Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-B Pszczyna PLESS CUP 2019 Pełen ekran
2019-07-28 - 2019-07-28
Liczba przyjętych koni: 51
Liczba przyjętych zawodników: 49
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (47) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
2 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
TBI Dusseldorf (46) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
3 Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (8) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
4 Betina Bejgier
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Panquidam (56) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
5 Magdalena Bejgier
Jumping Team Brynica
Selavi (57) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
6 Patrycja Belak
Bpk
Forest (22) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
7 Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (40) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
8 Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
GALA (41) Przyjete Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
9 Wiktoria Bojarowicz
Profit
Porsh (44) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
10 Wiktoria Bratek
PROFIT Orzesze
Flamenco (42) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
11 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (49) Przyjete 4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
12 Izabela Czarnota
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUKAS (18) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
13 Ewa Domrzał
Bpk
Forest (22) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
14 Marta Duraj
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (55) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
15 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (38) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
16 Marta Gwóźdź
Profit
Hermes (45) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
17 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (14) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
18 Maria Kanior-Schott
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (35) Przyjete T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Zawodnicy (do 85 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
19 Marcelina Lech
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Armani (2) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
20 Marcelina Lech
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Brownie Ex Odrina (1) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
21 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (6) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
22 Marta Łagiewska
BPK
Nicefor ZK (31) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
23 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (39) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
24 Zuzanna Marugi
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Metro (20) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
25 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (34) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
26 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (10) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
27 Katja Miąso
SKJ Omega
DRAGON (13) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
28 Patryk Mike
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
Tiore (9) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
29 Małgorzata Oswald
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Bentley (37) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
30 Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (11) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
31 Radosław Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
COOL COMICS (3) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
32 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Ledanaja II "W" (50) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
33 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (7) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
34 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (12) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
35 Agata Piłot
Bpk
Ghandi (4) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
36 Adrianna Pitry
Plkj Plessówa
Rumianek (36) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
37 Szymon Pochłoopień
Plkj Plessowka
Mar Bit (15) Przyjete T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Zawodnicy (do 85 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Zawodnicy (do 85 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
38 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (52) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
39 Julia Pudło
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lorento (48) Przyjete T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Zawodnicy (do 85 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
40 Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Maraton (19) Przyjete 2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
41 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (23) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
42 Marta Rzepa
BPK
Amelka (21) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
43 Jolanta Sikacka
Stowarzyszenia Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
Hulanka (33) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
44 Anna Standura
Plkj Plessówka
Kortina (26) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
45 Anna Standura
Plkj Plessówka
Rumianek (27) Przyjete T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
46 Zofia Standura
Plkj Plessówka
Korsyka (25) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3B - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Zawodnicy (do 85 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
47 Helena Staszczak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
Rosemary (32) Przyjete T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
48 Anastazja Waliczek
Plkj Plessówka
Dekada (28) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
49 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (53) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
Konkurs z specjalny o wysokości przeszkód 105 cm, 2019-07-28
50 Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (29) Przyjete 1 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-07-28
2 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (Art.238.1.2 /245.3), 2019-07-28
51 Karolina Wróblewska
Plkj Plessówka
Korsarz (24) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T3A - LL, Zawody Towarzyskie, Amatorów - dla członków PLKJ Plessówka oraz członków Terenowego Koła Hodowców Koni w Pszczynie - Amatorzy (do 65 cm), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
52 Alicja Zaręba
Profit
Hodar (43) Przyjete T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie,Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
T2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-07-28
53 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (54) Przyjete 3 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2019-07-28
4 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-07-28
1
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
3
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
4
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
7
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
8
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
11
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
15
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
17
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
18
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
19
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
20
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
21
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
24
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
25
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
26
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
28
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
29
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
31
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
32
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
34
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
39
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
41
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
43
Stowarzyszenia Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
47
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
50
Bez Przynależności Klubowej S L A
53
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl