Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Pszczyna PLESS CUP 2017 Pełen ekran
2017-07-16 - 2017-07-16
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Magdalena Bachul BPK Vasamba (62) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
2 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Doardo (78) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
3 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Lusi (38) Odrzucone 2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 Nikola Bażan PLKJ PLESSÓWKA Rosa O Poranku L (39) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
5 Zuzanna Bernaś Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Balando (12) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
6 Barbara Bober PLKJ Plessówka Greta (55) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
7 Agnieszka Ciurzyńska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lala (36) Przyjete T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
8 Klaudia Dobija PLKJ Plessówka Kortina (59) Przyjete T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
9 Julia Dzida Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Huragan (74) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
10 Klaudia Dzida BPK Robson (15) Przyjete 2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
11 Iwona Ficek PLKJ Plessówka Korsyka (56) Przyjete T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
12 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Plejada (13) Przyjete 1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
13 Paulina Gąszczyk BPK Dolmet milly laforet (11) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
14 Weronika Gogol PLKJ PLESSÓWKA Amelka (73) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
15 Martyna Grobelny BPK Frida (34) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
16 Maria Grynpeter BPK Rudolf (43) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
17 Aleksandra Hajzyk BPK Dinaro (7) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
18 Nina Hoszek Bez Przynależności Klubowej S L A Grand (29) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
19 Angelika Jaskuła BPK Romina (4) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
20 Zuzanna Kamińska Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Hipis (77) Przyjete 1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
21 Maria Kanior-Schott PLKJ Plessówka Billy (41) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
22 Gabriela Kłapacz BPK Romina (4) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
23 Emilia Kłóska BPK Holz-sport aronia (52) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
24 Emilia Kłóska BPK Holz-sport aronia (70) Przyjete T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
25 Monika Kołodziej Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Montana (20) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
26 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lordon (28) Przyjete 2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
27 Jakub Lubszczyk Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany Duchin (46) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
28 Monika Machnik Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Hidalgo (14) Przyjete 1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
29 Natalia Matysik PLKJ Plessówka Miko (58) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
30 Katja Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dragon (21) Przyjete 1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
31 Renata Muller PLKJ Plessówka Jantar (51) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
32 Sylwia Nowak PLKJ Plessówka Dekada (57) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
33 Nikola Pal LJKS Eldorado Świerklany Pirx (47) Przyjete 1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
34 Radosław Pawlas LJKS Eldorado Świerklany Cool comix (67) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
35 Marta Pawłowska BPK Dinaro (7) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
36 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Fighter (31) Przyjete 2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
37 Anna Pęciak Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Ledanaja Ii "W" (32) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
38 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Genua (19) Przyjete T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
39 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Hetman (18) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
40 Milena Piekoszewska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lem (53) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
41 Oliwia Pławecka PLKJ Plessówka Dolores (60) Przyjete T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
42 Szymon Pochłopień PLKJ Plessówka Benito (49) Przyjete T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
43 Magdalena Potysz Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Laur (35) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
44 Iwona Rybak Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Halka (71) Przyjete T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
45 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Sinqulord caro (33) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
46 Zofia Standura PLKJ Plessówka Greta (55) Przyjete T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
47 Zofia Standura PLKJ Plessówka Korsyka (56) Przyjete T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
48 Zofia Standura PLKJ Plessówka Rumianek (54) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
49 Joanna Stebel LKJ Ochaby Sfera ii (1) Przyjete 4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
50 Artur Surwiło PLKJ Plessówka Armag (42) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
51 Anna Szczypińska PLKJ PLESSÓWKA Jessika (72) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
52 Magdalena Szotek PLKJ Plessówka Diana (50) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
53 Mikołaj Szulakowski KJ Trachy Sośnicowice Ramirado (65) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
54 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (22) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
55 Anna Tyrała PLKJ Plessówka Amor (66) Przyjete T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
56 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Grom (48) Przyjete 2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
57 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lukas (61) Przyjete T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
58 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Pensacola (16) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
59 Anastazja Waliczek PLKJ Plessówka Kortina (59) Przyjete T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
60 Małgorzata Wandzel Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice Dablin W (45) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
61 Anna Warcholińska BPK Dinaro (7) Przyjete T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
62 Krzysztof Widzyk Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka Kenzo (76) Przyjete 3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
63 Emilia Wiśniewska Brak Emet (27) Przyjete 2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
64 Wioletta Wołek - Reszka Katowicki Klub Jeździecki Mizar (44) Przyjete 2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
1. Magdalena Bachul
BPK
Vasamba (62)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
2. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Doardo (78)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
3. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (38)
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4. Nikola Bażan
PLKJ PLESSÓWKA
Rosa O Poranku L (39)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
5. Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Balando (12)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
6. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (55)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
7. Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lala (36)
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
8. Klaudia Dobija
PLKJ Plessówka
Kortina (59)
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
9. Julia Dzida
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Huragan (74)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
10. Klaudia Dzida
BPK
Robson (15)
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
11. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Korsyka (56)
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
12. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Plejada (13)
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
13. Paulina Gąszczyk
BPK
Dolmet milly laforet (11)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
14. Weronika Gogol
PLKJ PLESSÓWKA
Amelka (73)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
15. Martyna Grobelny
BPK
Frida (34)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
16. Maria Grynpeter
BPK
Rudolf (43)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
17. Aleksandra Hajzyk
BPK
Dinaro (7)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
18. Nina Hoszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Grand (29)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
19. Angelika Jaskuła
BPK
Romina (4)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
20. Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (77)
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
21. Maria Kanior-Schott
PLKJ Plessówka
Billy (41)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
22. Gabriela Kłapacz
BPK
Romina (4)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
23. Emilia Kłóska
BPK
Holz-sport aronia (52)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
24. Emilia Kłóska
BPK
Holz-sport aronia (70)
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
25. Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Montana (20)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
26. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (28)
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
27. Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (46)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
28. Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (14)
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
29. Natalia Matysik
PLKJ Plessówka
Miko (58)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
30. Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dragon (21)
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
31. Renata Muller
PLKJ Plessówka
Jantar (51)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
32. Sylwia Nowak
PLKJ Plessówka
Dekada (57)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
33. Nikola Pal
LJKS Eldorado Świerklany
Pirx (47)
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
34. Radosław Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Cool comix (67)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
35. Marta Pawłowska
BPK
Dinaro (7)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
36. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Fighter (31)
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
37. Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja Ii "W" (32)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
38. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua (19)
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
39. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hetman (18)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
40. Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lem (53)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
41. Oliwia Pławecka
PLKJ Plessówka
Dolores (60)
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
42. Szymon Pochłopień
PLKJ Plessówka
Benito (49)
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
43. Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (35)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
44. Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Halka (71)
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
45. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Sinqulord caro (33)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
46. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
Greta (55)
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
47. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
Korsyka (56)
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
48. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
Rumianek (54)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
49. Joanna Stebel
LKJ Ochaby
Sfera ii (1)
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
50. Artur Surwiło
PLKJ Plessówka
Armag (42)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
51. Anna Szczypińska
PLKJ PLESSÓWKA
Jessika (72)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
52. Magdalena Szotek
PLKJ Plessówka
Diana (50)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
53. Mikołaj Szulakowski
KJ Trachy Sośnicowice
Ramirado (65)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
54. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (22)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
55. Anna Tyrała
PLKJ Plessówka
Amor (66)
T1 - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
56. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Grom (48)
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
57. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lukas (61)
T3 - B OPEN - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
1 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
58. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Pensacola (16)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
59. Anastazja Waliczek
PLKJ Plessówka
Kortina (59)
T3 - A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 16 07 2017
60. Małgorzata Wandzel
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Dablin W (45)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
61. Anna Warcholińska
BPK
Dinaro (7)
T2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 16 07 2017
62. Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Kenzo (76)
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
4 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 16 07 2017
63. Emilia Wiśniewska
Brak
Emet (27)
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017
64. Wioletta Wołek - Reszka
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (44)
2 - L - Szybkości (Art. 239) () - 16 07 2017
3 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 16 07 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl