Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2019-08-03 - 2019-08-03
Liczba przyjętych koni: 70
Liczba przyjętych zawodników: 62
Komunikaty organizatora
1. UWAGA UWAGA UWAGA !!! Godziny konkursów mogą uledz zmianie +/- 15 minut.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agnieszka Adamczak
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Coelenhage's Cristha (9) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
2 Konstancja Andrzejewska
KJ Jeziorki - Osieczna
Cynamona (53) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
3 Wiktoria Budnik
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Pasjonata Ramzes (25) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
4 Anna Cugier
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Orawa (41) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
5 Anna Cugier
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Orawa (73) Przyjete 7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
6 Patrycja Czaplewska
Klub Jeździecki Michałówka
Norta (37) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 Mieszko Dąbrowski
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
Amira (57) Przyjete 7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
8 Mieszko Dąbrowski
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
Łańcut (14) Przyjete 7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
9 Mieszko Dąbrowski
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
Mayon L (29) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
10 Mieszko Dąbrowski
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
Ventus (13) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
11 Martyna Derengowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Toffi (64) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
12 Maja Dopierała
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Tuareg (47) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
13 Zofia Epting
JSK Gold Team Świątniki
Bobi (60) Przyjete 8 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
14 Kalina Figura
K.J.Jeziorki Osieczna
Berenika (76) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
15 Waldemar Gaca
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Coline (23) Przyjete 13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
16 Aleksandra Grabara
KJ Jeziorki Osieczna
Marilyn Monroe (38) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
17 Zuzanna Grygier
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
Innocenty (8) Przyjete 11 - 80 cm - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
11 - 80 cm - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
18 Adrianna Grzegorek
Bez Przynależności Klubowej W I E
Congo AK (43) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
19 Zuzanna Hądzlik
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
Lary (65) Przyjete 11 - 80 cm - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
11 - 80 cm - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
20 Monika Hojna
Klub Jeździecki Agro-Handel
Konor (15) Przyjete 14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
21 Oliwia Jach
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
Econ Z (62) Przyjete 12 - TALENT WIELKOPOLSKI, Zawody Regionalne, 2019-08-03
12 - TALENT WIELKOPOLSKI, Zawody Regionalne, 2019-08-03
22 Oliwia Jach
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
Malawal (63) Przyjete 12 - TALENT WIELKOPOLSKI, Zawody Regionalne, 2019-08-03
14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
23 Ania Jazdonczyk
Centrum Hipica Jaszkowo
Wandal 1 (18) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
24 Michał Jóskowiak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Bolero (44) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
25 Michał Jóskowiak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Okawango (45) Przyjete 7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
26 Martyna Kamińska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
Forest (36) Przyjete 9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
27 Wiktoria Karyś
Kj Kietlów
Carretina (31) Przyjete 1 - 60 cm DEBIUTY DEBIUTÓW, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
28 Wanessa Kochanek
Bpk
Wiktoria Kg (6) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
29 Julia Kortylewska
Euforia (77) Przyjete 1 - 60 cm DEBIUTY DEBIUTÓW, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
30 Weronika Kosińska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Białka (74) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
31 Weronika Kosińska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Liga (75) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
32 Dominika Kozak
Bpk
Royal (59) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
33 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Acapulco Van De Kattevennen Z (83) Przyjete 13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
34 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Action Guide VD Kattevennen Z (82) Przyjete 13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
35 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Babyspice Van De Kattevennen Z (81) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
36 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Era (80) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
37 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Pandora B (79) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
38 Rafał Krajewski
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Polly B (78) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
39 Antoni Krysiak
Kraju Jumping Team
Forest Champion (7) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
40 Joanna Krzyżostaniak
Klub Jeździecki Agro-Handel
Eschnapur (27) Przyjete 14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
41 Alicja Kurpisz
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Błysk (48) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
42 Kaja Litka
Klub Jeździecki Agro-Handel
Giorgio (2) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
43 Radosław Łukaszewski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
Harkstede "C" (34) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
44 Klaudia Matoszko
Klub Jeździecki Agro-Handel
Gandalf (28) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
45 Hanna Michalak
UKJ Leśny Dwór Pakówka
Paloma (71) Przyjete 1 - 60 cm DEBIUTY DEBIUTÓW, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
1 - 60 cm DEBIUTY DEBIUTÓW, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
46 Zuzanna Musielak
KJ Jeziorki - Osieczna
Imbir (20) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
47 Vanessa Muszyńska
KJ Jeziorki - Osieczna
Blussa (19) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
48 Wiktoria Muszyńska
KJ Jeziorki - Osieczna
Cynamona (22) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
49 Kamil Niestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Patagonia WN (72) Przyjete 7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
50 Dagmara Nowaczyńska
BPK
Sewilla L (35) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
51 Wiktoria Nowak
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
Mary Glenn (58) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
52 Laura Pacholczak
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Róża (30) Przyjete 9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
53 Zuzia Paszkowiak
BPK
Erkan (49) Przyjete 1 - 60 cm DEBIUTY DEBIUTÓW, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
54 Olga Patecka
LKS Cwał Poznań
Snoopy (10) Przyjete 9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
11 - 80 cm - Wielkopolska Liga Kuców młodzież 13-16 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
55 Laura Pawlikiewicz
KJ Jeziorki - Osieczna
Imbir (20) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
56 Laura Pawlikiewicz
KJ Jeziorki - Osieczna
Kaldera (21) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
57 Patryk Piasecki
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
E-Castella NF (33) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
58 Daria Piechowiak
JSK Gold Team Świątniki
Hołek (61) Przyjete 8 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
59 Waldemar Rogowski
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
Calicor (42) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
60 Patryk Ruciński
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
Miss Lady (32) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
61 Weronika Siejak
Klub Jeździecki Agro-handel
Mayon L (29) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
62 Karolina Siwka
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Jantarina (4) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
63 Anna Stróżyńska
Stajnia Siemowo
Tsunami (66) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
64 Natalia Stróżyńska
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
Stanislaw-Star (67) Przyjete 13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
65 Jakub Stróżyński
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
Hester (68) Przyjete 13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
14 - N o Puchar KJ Jeziorki Osieczna, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
66 Zuzanna Szyszka
KJ Jeziorki - Osieczna
Blussa (39) Przyjete 1 - 60 cm DEBIUTY DEBIUTÓW, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
67 Patrycja Trzaskawka
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Cindirella (54) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
6 - L, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-08-03
68 Paulina Wachowiak
Klub Jeździecki Agro-Handel
Lucy (55) Przyjete 7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
69 Paulina Wachowiak
Klub Jeździecki Agro-Handel
Werona (56) Przyjete 7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
13 - P o Puchar CO CO CHICKEN S.C., Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-08-03
70 Julia Waldmajer
KJ Jeziorki - Osieczna
Imbir (20) Przyjete 2 - 70 cm DEBIUTY, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-08-03
71 Oliwia Werblińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
Carmen (11) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
72 Hubert Woźniak
Klub Jeździecki Agro-Handel
Wandal (52) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
7 - L1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-08-03
73 Nina Wysoczańska
Klub Jeździecki Michałówka
Grand (16) Przyjete 9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
9 - 60 cm - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-03
74 Filip Wysoczański
Klub Jeździecki Michałówka
Salmin (17) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.5.1), 2019-08-03
5 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2019-08-03
4
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
5
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
6
Klub Jeździecki Michałówka
7
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
8
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
9
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
10
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
11
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
12
Ludowy Klub Sportowy Cwał
13
JSK Gold Team Świątniki
15
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
17
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ Jumping Events”
18
Bez Przynależności Klubowej W I E
19
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
20
Klub Jeździecki Agro-Handel
21
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
22
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
25
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
30
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
36
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
37
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
38
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
41
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
42
Klub Jeździecki Agro-Handel
43
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
44
Klub Jeździecki Agro-Handel
45
UKJ Leśny Dwór Pakówka
49
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
51
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
52
Ludowy Klub Sportowy Cwał
57
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
58
JSK Gold Team Świątniki
59
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
60
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
61
Klub Jeździecki Agro-handel
62
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
64
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
65
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
67
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
68
Klub Jeździecki Agro-Handel
69
Klub Jeździecki Agro-Handel
71
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
72
Klub Jeździecki Agro-Handel
73
Klub Jeździecki Michałówka
74
Klub Jeździecki Michałówka

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl