Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Międzynarodowe Mistrzostwa w Jeździe bez ogłowia Euro Equus Pełen ekran
2019-09-13 - 2019-09-15
Liczba przyjętych koni: 47
Liczba przyjętych zawodników: 46
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Izabela Bylińska
Bpk
że- Sekwana (25) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
2 Miłka Ciupińska
Akademicki Klub Jeździecki Trójmiasto
Lava (13) Przyjete Dressage Show Junior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Junior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Junior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Junior - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Junior - Finał 15.09.2019
3 Bogdan Czarnik
Guns At Nite (49) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
4 Agnieszka Dembska
Wesołe Ranczo
Libor (30) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
5 Joanna Giezek
Leśny Dwór Pakówka
Laura (12) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
6 Magdalena Gręda
Stajnia Malowany Koń
Lawenda (22) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
7 Wojciech Hajduk
Bohun (50) Przyjete Working Equitation
8 Zuzanna Hądzlik
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
Lary (45) Przyjete Skoki Junior Kuce - I Półfinał 13.09.2019 - 50 cm
Skoki Junior Kuce - II Półfinał 14.09.2019 - max 80 cm
9 Sara Horne
Stajnia Malowany Koń
Lawenda (21) Przyjete Skoki Junior Kuce - I Półfinał 13.09.2019 - 50 cm
Skoki Junior Kuce - II Półfinał 14.09.2019 - max 80 cm
Skoki Junior Kuce - Finał 15.09.2019
10 Paweł Jachymek
Wicher (47) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
11 Kateřina Jindrová
Little Shaitan (48) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
12 Weronika Kicińska
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
Clintara (8) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
13 Weronika Kicińska
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
Deltas Cat (7) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
14 Aleksandra Klimek
Bpk
Jacs Ivory Command (28) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
15 Justyna Klinikowska
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
Nicpoń (27) Przyjete Skoki Junior Kuce - I Półfinał 13.09.2019 - 50 cm
Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Junior Kuce - II Półfinał 14.09.2019 - max 80 cm
Liberty Trail Junior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Junior Kuce - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Junior - Finał 15.09.2019
16 Daria Kosmal
Zaczarowane Wzgórze
Ekwador (40) Przyjete Skoki Junior Kuce - I Półfinał 13.09.2019 - 50 cm
Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Junior Kuce - II Półfinał 14.09.2019 - max 80 cm
17 Aleksandra Kostrzewa
Jeździecki Klub Sportowy Moskit
Amadeos (4) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
18 Katarzyna Królak
Cordeo Team
Enigma (34) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
19 Katarzyna Królak
Cordeo Team
S Quattro (35) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
20 Helena Krysiak
Cordeo Team
Doctor No (33) Przyjete Dressage Show Junior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Junior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Junior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Junior - Finał 15.09.2019
21 Matylda Kuc
Zaczarowane Wzgórze
Majkens (41) Przyjete Skoki Junior Kuce - I Półfinał 13.09.2019 - 50 cm
Skoki Junior Kuce - II Półfinał 14.09.2019 - max 80 cm
22 Matylda Kuc
Zaczarowane Wzgórze
Majkens (15) Przyjete Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
23 Maja Kupčáková
Bpk
Viny (32) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
24 Barbora Leann Linhartova
Duque Ii D'atela (55) Przyjete Working Equitation
25 Katarzyna Lenk
SRJ Galopuj z nami
Napoleonka (26) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
26 Julia Lubowska
Bpk
Grace (18) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
27 Martyna Łomzik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (2) Przyjete Skoki Junior Duże konie - I Półfinał 13.09.2019 - 70 cm
Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Junior Duże konie - II Półfinał 14.09.2019 - max 100 cm
Liberty Trail Junior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Junior Duże konie - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Junior - Finał 15.09.2019
28 Nadia Małecka
HorseKiDo Team
Monsun (38) Przyjete Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Junior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Junior - Finał 15.09.2019
29 Joanna Michalak
BPK
Hugo (43) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
30 Joanna Michalak
BPK
Ibiza (42) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
31 Piotr Morsztyn
Klub Jeździecki Kietlów
Van Halen (44) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
32 Robert Nejdora
Golden Ciblarjack (51) Przyjete Working Equitation
33 Joanna Oleksiak
Horsekido Team
Ikona (10) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
34 Paulina Osowska
Paco (46) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
35 Katarzyna Panek
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
C Tarnawa (20) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
36 Katerina Pavlisakova
Akicita (1) Przyjete Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
37 Martyna Pawlas
Jks Equi Verso
Kalibra Wona (29) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
38 Nikola Pelc
Brak
Lenny (23) Przyjete Skoki Junior Kuce - I Półfinał 13.09.2019 - 50 cm
Skoki Junior Kuce - II Półfinał 14.09.2019 - max 80 cm
Skoki Junior Kuce - Finał 15.09.2019
39 Alicja Piotrowska
Stadnina Koni Dębno
Grace o'Fairy (3) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
40 Klementyna Rennert
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
Tajfun (31) Przyjete Skoki Junior Kuce - I Półfinał 13.09.2019 - 50 cm
Skoki Junior Kuce - II Półfinał 14.09.2019 - max 80 cm
Skoki Junior Kuce - Finał 15.09.2019
41 Sarka Shumi Kopecka
Gin Tonic (52) Przyjete Working Equitation
42 Tereza Slaba
Dollom Valmont (53) Przyjete Working Equitation
43 Joanna Stawasz
Horsekido Team
Corrida (9) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
44 Klaudia Widerska
SRJ Galopuj z nami
Niegodna (39) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
45 Katarzyna Wojtysiak
Bpk
Arabeska (16) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
46 Zuzanna Zagórska
BPK
Awanti (17) Przyjete Skoki Junior Duże konie - I Półfinał 13.09.2019 - 70 cm
Liberty Trail Junior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Junior Duże konie - II Półfinał 14.09.2019 - max 100 cm
Liberty Trail Junior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Junior Duże konie - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Junior - Finał 15.09.2019
47 Anna Zenl
Bpk
Egist (14) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Liberty Trail Senior - I Półfinał 13.09.2019
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Liberty Trail Senior - II Półfinał 14.09.2019
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
Liberty Trail Senior - Finał 15.09.2019
48 Ewelina Zon
Little King Pine (54) Przyjete Working Equitation
49 Dorota Żołyniak
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Hugo (43) Przyjete Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
50 Dorota Żołyniak
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Ibiza (42) Przyjete Dressage Show Senior - I Półfinał 13.09.2019
Skoki Senior - I Półfinał 13.09.2019 - 80 cm
Dressage Show Senior - II Półfinał 14.09.2019
Skoki Senior - II Półfinał 14.09.2019 - max 120 cm
Dressage Show Senior - Finał 15.09.2019
Skoki Senior - Finał 15.09.2019
2
Akademicki Klub Jeździecki Trójmiasto
8
Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka
12
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
13
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
15
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
17
Jeździecki Klub Sportowy Moskit
27
Bez Przynależności Klubowej D O S
31
Klub Jeździecki Kietlów
35
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
40
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
49
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
50
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl