Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Driving Competition Ptakowice 2019 Pełen ekran
2019-07-25 - 2019-07-28
Liczba przyjętych koni: 202
Liczba przyjętych zawodników: 59
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Bartosz Adamczyk
POLAND
ALICE (72) Przyjete 14-L-2-PLN
2 Bartosz Adamczyk
POLAND
LARGO (72) Przyjete 14-L-2-PLN
3 Richárd Aszódi
HUNGARY
DARIDO (54) Przyjete 14-CAI2*-P2-PLN
4 Richárd Aszódi
HUNGARY
MAURITS (54) Przyjete 14-CAI2*-P2-PLN
5 Richárd Aszódi
HUNGARY
PETI (54) Przyjete 14-CAI2*-P2-PLN
6 Dariusz Bajer
POLAND
EDWARD (10) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
7 Dariusz Bajer
POLAND
EDWARD (10) Przyjete 14-MP D2-PLN
8 Dariusz Bajer
POLAND
ELAN (10) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
9 Dariusz Bajer
POLAND
ELAN (10) Przyjete 14-MP D2-PLN
10 Dariusz Bajer
POLAND
EMPEROR (10) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
11 Dariusz Bajer
POLAND
EMPEROR (10) Przyjete 14-MP D2-PLN
12 Szilard Barta
SLOVAKIA
DAMLER (20) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
13 Szilard Barta
SLOVAKIA
GEORGE 129 (20) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
14 Marek Baryłko
POLAND
ALIBABA 137 (11) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
15 Marek Baryłko
POLAND
ALIBABA 137 (11) Przyjete 14-MP D2-PLN
16 Marek Baryłko
POLAND
BASCO M (11) Przyjete 14-MP D2-PLN
17 Marek Baryłko
POLAND
BASCO M (11) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
18 Marek Baryłko
POLAND
COR THEODOOR (11) Przyjete 14-MP D2-PLN
19 Marek Baryłko
POLAND
COR THEODOOR (11) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
20 Andrzej Benedykciński
POLAND
ELEGANT (6) Przyjete 14-MP D2-PLN
21 Andrzej Benedykciński
POLAND
ELEGANT (6) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
22 Andrzej Benedykciński
POLAND
SAMBOR (6) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
23 Andrzej Benedykciński
POLAND
SAMBOR (6) Przyjete 14-MP D2-PLN
24 Sebastian Bogacz
POLAND
DYLANO (28) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
25 Sebastian Bogacz
POLAND
EDJE (5) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
26 Sebastian Bogacz
POLAND
EDJE (5) Przyjete 14-MP D2-PLN
27 Sebastian Bogacz
POLAND
ELECT ME OKYDO (5) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
28 Sebastian Bogacz
POLAND
ELECT ME OKYDO (5) Przyjete 14-MP D2-PLN
29 Sebastian Bogacz
POLAND
EPOS (5) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
30 Sebastian Bogacz
POLAND
EPOS (5) Przyjete 14-MP D2-PLN
31 Nea-Renee Bonneß
GERMANY
DIAVOLO Z (55) Przyjete 14-CAI2*-P2-PLN
32 Nea-Renee Bonneß
GERMANY
MITTERNACHTSLIEBE (55) Przyjete 14-CAI2*-P2-PLN
33 Daria Borovleva
RUSSIA
JEDLICZ (75) Przyjete 14-L-1-PLN
34 Vaclav Coufalik
CZECH REPUBLIC
LINDA (18) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
35 Vaclav Coufalik
CZECH REPUBLIC
LYBIE (18) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
36 Vaclav Coufalik
CZECH REPUBLIC
ODETA 2 (18) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
37 Hubert Cytowski
POLAND
LIPTON (62) Przyjete 14-N-2-PLN
38 Hubert Cytowski
POLAND
REWIR (62) Przyjete 14-N-2-PLN
39 Christoph Dieker
GERMANY
BOBBY (58) Przyjete 14-CAI1*-H1-PLN
40 Christoph Dieker
GERMANY
ENDRO 17 (51) Przyjete 14-CAI2*-H1-PLN
41 Christoph Dieker
GERMANY
NORA (29) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
42 Dalma Domsa
HUNGARY
SIGLAVY-CAPRIOLA XXVI-10 (21) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
43 Dalma Domsa
HUNGARY
SIGLAVY-CAPRIOLA XXVI-2 (21) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
44 Dalma Domsa
HUNGARY
SIGLAVY-CAPRIOLA XXVI-7 (21) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
45 Ales Fiala
CZECH REPUBLIC
DAMIEN (45) Przyjete 14-CAI3*-P2-PLN
46 Ales Fiala
CZECH REPUBLIC
DANKEN (45) Przyjete 14-CAI3*-P2-PLN
47 Ferenc Jr. Galbács
HUNGARY
CONVERSANO XXVI-23 (22) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
48 Ferenc Jr. Galbács
HUNGARY
PLUTO XXXIII-19 (22) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
49 Ferenc Jr. Galbács
HUNGARY
SISSY (22) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
50 Jan Godek
POLAND
KING (78) Przyjete 14-L-1-PLN
51 Jan Godek
POLAND
M-INKA (32) Przyjete 14-CAIJ2*-P1-PLN
52 Kacper Górski
POLAND
IVO (76) Przyjete 14-L-2-PLN
53 Kacper Górski
POLAND
Z-AJAX (70) Przyjete 14-N-1-PLN
54 Kacper Górski
POLAND
ZEBI-G (76) Przyjete 14-L-2-PLN
55 Lubomir Hlavenka
CZECH REPUBLIC
PLUTO X-23 SK PEDRO (47) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
56 Lubomir Hlavenka
CZECH REPUBLIC
PLUTO X-24 HOLDFENY (47) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
57 Josef Hrouda
CZECH REPUBLIC
PLUTO XX- 2 (49) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
58 Josef Hrouda
CZECH REPUBLIC
PLUTO XX-1 (48) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
59 Josef Hrouda
CZECH REPUBLIC
PLUTO XX-21 (48) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
60 Josef Hrouda
CZECH REPUBLIC
PLUTO XX-3 (49) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
61 Krzysztof Idzikowski
POLAND
BECKETT FAL (7) Przyjete 14-MP D2-PLN
62 Krzysztof Idzikowski
POLAND
ESTYLIA (7) Przyjete 14-MP D2-PLN
63 Vilmos Jambor
HUNGARY
BENDEGUZ (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
64 Vilmos Jambor
HUNGARY
BLACK (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
65 Vilmos Jambor
HUNGARY
FOREPARK SANTOS (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
66 Vilmos Jambor
HUNGARY
HIGHWAY'S LIGHTFEET (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
67 Vilmos Jambor
HUNGARY
HOLLO (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
68 Vilmos Jambor
HUNGARY
KNOCK YOUR FRONT DOOR (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
69 Vilmos Jambor
HUNGARY
LUDDINGTON ONE FOR ALL (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
70 Vilmos Jambor
HUNGARY
MILLSTREET ERUPTION (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
71 Vilmos Jambor
HUNGARY
NORTHERN ELIZABETH (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
72 Vilmos Jambor
HUNGARY
TOPPER (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
73 Vilmos Jambor
HUNGARY
ZORRO (44) Przyjete 14-CAI3*-P4-PLN
74 Magdalena Jankowska
POLAND
LACRIMA (12) Przyjete 14-MP D2-PLN
75 Magdalena Jankowska
POLAND
LACRIMA (12) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
76 Magdalena Jankowska
POLAND
LUCKY (12) Przyjete 14-MP D2-PLN
77 Magdalena Jankowska
POLAND
LUCKY (12) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
78 Magdalena Jankowska
POLAND
LUMPEK (12) Przyjete 14-MP D2-PLN
79 Magdalena Jankowska
POLAND
LUMPEK (12) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
80 Daria Jastrzębska
POLAND
426 MAESTOSO GAETA I-4 (69) Przyjete 14-N-1-PLN
81 Cezary Jastrzębski
POLAND
BACHMET (9) Przyjete 14-MP D2-PLN
82 Cezary Jastrzębski
POLAND
BORAKS (9) Przyjete 14-MP D2-PLN
83 Cezary Jastrzębski
POLAND
MORAWIEC (9) Przyjete 14-MP D2-PLN
84 Szymon John
POLAND
BARBAROSSA (8) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
85 Szymon John
POLAND
BARBAROSSA (8) Przyjete 14-MP D2-PLN
86 Szymon John
POLAND
DON VENTO (8) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
87 Szymon John
POLAND
DON VENTO (8) Przyjete 14-MP D2-PLN
88 Szymon John
POLAND
NICO (8) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
89 Szymon John
POLAND
NICO (8) Przyjete 14-MP D2-PLN
90 Hubert Kozłowski
POLAND
MICHEL (63) Przyjete 14-N-2-PLN
91 Hubert Kozłowski
POLAND
TANOS (63) Przyjete 14-N-2-PLN
92 Jacek Kozłowski
POLAND
AKCENT (4) Przyjete 14-MP D2-PLN
93 Jacek Kozłowski
POLAND
AKCENT (4) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
94 Jacek Kozłowski
POLAND
KUBA (4) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
95 Jacek Kozłowski
POLAND
KUBA (4) Przyjete 14-MP D2-PLN
96 Jacek Kozłowski
POLAND
ŁAWROW (4) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
97 Jacek Kozłowski
POLAND
ŁAWROW (4) Przyjete 14-MP D2-PLN
98 Lars Krüger
GERMANY
FST EFFEKT (30) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
99 Lars Krüger
GERMANY
FST LAURIN (52) Przyjete 14-CAI2*-H1-PLN
100 Katarzyna Kuryś
POLAND
COUNT DOWN (31) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
101 Roman Kusz
POLAND
BILARD (13) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
102 Roman Kusz
POLAND
BILARD (13) Przyjete 14-MP D2-PLN
103 Roman Kusz
POLAND
HARAL (13) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
104 Roman Kusz
POLAND
HARAL (13) Przyjete 14-MP D2-PLN
105 Roman Kusz
POLAND
SANTIAGO (13) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
106 Roman Kusz
POLAND
SANTIAGO (13) Przyjete 14-MP D2-PLN
107 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
AROMAT (16) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
108 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
AROMAT (16) Przyjete 14-MP D2-PLN
109 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
BAZYLI (16) Przyjete 14-MP D2-PLN
110 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
BAZYLI (16) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
111 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
FROMBORK (16) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
112 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
FROMBORK (16) Przyjete 14-MP D2-PLN
113 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
RENESANS (17) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
114 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
RENESANS (17) Przyjete 14-MP D2-PLN
115 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
RODOS (17) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
116 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
RODOS (17) Przyjete 14-MP D2-PLN
117 Bartłomiej Kwiatek
POLAND
SONET (43) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
118 Weronika Kwiatek
POLAND
DAJLUK (1) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
119 Weronika Kwiatek
POLAND
DAJLUK (1) Przyjete 14-MP D2-PLN
120 Weronika Kwiatek
POLAND
EPILOG (1) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
121 Weronika Kwiatek
POLAND
EPILOG (1) Przyjete 14-MP D2-PLN
122 Weronika Kwiatek
POLAND
KARAOKE (79) Przyjete 14-N-1-PLN
123 Weronika Kwiatek
POLAND
PASSAT (1) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
124 Weronika Kwiatek
POLAND
PASSAT (1) Przyjete 14-MP D2-PLN
125 Andrzej Lange
POLAND
JEDLINEK (61) Przyjete 14-C-1-PLN
126 Andrzej Lange
POLAND
WIGOR (64) Przyjete 14-N-1-PLN
127 Krzysztof Maciak
POLAND
ADRIAN (14) Przyjete 14-MP D2-PLN
128 Krzysztof Maciak
POLAND
ALWAR (14) Przyjete 14-MP D2-PLN
129 Krzysztof Maciak
POLAND
ERGON (14) Przyjete 14-MP D2-PLN
130 Ricardo Massmann
CHILE
ALLIKA (56) Przyjete 14-CAI2*-P2-PLN
131 Ricardo Massmann
CHILE
CONVERSANO FLORA (50) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
132 Ricardo Massmann
CHILE
ELIBONA (56) Przyjete 14-CAI2*-P2-PLN
133 Ricardo Massmann
CHILE
MAESTOSO MANO (50) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
134 Ricardo Massmann
CHILE
MAESTOSO MILTON (50) Przyjete 14-CAI2*-H2-PLN
135 Miroslav Matuska
SLOVAKIA
FAVORY XII 6 (23) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
136 Miroslav Matuska
SLOVAKIA
FAVORY XII 8 (23) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
137 Miroslav Matuska
SLOVAKIA
NEAPOLITANO XI 45 (23) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
138 Piotr Mazur
POLAND
BUTANOL (59) Przyjete 14-CAI1*-H1-PLN
139 Piotr Mazur
POLAND
KABARET JAGODNE (67) Przyjete 14-N-1-PLN
140 Piotr Mazur
POLAND
WALENCJA (68) Przyjete 14-N-1-PLN
141 Marek Morawiec
POLAND
KASKADA (74) Przyjete 14-L-1-PLN
142 Marek Morawiec
POLAND
LORD (32) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
143 Karel Nyvlt
CZECH REPUBLIC
SZOGUN (33) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
144 Izabella Orłowska
POLAND
DORAGON R (66) Przyjete 14-N-1-PLN
145 Izabella Orłowska
POLAND
EMIR (65) Przyjete 14-N-1-PLN
146 Tatyana Podgornaya
RUSSIA
DURANGO (34) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
147 Dariusz Raduła
POLAND
KNESET (71) Przyjete 14-N-1-PLN
148 Almutis Raila
LITHUANIA
BRAVO (35) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
149 Ülar Raudsepp
ESTONIA
FRIIDOM (36) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
150 Pille-Riin Roosileht
ESTONIA
ABBEYFIELD THE GLADIATOR (46) Przyjete 14-CAI3*-P2-PLN
151 Pille-Riin Roosileht
ESTONIA
TOPPER (46) Przyjete 14-CAI3*-P2-PLN
152 Pille-Riin Roosileht
ESTONIA
VEZER (46) Przyjete 14-CAI3*-P2-PLN
153 Wiesław Sadowski
POLAND
DARK ULKJE (27) Przyjete 14-CAI3*-H4-PLN
154 Wiesław Sadowski
POLAND
NICO JACOBUS (27) Przyjete 14-CAI3*-H4-PLN
155 Wiesław Sadowski
POLAND
TRACY J.W (27) Przyjete 14-CAI3*-H4-PLN
156 Wiesław Sadowski
POLAND
YK DARK HENK (27) Przyjete 14-CAI3*-H4-PLN
157 Wiesław Sadowski
POLAND
YK TOPSPEED LONG BEACH (27) Przyjete 14-CAI3*-H4-PLN
158 Urmas Saks
ESTONIA
INDEKSS (37) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
159 István Sánta
HUNGARY
MAESTOSO FRANKO (24) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
160 István Sánta
HUNGARY
SIGLAVY CAPRIOLA DOBOS (24) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
161 István Sánta
HUNGARY
SIGLAVY CAPRIOLA FACER (24) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
162 Hans-Georg Schröder
GERMANY
MOSEVANGS ELEGANT (25) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
163 Hans-Georg Schröder
GERMANY
RINGER (25) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
164 Hans-Georg Schröder
GERMANY
ROMANC (25) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
165 Hans-Georg Schröder
GERMANY
SAMIRO 47 (25) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
166 Hans-Georg Schröder
GERMANY
SINFONIE 193 (25) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
167 Marketa Sedlinska
CZECH REPUBLIC
CONVERSANO XIII-14 (38) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
168 Małgorzata Skupień
POLAND
HANDO (60) Przyjete 14-C-1-PLN
169 Małgorzata Skupień
POLAND
JENSEN (73) Przyjete 14-L-1-PLN
170 Przemysław Sroka
POLAND
CETINKA B H (19) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
171 Przemysław Sroka
POLAND
DON QUI CHOT (15) Przyjete 14-MP D2-PLN
172 Przemysław Sroka
POLAND
DON QUI CHOT (15) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
173 Przemysław Sroka
POLAND
EDMONDA (15) Przyjete 14-MP D2-PLN
174 Przemysław Sroka
POLAND
EDMONDA (15) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
175 Przemysław Sroka
POLAND
FISKUS (19) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
176 Przemysław Sroka
POLAND
WINFRIED 7 (15) Przyjete 14-MP D2-PLN
177 Przemysław Sroka
POLAND
WINFRIED 7 (15) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
178 Dace Sture
LATVIA
CALLIJA (39) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
179 Pál Szabó
HUNGARY
DESPOT THC (80) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
180 Pál Szabó
HUNGARY
STEVI BOY (80) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
181 Pál Szabó
HUNGARY
SZENYOR (80) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
182 Andrea Tóth
HUNGARY
146 MAESTOSO BONADEA I (26) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
183 Andrea Tóth
HUNGARY
150 MAESTOSO GAETANA X (26) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
184 Andrea Tóth
HUNGARY
INCITATO FORGO (26) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
185 Andrea Tóth
HUNGARY
MANO (26) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
186 Andrea Tóth
HUNGARY
RICARDO (26) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
187 Marcela Viochnova
SLOVAKIA
NONIUS XIX-20/SARKAN (40) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
188 Rafał Wojtacha
POLAND
COCO (3) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
189 Rafał Wojtacha
POLAND
COCO (3) Przyjete 14-MP D2-PLN
190 Rafał Wojtacha
POLAND
DONALD 547 (3) Przyjete 14-MP D2-PLN
191 Rafał Wojtacha
POLAND
DONALD 547 (3) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
192 Rafał Wojtacha
POLAND
ELGER (2) Przyjete 14-MP D2-PLN
193 Rafał Wojtacha
POLAND
ELGER (2) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
194 Rafał Wojtacha
POLAND
EROS (2) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
195 Rafał Wojtacha
POLAND
EROS (2) Przyjete 14-MP D2-PLN
196 Rafał Wojtacha
POLAND
FANABELLA (2) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
197 Rafał Wojtacha
POLAND
FANABELLA (2) Przyjete 14-MP D2-PLN
198 Rafał Wojtacha
POLAND
RESPEKT (3) Przyjete 14-CAI3*-H2-PLN
199 Rafał Wojtacha
POLAND
RESPEKT (3) Przyjete 14-MP D2-PLN
200 Jiri Ziegler
CZECH REPUBLIC
DONNERSHALL FRB (41) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
201 Jiri Ziegler
CZECH REPUBLIC
HAROLD (42) Przyjete 14-CAI3*-H1-PLN
202 Bartosz Złoty
POLAND
PALOMA (57) Przyjete 14-CAIY2*-P1-PLN

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl