Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Południowej Amatorów Pełen ekran
2019-08-10 - 2019-08-11
Liczba przyjętych koni: 50
Liczba przyjętych zawodników: 55
Komunikaty organizatora
1. Szanowni Zawodnicy! Prosimy o dołączenie potwierdzenia wykonania przelewu do zgłoszenia lub wysłania go na adres mailowy pomoc@equita.pl
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Broża
klub EKOAURA
Malwina (36) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
2 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Imperia (35) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
3 Magdalena Bujalska
Bpk
B-paco (48) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
4 Laura Drabczyk
BPK
Dakota (45) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
5 Wiktoria Folwarska
Stajnia Diablo
Oliwka (47) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
6 Wioletta Frania
Bpk
Betula (32) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 Wiktoria Fros
Klub Ekoaura
Etos (44) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 Wiktoria Fros
Klub Ekoaura
Panicz (43) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 Karina Gajda
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czador (56) Przyjete 3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
10 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (19) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
11 Maria Kanior-Schott
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (13) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
12 Patrycja Kasprzyk
Bpk
Pascal (9) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
13 Sebastian Kleinert
Bez Przynależności Klubowej O P O w barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
Brenda (49) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
14 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Koronea (24) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
15 Zuzanna Krzysztofik
BPK
Chanti (34) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
16 Anna Kurková
Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
Liga (64) Przyjete 6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
17 Aleksandra Langer
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Deli (7) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
18 Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Betyna (25) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
19 Maja Łazarska
Róża Team
Róża (14) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
20 Hanna Marcinek
Klub Ekoaura
Etos (44) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
21 Hanna Marcinek
Klub Ekoaura
Mars (37) Przyjete 5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
22 Kinga Markiewka
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (28) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
23 Estera Mistrzak
Bpk
Luna 19 (59) Przyjete 5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
24 Kaja Morciniec
Klub Ekoaura
Etos (44) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
25 Kaja Morciniec
Klub Ekoaura
Panicz (43) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
26 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (55) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
27 Natalia Mura
Oliwka (47) Przyjete 10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
28 Michalina Musiolik
Bpk
Dobra Pani (41) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
29 Klaudia Pawlas
Ljks Eldorado Świerklany
Jazz Band (26) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
30 Magdalena Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Gitti (31) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
31 Anna Paździor
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Joshef (46) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
32 Oliwia Pendziałek
Bpk
Balbina (52) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
33 Emilia Piasek
Bpk
Espaniola (40) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
34 Agata Piłot
Bpk
Ghandi (12) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
35 Szymon Pochłoopień
Plkj Plessowka
Mar Bit (3) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
36 Natalia Rączka
LJKS Eldorado Świerklany
Selavi (23) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
37 Adam Ryszka
Klub Ekoaura
Bonita (42) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
38 Sonia Schwalbe
Klub Jeździecki DERA
Medyna (50) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
39 Kamila Skiba
BPK
Ghandi (53) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
40 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Ramzes (29) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
41 Julia Sojka
Bpk
Horka (39) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
42 Anna Standura
Plkj Plessówka
Kortina (18) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
43 Zofia Standura
Plkj Plessówka
Korsyka (33) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
44 Nikola Stosur
Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
Ihs Toby (61) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
45 Marta Suchecka
Emilka (62) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
46 Patrycja Sylwester
Bpk
Elor (51) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
47 Franciszek Szopa
Klub Ekoaura
Malwina (36) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
48 Paweł Szopa
Klub Ekoaura
Malwina (36) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
49 Dawid Szwetka
Bpk
Daily Qui (57) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
50 Natalia Tatarczyk
Ljks Eldorado świerklany
Degrader (30) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
51 Marta Tomaszewska
Bpk
Luna 19 (60) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
52 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Cardea (15) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
53 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Róża (16) Przyjete 3 - Runda 90 cm OPEN - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
9 - Runda 100 cm Finał OPEN, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
54 Kinga Wicha
Bpk
Piorun (54) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
55 Emilia Wołoszczuk
Olly (65) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
56 Magdalena Wójcik
BPK
Burza (38) Przyjete 2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
57 Nikola Zapotoczna
Stajnia Na Warszawkiej Glubczyce
Alka (58) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
58 Nikola Zapotoczna
Stajnia Na Warszawkiej Glubczyce
Super Viola (63) Przyjete 5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
59 Zuzanna Zasadni
Klub Ekoaura
Mars (37) Przyjete 4 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
5 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
11 - Runda 40 cm - Moje pierwsze zawody Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-11
60 Paulina Zerzoń
LJKS Eldorado Świerklany
Tosca (27) Przyjete 1 - Runda 50 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
2 - Runda 70 cm - pierwszy Półfinał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-10
6 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Pierwszy półfinał, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-10
12 - Runda 40 cm Konkurs specjalny z przebraniem Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
7 - Runda 60 cm - Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
8 - Runda 80 cm Finał, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-11
2
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
9
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
10
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
11
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
13
Bez Przynależności Klubowej O P O w barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
14
LJKS Eldorado Świerklany
16
Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
17
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
22
LJKS Eldorado Świerklany
26
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
29
Ljks Eldorado Świerklany
30
LJKS Eldorado Świerklany
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
36
LJKS Eldorado Świerklany
40
Ljks Eldorado świerklany
44
Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
57
Stajnia Na Warszawkiej Glubczyce
58
Stajnia Na Warszawkiej Glubczyce
60
LJKS Eldorado Świerklany

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl