Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

OJ Cwał Truskolasy ZRiT-A Pełen ekran
2016-07-30 - 2016-07-30
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Marta Barczak KJ Lambada Dukat (17) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
2 Małgorzata Belicka BPK SLA Efekt (21) Przyjete 6 - N-6 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3 Monika Borzęcka JKS Cwał Truskolasy Sagiwara (4) Przyjete 5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
4 Ewelina Bula BPK Monsun (15) Przyjete 4A - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3A - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5 Oliwer Bule BPK Hern (10) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
6 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Alasz (9) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
7 Michał Chodak KJ Facimiech Sandro Hero (18) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
8 Michał Chodak KJ Facimiech Sporting Hero (19) Przyjete 3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
9 Natalia Drapacz BPK SLA Galatex (16) Przyjete 3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
10 Agnieszka Jonczyk BPK SLA Apollin (13) Przyjete 3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
11 Zuzanna Kaczmarzyk JKS Cwał Truskolasy Dafne (12) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
12 Paulina Kamińska BPK Coco 117 (14) Przyjete 4A - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3A - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
13 Klaudia Kuś BPK SLA Gabrielle l (22) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
14 Paulina Lis JKS Cwał Truskolasy Haiti (2) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
8 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
15 Dorota Opyd Klub Jeździecki Facimiech Sandro Hero (18) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
16 Zuzanna Politańska JKS Cwał Truskolasy Saladyn (11) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
17 Paulina Rus BPK Sporting Hero (19) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
18 Agnieszka Siedlak JKS Cwał Truskolasy Regata (3) Przyjete 6 - N-6 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
19 Hanna Suchan JKS Cwał Truskolasy Carte blanche (7) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
20 Hanna Suchan JKS Cwał Truskolasy Escada (6) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
21 Hanna Suchan JKS Cwał Truskolasy Goldika (5) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
22 Ada Szewińska JKS Cwał Truskolasy Garson (8) Przyjete 4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
23 Aneta Szewińska JKS Cwał Truskolasy Ibis (1) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
24 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dante (20) Przyjete 4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1. Marta Barczak
KJ Lambada
Dukat (17)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
2. Małgorzata Belicka
BPK SLA
Efekt (21)
6 - N-6 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3. Monika Borzęcka
JKS Cwał Truskolasy
Sagiwara (4)
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
4. Ewelina Bula
BPK
Monsun (15)
4A - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3A - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5. Oliwer Bule
BPK
Hern (10)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
6. Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Alasz (9)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
7. Michał Chodak
KJ Facimiech
Sandro Hero (18)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
8. Michał Chodak
KJ Facimiech
Sporting Hero (19)
3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
9. Natalia Drapacz
BPK SLA
Galatex (16)
3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
10. Agnieszka Jonczyk
BPK SLA
Apollin (13)
3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
11. Zuzanna Kaczmarzyk
JKS Cwał Truskolasy
Dafne (12)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
12. Paulina Kamińska
BPK
Coco 117 (14)
4A - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3A - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
13. Klaudia Kuś
BPK SLA
Gabrielle l (22)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
14. Paulina Lis
JKS Cwał Truskolasy
Haiti (2)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
8 - C-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
15. Dorota Opyd
Klub Jeździecki Facimiech
Sandro Hero (18)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
16. Zuzanna Politańska
JKS Cwał Truskolasy
Saladyn (11)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
17. Paulina Rus
BPK
Sporting Hero (19)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
18. Agnieszka Siedlak
JKS Cwał Truskolasy
Regata (3)
6 - N-6 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
19. Hanna Suchan
JKS Cwał Truskolasy
Carte blanche (7)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
20. Hanna Suchan
JKS Cwał Truskolasy
Escada (6)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
21. Hanna Suchan
JKS Cwał Truskolasy
Goldika (5)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
22. Ada Szewińska
JKS Cwał Truskolasy
Garson (8)
4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
23. Aneta Szewińska
JKS Cwał Truskolasy
Ibis (1)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
24. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (20)
4B - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016
3B - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 30 07 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl