Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Amatorskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2019-06-29 - 2019-06-30
Liczba przyjętych koni: 53
Liczba przyjętych zawodników: 57
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Sabina Baron
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Donna (69) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
2 Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (2) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-06-29
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-30
3 Wiktoria Bujak
Bpk
Kajman (70) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
4 Katarzyna Cieplik
BPK
Santiago (25) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
5 Izabela Czarnota
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUKAS (51) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
6 Aleksandra Czekaj
Jokasta (72) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
7 Marta Domańska
BPK
Warka (31) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
8 Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (17) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
9 Angelika Dzięgiel
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Ramiro (26) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (3) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-06-29
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-30
11 Paulina Furgał
Gala (73) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
12 Kinga Graca
BPK
Sarmata (28) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
13 Alicja Grima
BPK
Cyrus (44) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
14 Alicja Grima
BPK
Volf (43) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
15 Zuzanna Hatala
Ljks Eldorado Świerklany
Furia (60) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
16 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (10) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
17 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (7) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
18 Martyna Kaźmierczak
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (53) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
19 Emilia Kłyk
BPK
Halik (67) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
20 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (41) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
21 Paulina Kostka
Bpk
Latający Holender (48) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
22 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Malina (61) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
23 Julita Kowalik
Bpk
Arkadia (42) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
24 Weronika Kozłowska
BPK
Bols (46) Przyjete A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
25 Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Betyna (56) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
26 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (52) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-06-29
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-30
27 Amelia Lund
BPK
Santiago (29) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
28 Julia Lund
BPK
Hyrda (24) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
29 Natalia Majewska
Focus (71) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
30 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (64) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
31 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (65) Przyjete 10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
32 Kinga Markiewka
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (59) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
33 Martyna Michalik
Jks Saltando
Eros (40) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
34 Majka Nalepa
Bpk
Braveness (47) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
35 Pola Nardelli
BPK
Arizona Rd (22) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
36 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (18) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
37 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lolipop (39) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
38 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (21) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-30
39 Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Horyłka (37) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
40 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (33) Przyjete R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
41 Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (15) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
42 Magdalena Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Gitti (54) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
43 Radosław Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
COOL COMICS (58) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
R4 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-06-29
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-30
44 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (14) Przyjete A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
45 Agata Piłot
Bpk
Ghandi (50) Przyjete A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
46 Paulina Piwko
BPK
Horyłka (35) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
47 Paulina Piwko
BPK
Lolipop (38) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
48 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (8) Przyjete R1 - 90 cm, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-29
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R5 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.1), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
49 Patrycja Płachta
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Gala (73) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
50 Agata Przybyło
BPK
Sarmata (23) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
51 Wiktoria Pupczyk
BPK
Warka (20) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
52 Paweł Radwan
Bpk
Wolwer (45) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
53 Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Maraton (1) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
54 Marta Rzepa
BPK
Amelka (16) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
55 Paulina Sawecka
BPK
Sarmata (19) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
56 Natalia Tatarczyk
Ljks Eldorado świerklany
Degrader (57) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A3 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
57 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Sesja (63) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
58 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kamaro-A (4) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
59 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Neymar (6) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
60 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (74) Przyjete R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
61 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (9) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-29
R3 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-29
10 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-06-30
11 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2019-06-30
62 Paulina Zerzoń
LJKS Eldorado Świerklany
Tosca (55) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-29
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-29
A4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-06-30
A5 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-06-30
1
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
9
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
10
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
15
Ljks Eldorado Świerklany
16
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
17
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
18
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
20
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
22
LJKS Eldorado Świerklany
26
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
32
LJKS Eldorado Świerklany
36
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
37
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
38
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
39
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
41
Bez Przynależności Klubowej S L A
42
LJKS Eldorado Świerklany
43
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
44
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
48
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
49
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
57
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
58
Bez Przynależności Klubowej S L A
59
Bez Przynależności Klubowej S L A
60
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
61
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
62
LJKS Eldorado Świerklany

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl