Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Grand Tour 2019 etap III Pełen ekran
2019-09-07 - 2019-09-07
Liczba przyjętych koni: 22
Liczba przyjętych zawodników: 25
Komunikaty organizatora
1. !!! LOTERIA !!! Podczas finałowego etapu zawodów Grand Tour 2019 (w Rancho Zrębice) zostanie przeprowadzone losowanie. - Wygrać można siodło (sponsor specjalny - Volvo Car Częstochowa) oraz ogłowie (sponsor specjalny - Bremfero Horses) - Losować będzie osoba z publiczności - Nagrodę mogą wylosować tylko zawodnicy, którzy wezmą udział we wszystkich czterech etapach Grand Tour 2019
2. Proszę o przeczytanie dokumentów dodanych w wydarzeniu, znajdują się tam oświadczenia dla osób małoletnich oraz oświadczenia RODO. Prosimy o wypełnienie i okazanie podczas sprawdzania dokumentów. (Dokumenty można znaleźć w zakładce Listy startowe/Wyniki)
3. UWAGA!!! ZE WZGLĘDU NA UPAŁY I NIESPRZYJAJĄCA POGODĘ III ETAP ZAWODÓW ZOSTAJE PRZENIESIONY NA 7 WRZEŚNIA, A FINAŁ NA 14 WRZEŚNIA! PRZEPRASZAMY ZA ZMIANY
4. WAŻNE ! Termin III etapu Grand Tour 2019 w Stajni Biały Borek ulega zmianie ! Biorąc pod uwagę dobro koni i jeźdźców III etap Grand Tour 2019 zostaje zmieniony na 7.09.2019r. ze względu na wysokie temperatury. Przepraszamy za utrudnienia. Do zobaczenia we wrześniu !

Brak przesłanych zgłoszeń.

Zapraszamy później.

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl