Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT w Ujeżdżeniu i Mistrzostwa Śląska Jazdy w Damskim Siodle Pełen ekran
2019-06-22 - 2019-06-22
Liczba przyjętych koni: 39
Liczba przyjętych zawodników: 38
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Marta Adrikowska
Bpk
Kaprys (28) Przyjete 1 - Konkurs finałowy MPA juniorów L-1 DS, 2019-06-22
2 Liwia Barańczyk
Bpk
Drahma (37) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
3 Barbara Bąk
Bpk
Sendi (9) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
4 Marta Czachor
Bez Przynależności Klubowej M A L
Harnaś (33) Przyjete 7 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-06-22
5 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (4) Przyjete 8 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
9 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-06-22
6 Aleksandra Gawliczek
SKJ OMEGA
Megi (2) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
7 Weronika Gruchel
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bessa (3) Przyjete 7 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-06-22
8 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
8 Anna Grzywa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bernies Solid Star (16) Przyjete 7 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-06-22
8 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
9 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (23) Przyjete 10 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
10 Agnieszka Helbik - Kuśmierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cebrian (43) Przyjete 8 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
11 Agnieszka Helbik - Kuśmierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cotrosca (42) Przyjete 11 - CS-1A, Zawody Regionalne, 2019-06-22
12 Bartosz Kabaciński
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alians (24) Przyjete 14 - POZIOM I Program Mistrzowski 20x40, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-06-22
13 Kinga Kalisz
Bpk
Jasna (11) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
14 Katarzyna Kler
Bpk
Hiuma Ps (20) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
15 Monika Kloska
BPK
Alians (32) Przyjete 15 - POZIOM II Program Mistrzowski 20x40, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-06-22
16 Maria Knap
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (5) Przyjete 7 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-06-22
17 Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mila (35) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-06-22
18 Anna Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (34) Przyjete 2 - Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle – P-1 DS, 2019-06-22
19 Magdalena Kost-Kaczmarczyk
Bpk
Medal (12) Przyjete 2 - Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle – P-1 DS, 2019-06-22
20 Aleksandra Kurzawa
Bpk
Pielgrzym-o (27) Przyjete 1 - Konkurs finałowy MPA juniorów L-1 DS, 2019-06-22
21 Anastazja Kuśmierz
Kaprys (44) Przyjete 3 - Konkurs elegancji w damskim siodle, 2019-06-22
5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
22 Małgorzata Merta
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (1) Przyjete 5A - L-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
6A - L-2, Zawody Regionalne, 2019-06-22
23 Anna Mirosławska
BPK
Charlie (7) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
24 Julia Nowaczyk
Bpk
Artemida (45) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
25 Dorota Opyd
Klub Jeździecki Facimiech
Sandro Hero (10) Przyjete 12 - CC-5 2019, Zawody Regionalne, 2019-06-22
26 Wiktoria Pałka
Brak
PANICZ-O (38) Przyjete 1 - Konkurs finałowy MPA juniorów L-1 DS, 2019-06-22
3 - Konkurs elegancji w damskim siodle, 2019-06-22
27 Magdalena Pąchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
832 Favory Santa XLII-5 (30) Przyjete 7 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-06-22
28 Magdalena Pąchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Medal (31) Przyjete 2 - Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle – P-1 DS, 2019-06-22
29 Jacek Respondek
Bpk
Wrotycz (18) Przyjete 13 - POZIOM IV Program Mistrzowski 20x60, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-06-22
30 Emilia Rupka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (34) Przyjete 6A - L-2, Zawody Regionalne, 2019-06-22
31 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (39) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-06-22
10 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
32 Iga Siemek
Bpk
Panicz-o (17) Przyjete 1 - Konkurs finałowy MPA juniorów L-1 DS, 2019-06-22
3 - Konkurs elegancji w damskim siodle, 2019-06-22
33 Aleksandra Siermantowska
BPK
Bajer Plus (8) Przyjete 6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
34 Paulina Świder
Bpk
Enio (14) Przyjete 2 - Finał Mistrzostw Śląska w damskim siodle – P-1 DS, 2019-06-22
35 Paulina Świder
Bpk
Lena (13) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
36 Julia Tabaka
Bpk
Ennio (29) Przyjete 1 - Konkurs finałowy MPA juniorów L-1 DS, 2019-06-22
37 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (36) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-06-22
10 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-06-22
38 Patrycja Walus
BPK
Hrabinka (19) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
39 Daria Wróblewska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rakija (21) Przyjete 9 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-06-22
40 Wojciech Wróblewski
BPK
Konieczny Doping (22) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
41 Wojciech Zuziak
Bpk
Maksyma (15) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
6 - L-2, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
42 Małgorzata Zynek
BPK
Charlie (6) Przyjete 5 - L-1, Zawody Towarzyskie, 2019-06-22
4
Bez Przynależności Klubowej M A L
5
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
8
Bez Przynależności Klubowej S L A
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
10
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
11
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
22
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
25
Klub Jeździecki Facimiech
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
39
Jeździecki Klub Sportowy Czanki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl