Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZT-B Dido Supreme Gorzyczki Pełen ekran
2017-06-11 - 2017-06-11
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Magdalena Bachul Vasamba (86) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
2 Matylda Badura KJ PROFIT Orzesze Benita-betina (79) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
3 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Doardo (84) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
4 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Lusi (83) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
5 Nikola Bażan PLKJ PLESSÓWKA Rosa O Poranku L (85) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
6 Barbara Bober PLKJ Plessówka Greta (71) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
7 Barbara Bober PLKJ Plessówka Kortina (70) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
8 Anna Brzazgacz Stanica Hucuł Wałcz (13) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
9 Monika Bugla BPK Jodełka (32) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
10 Mateusz Czaika K. S. GosŁaw Jedłownik Ramino (18) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
11 Klaudia Ćmok BPK Kaprys (80) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
12 Alicja Domagała KJ "Profit" Szarotka (40) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
13 Barbara Domagała KJ PROFIT ORZESZE Epitet (38) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
14 Agata Domańska EQUI-VERSO Jastrzebie Zdrój Heroina (63) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
15 Julia Dzida Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Huragan (8) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
16 Iwona Ficek PLKJ Plessówka KORSYKA (72) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
17 Hanna Gocyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Klara (68) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
18 Weronika Gogol PLKJ PLESSÓWKA Amelka (9) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
19 Katarzyna Grabiec BPK Arabela (50) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
20 Lena Gruca Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Miecio (42) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
21 Milena Grzybek stajnia Dido Supreme Bela (23) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
22 Aleksandra Hajzyk BPK Dinaro (12) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
23 Nina Hoszek BPK Grand (39) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
24 Kristýna Janošková Jezdci.cz Careno (35) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
25 Klaudia Jasnos Bez Przynależności Klubowej S L A Dakota Ii (19) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
26 Karolina Jaworska BPK Arabina (26) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
27 Nikola Jaworska BPK Divine (25) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
28 Maria Kanior-schott PLKJ PLESSÓWKA Billy (31) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
29 Martyna Kaźmierczak LJKS Eldorado Świerklany Selavi (44) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
30 Oliwia Kempa BPK Dance (53) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
31 Emilia Kolaniak Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Hakuna Ma Tata (60) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
32 Agnieszka Kołodziejczyk PLKJ Plessówka Dekada (73) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
33 Dominika Kotulová BPK Vilemína (33) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
34 Zuzanna Kurasz Stajnia Dido Supreme Panda (49) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
35 Natalia Kurzok KJ PROFIT Orzesze Flamenco (78) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
36 Kamila Langer BPK Bajlando (28) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
37 Dorota Łubiarz Stajnia na Głożynach Krupier (7) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
38 Andżelika Markwa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice B-Libia (17) Odrzucone T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
39 Natalia Matysik PLKJ Plessówka Miko (74) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
40 Alicja Mazurek BPK Wantula (20) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
41 Patrycja Mądrowska Stajnia Dido Supreme Panda (24) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
42 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cicha Toń I (47) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
43 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Kasztan (46) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
44 Edyta Michalik Stajnia Dido Supreme Dido (21) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
45 Marta Mnich BPK Slik (37) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
46 Marta Mnich BPK V-malwina (36) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
47 Anna Mucha BPK Sarmata (27) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
48 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (62) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
49 Kamila Musioł KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH Jaskier (59) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
50 Marta Nadskakulska BPK Cyryl (15) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
51 Anna Nowak Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Grentina Gold (66) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
52 Anna Nowak Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Nefra (65) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
53 Sylwia Nowak PLKJ Plessówka Dekada (73) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
54 Sylwia Nowak PLKJ Plessówka KORSYKA (72) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
55 Marcin Olszowski Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Orion (52) Przyjete T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
56 Zofia Owczarek equi-verso jastrzębie zdrój Heroina (64) Przyjete T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
57 Magdalena Pawlas LJKS Eldorado Świerklany Intryga (43) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
58 Daria Poloczek BPK Fallada (75) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
59 Julia Pudło Stajnia Dido Supreme Rudiana (22) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
60 Iwona Rybak Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Halka (10) Przyjete T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
61 Julia Sobiecka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Bonus Cannabis (61) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
62 Nina Sokalska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Mister hopsing (77) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
63 Nina Sokalska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Wirus (76) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
64 Zofia Standura PLKJ Plessówka Greta (71) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
65 Zofia Standura PLKJ Plessówka KORSYKA (72) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
66 Zofia Standura PLKJ Plessówka Rumianek (69) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
67 Nikola Swaczyna BPK Quento (29) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
68 Anna Szczypińska PLKJ PLESSÓWKA Jessika (11) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
69 Nadia Ścigała BPK Hyrda (67) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
70 Martyna Trębacz BPK Dinaro (12) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
71 Anastazja Waliczek PLKJ Plessówka Kortina (70) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
72 Agata Warzyńska BPK Bolero (57) Przyjete T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
73 Agata Warzyńska BPK Volf (56) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
74 Małgorzata Wojs KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH Dorotka (58) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
75 Karolina Zimoń BPK Celt (16) Przyjete T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
76 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Digesta (87) Przyjete T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
77 Wiktor Żyła Stanica Hucuł Wałcz (13) Przyjete T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
1. Magdalena Bachul
Vasamba (86)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
2. Matylda Badura
KJ PROFIT Orzesze
Benita-betina (79)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
3. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Doardo (84)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
4. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (83)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
5. Nikola Bażan
PLKJ PLESSÓWKA
Rosa O Poranku L (85)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
6. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (71)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
7. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Kortina (70)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
8. Anna Brzazgacz
Stanica Hucuł
Wałcz (13)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
9. Monika Bugla
BPK
Jodełka (32)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
10. Mateusz Czaika
K. S. GosŁaw Jedłownik
Ramino (18)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
11. Klaudia Ćmok
BPK
Kaprys (80)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
12. Alicja Domagała
KJ "Profit"
Szarotka (40)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
13. Barbara Domagała
KJ PROFIT ORZESZE
Epitet (38)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
14. Agata Domańska
EQUI-VERSO Jastrzebie Zdrój
Heroina (63)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
15. Julia Dzida
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Huragan (8)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
16. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
KORSYKA (72)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
17. Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (68)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
18. Weronika Gogol
PLKJ PLESSÓWKA
Amelka (9)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
19. Katarzyna Grabiec
BPK
Arabela (50)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
20. Lena Gruca
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (42)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
21. Milena Grzybek
stajnia Dido Supreme
Bela (23)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
22. Aleksandra Hajzyk
BPK
Dinaro (12)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
23. Nina Hoszek
BPK
Grand (39)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
24. Kristýna Janošková
Jezdci.cz
Careno (35)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
25. Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota Ii (19)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
26. Karolina Jaworska
BPK
Arabina (26)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
27. Nikola Jaworska
BPK
Divine (25)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
28. Maria Kanior-schott
PLKJ PLESSÓWKA
Billy (31)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
29. Martyna Kaźmierczak
LJKS Eldorado Świerklany
Selavi (44)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
30. Oliwia Kempa
BPK
Dance (53)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
31. Emilia Kolaniak
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Hakuna Ma Tata (60)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
32. Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Dekada (73)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
33. Dominika Kotulová
BPK
Vilemína (33)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
34. Zuzanna Kurasz
Stajnia Dido Supreme
Panda (49)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
35. Natalia Kurzok
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (78)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
36. Kamila Langer
BPK
Bajlando (28)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
37. Dorota Łubiarz
Stajnia na Głożynach
Krupier (7)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
38. Andżelika Markwa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B-Libia (17)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
39. Natalia Matysik
PLKJ Plessówka
Miko (74)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
40. Alicja Mazurek
BPK
Wantula (20)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
41. Patrycja Mądrowska
Stajnia Dido Supreme
Panda (24)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
42. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (47)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
43. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kasztan (46)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
44. Edyta Michalik
Stajnia Dido Supreme
Dido (21)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
45. Marta Mnich
BPK
Slik (37)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
46. Marta Mnich
BPK
V-malwina (36)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
47. Anna Mucha
BPK
Sarmata (27)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
48. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (62)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
49. Kamila Musioł
KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
Jaskier (59)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
50. Marta Nadskakulska
BPK
Cyryl (15)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
51. Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (66)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
52. Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (65)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
53. Sylwia Nowak
PLKJ Plessówka
Dekada (73)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
54. Sylwia Nowak
PLKJ Plessówka
KORSYKA (72)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
55. Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (52)
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
56. Zofia Owczarek
equi-verso jastrzębie zdrój
Heroina (64)
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
57. Magdalena Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (43)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
58. Daria Poloczek
BPK
Fallada (75)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
59. Julia Pudło
Stajnia Dido Supreme
Rudiana (22)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
60. Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Halka (10)
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
61. Julia Sobiecka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonus Cannabis (61)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
62. Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mister hopsing (77)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
63. Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wirus (76)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
64. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
Greta (71)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
65. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
KORSYKA (72)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
66. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
Rumianek (69)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
67. Nikola Swaczyna
BPK
Quento (29)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
68. Anna Szczypińska
PLKJ PLESSÓWKA
Jessika (11)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
69. Nadia Ścigała
BPK
Hyrda (67)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
70. Martyna Trębacz
BPK
Dinaro (12)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
71. Anastazja Waliczek
PLKJ Plessówka
Kortina (70)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
72. Agata Warzyńska
BPK
Bolero (57)
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
73. Agata Warzyńska
BPK
Volf (56)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
74. Małgorzata Wojs
KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
Dorotka (58)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
75. Karolina Zimoń
BPK
Celt (16)
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T4 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
76. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Digesta (87)
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
T3 - 80 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017
77. Wiktor Żyła
Stanica Hucuł
Wałcz (13)
T1 KUCE - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 11 06 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl