrzucone 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
72 Julia Klimowicz
Bpk
Sabir (176) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
73 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (221) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
74 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (83) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
75 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (291) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
76 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (63) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
77 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Freedom (62) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
78 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (335) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
79 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Stougjeshoeve Benita (61) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
80 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (66) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
81 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (65) Odrzucone 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
82 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Tritop 2 (64) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
83 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Brodway (27) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
84 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (28) Odrzucone 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
85 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (29) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
86 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (181) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
87 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (180) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
88 Daria Kotarska
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (206) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
89 Julita Kowalik
Bpk
Arkadia (302) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
90 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Driada ZK (232) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
91 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Makuba 21 (336) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
92 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (283) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
93 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (337) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
94 Elżbieta Koziak
Bpk
Tran (150) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
95 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (280) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
96 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (250) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
97 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (249) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
98 Nikola Kozłowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (305) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
99 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (231) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
100 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (205) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
101 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (264) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
102 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Shivvy's Girl (263) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
103 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (272) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
104 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (222) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
105 Hanna Kuc
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (119) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
106 Wiktoria Kukla
Bpk
Wendy (90) Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
107 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (164) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
108 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (235) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
109 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (316) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
110 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (270) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
111 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Patagonia (308) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
112 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (112) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
113 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (110) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
114 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (111) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
115 Agnieszka Luksa
Klub Jeździecki Okoły
Naomi (210) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
116 Julia Maciejewska
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (149) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
117 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (77) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
118 Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (313) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
119 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (78) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
120 Ludwik Michalski
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dywizja (152) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
121 Patryk Mike
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
Tiore (243) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
122 Ewa Mniszek
Bpk
Magia-P (310) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
123 Zuzanna Mogielska
Bpk
Milli (177) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
124 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (304) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
125 Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (73) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
126 Michalina Musiolik
Bpk
Dobra Pani (199) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
127 Kamila Musioł
Doardo (338) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
128 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (218) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
129 Jagoda Nowicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
H-pasadena (318) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
130 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (320) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
131 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (319) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
132 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (94) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
133 Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (154) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
13 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-06-23
134 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (306) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
135 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
MANIANA - P (307) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
136 Emilia Piasek
Bpk
Tellur (198) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
137 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino FS (41) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
138 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (42) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
139 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (313) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
140 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (44) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
141 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kokaina (45) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
142 Lena Pilarz
Bpk
Sofia (230) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
143 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (74) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
144 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Ledana S (340) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
145 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium II (339) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
146 Artsion Piroh
Klub Jeździecki Okoły
Bel de Jour (300) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
147 Artsion Piroh
Klub Jeździecki Okoły
Big Spender Z (301) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
148 Artsion Piroh
Klub Jeździecki Okoły
Coeur d'or 5 (299) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
149 Marta Piszczek
Kjk Elizar
Axel 621 (129) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
150 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (271) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
151 Julia Płocica
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
Winda (93) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
152 Ewa Poborska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Acord (331) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
153 Marta Pośpiech
BPK
Harma (248) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
154 Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Kostek (257) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
155 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Don Baron (328) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
156 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (35) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
157 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Luissome Despoire (334) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
158 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Sonny Boy "M" (36) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
159 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (37) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
160 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Legionista (38) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
161 Julia Pudło
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lorento (190) Przyjete 10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
162 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (242) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
163 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (241) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
164 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Bajadera (71) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
165 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (215) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
166 Anna Rosińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (159) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
167 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (217) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
168 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (141) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
169 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (171) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
170 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (173) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
171 Karolina Sadowska
Bpk
čelenka (333) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
172 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (140) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
173 Paulina Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Wendy (289) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
174 Oliwia Smykała
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
Dora (31) Odrzucone 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
175 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (26) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
176 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (209) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
177 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (286) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
178 Marcelina Spychała
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Syriusz M (147) Odrzucone 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
179 Marcelina Spychała
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Viva Espana "M" (146) Odrzucone 7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
8 - C, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
180 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (142) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
181 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (261) Odrzucone 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
182 Iwona Strzałkowska-Jarocka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conner (277) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
183 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (155) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
184 Sara Szczot
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Volstrupgaard's Comet (1) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
185 Daniel Szeląg
Bpk
Julka (79) Odrzucone 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
186 Leszek Szotek
Coffee 23 (341) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
187 Julia Sztaba
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vi-Vi Zagorka (186) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
188 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (326) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
189 Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (68) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
190 Aleksandra Szymanik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Palmer (183) Przyjete 9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
191 Maciej Szymanik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Palmer (183) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
192 Nicolas Ślęzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Night Lady (332) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
193 Justyna Śródecka
Klub Jeździecki Amigo
Elaja (268) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
194 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (70) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
195 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (25) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
196 Lena Uryga
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
T-Star Z (208) Odrzucone 5 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
197 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (95) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
198 Julia Warot
BPK
Salsa (175) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
10 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
199 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Don Bijou II ZW (184) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
200 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (185) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
201 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (325) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
202 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (99) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
203 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (75) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
7 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-22
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
204 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (229) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
205 Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (24) Odrzucone 4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-22
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
206 Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (247) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
207 Grzegorz Wypchlak
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (343) Przyjete 12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
208 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (237) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
209 Weronika Zaczek
BPK
Finezja (174) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
210 Emilia Zawadzka
BPK
Artemida Bh (213) Przyjete 11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
211 Agnieszka Zinek
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
La Prim (161) Odrzucone 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
212 Iga Żelazkiewicz
Kj Amigo
K- Rewita (269) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
9 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
213 Maria Żukowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pasłęka (182) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-22
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-23
1
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
8
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
19
Jeździecki Klub Sportowy Desant
20
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
21
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
22
Bez Przynależności Klubowej S L A
23
Klub Jeździecki Lando
24
Klub Jeździecki Lando
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
28
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
30
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
33
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
34
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
35
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
36
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
38
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
39
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
43
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
50
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
51
Klub Jeździecki Zbrosławice
52
Bez Przynależności Klubowej S L A
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
54
Bez Przynależności Klubowej S L A
55
Bez Przynależności Klubowej S L A
57
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
58
Bez Przynależności Klubowej S L A
59
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
61
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
62
Klub Jazdy Konnej Romico
63
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
64
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
65
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
66
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
67
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
68
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
69
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
70
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
73
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
74
Bez Przynależności Klubowej S L A
75
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
76
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
77
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
78
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
79
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
81
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
82
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
83
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
84
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
85
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
86
Bez Przynależności Klubowej S L A
87
Bez Przynależności Klubowej S L A
88
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
90
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
91
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
92
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
93
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
95
Klub Jeździecki Zbrosławice
96
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
97
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
98
Klub Jeździecki Zbrosławice
99
Klub Jeździecki Zbrosławice
100
Bez Przynależności Klubowej S L A
101
Bez Przynależności Klubowej S L A
102
Bez Przynależności Klubowej S L A
103
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
104
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
105
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
107
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
108
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
109
Klub Jeździecki Zbrosławice
110
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
111
Bez Przynależności Klubowej S L A
112
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
113
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
114
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
115
Klub Jeździecki Okoły
116
Bez Przynależności Klubowej
117
Klub Jeździecki Zbrosławice
118
Katowicki Klub Jeździecki
119
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
120
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
121
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
124
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
125
Jeździecki Klub Sportowy Desant
128
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
129
Klub Jeździecki Zbrosławice
130
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
131
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
132
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
134
Bez Przynależności Klubowej S L A
135
Bez Przynależności Klubowej S L A
137
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
138
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
139
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
141
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
143
Jeździecki Klub Sportowy Desant
144
Jeździecki Klub Sportowy Desant
145
Jeździecki Klub Sportowy Desant
150
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
151
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
152
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
154
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
155
Bez Przynależności Klubowej S L A
156
Klub Jazdy Konnej Elizar
159
Bez Przynależności Klubowej O P O
160
Bez Przynależności Klubowej O P O
161
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
162
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
163
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
164
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
165
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
166
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
167
Bez Przynależności Klubowej S L A
168
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
169
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
170
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
172
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
173
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
174
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
175
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
176
Bez Przynależności Klubowej S L A
177
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
178
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
180
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
181
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
182
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
183
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
184
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
187
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
188
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
190
Bez Przynależności Klubowej S L A
191
Bez Przynależności Klubowej S L A
192
Bez Przynależności Klubowej S L A
194
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
195
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
196
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
197
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
200
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
201
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
202
Bez Przynależności Klubowej S L A
203
Jeździecki Klub Sportowy Desant
205
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
206
Bez Przynależności Klubowej S L A
207
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
211
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
213
Bez Przynależności Klubowej S L A

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl