Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Mistrzostwa Wielkopolski w ujeżdżeniu 2019 i Finał Pucharu Wielkopolski w Ujeżdżeniu 2019 Pełen ekran
2019-09-21 - 2019-09-22
Liczba przyjętych koni: 42
Liczba przyjętych zawodników: 38
Komunikaty organizatora
1. Konferencja dzisiaj o godzinie 20:00 Odsłuch muzyki do konkursów dowolnych godzina 19:20 (po konkursie L-1)
2. Uwaga! Niedzielny konkurs P-2 (konkurs R 10) odbędzie się o konkursach mistrzowskich, czyli po konkursie C-4 (konkurs R-13). Po dekoracji Seniorów zapraszamy wszystkich zwycięzców rankingu Pucharu Wielkopolski (pierwsze miejsce w każdej kategorii) na uroczystą prezentację: konno, w derkach naszego Sponsora - Sklepu Jeździeckiego Trok (Parada Zwycięzców), a następnie wszystkich laureatów Mistrzostw i Pucharu oraz członków Komisji Sędziowskiej do wspólnego zdjęcia!
3. Prosimy, aby muzyka do programów dowolnych była opisana imieniem konia oraz nazwiskiem zawodnika na nośniku danych (karta, pendrive).
4. Konkursy w dniu 22-09-2019 rozpoczynamy od godziny 9:00
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agnieszka Adamczak
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Hopkins (38) Przyjete R5 - N-6, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW OPEN, 2019-09-21
R12 - N-7 FreeStyle + FINAŁ MW OPEN, Zawody Regionalne, 2019-09-22
2 Agnieszka Adamczak
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Ruletka (30) Przyjete R6 - C-3 (2019), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Senior , 2019-09-21
R13 - C-4 FreeStyle, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Senior, 2019-09-22
R14 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, 2019-09-22
3 Julia Antkowiak
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
Lucas RJT (2) Przyjete R2 - P-4 (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior na Kuchach , 2019-09-21
R9 - P-6 (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ MW Juniorzy na Kucach, 2019-09-22
4 Zuzanna Augustyniak
Klub Jeździecki Michałówka
Korson (39) Przyjete R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R11 - D-4, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Junior DK, 2019-09-22
5 Monika Bajsert
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Gama (43) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
6 Natalia Banach
Bez Przynależności Klubowej L U L
Belgia (27) Przyjete R5 - N-6, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW OPEN, 2019-09-21
R5 - N-6, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW OPEN, 2019-09-21
7 Marianna Bączkiewicz
BPK
Klementyna (46) Przyjete T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
8 Zuzanna Futro
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
Judea (21) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
9 Natalia Głębowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Korida-P (41) Przyjete R6 - C-3 (2019), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Senior , 2019-09-21
R13 - C-4 FreeStyle, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Senior, 2019-09-22
10 Natalia Głębowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Queeny 87 (40) Przyjete R5 - N-6, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW OPEN, 2019-09-21
R12 - N-7 FreeStyle + FINAŁ MW OPEN, Zawody Regionalne, 2019-09-22
11 Joanna Gosieniecka
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Zemfira (26) Przyjete R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
12 Adrianna Grzeszczyk
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
Finezja (33) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
13 Agnieszka Habernik
Bpk
Sewilla L (42) Przyjete T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
14 Nina Hilker
Bpk
Domena (7) Przyjete T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
15 Agata Kaczmarek
Klub Jeździecki Michałówka
Krafter (25) Przyjete R7 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R14 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, 2019-09-22
16 Ilona Kamińska
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
Lewiatan (36) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
17 Dominika Kędzia
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Lesotho (50) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
18 Dominika Kędzia
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Ondine (49) Przyjete R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
19 Jolanta Kóska
Klub Jeździecki Agro-Handel
Royal (17) Przyjete R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
R8 - L-6 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ MW Młodzicy, 2019-09-22
20 Aleksandra Krawczyńska
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
Apis (11) Przyjete R2 - P-4 (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior na Kuchach , 2019-09-21
R9 - P-6 (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ MW Juniorzy na Kucach, 2019-09-22
21 Nina Kucharzak
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Stella Pack Rino (48) Przyjete R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
22 Alicja Kurpisz
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Błysk (6) Przyjete R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
R8 - L-6 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ MW Młodzicy, 2019-09-22
R8 - L-6 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ MW Młodzicy, 2019-09-22
23 Gabriela Maciaszek
Koniński Klub Jeździecki " Sawanna "
Bernadine LAN (24) Przyjete R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
R11 - D-4, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Junior DK, 2019-09-22
24 Wiktoria Matuszak
Klub Jeździecki Agro-Handel
Royal (17) Przyjete R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
R8 - L-6 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ MW Młodzicy, 2019-09-22
25 Alicja Michalska
Klub Jeździecki Raduszyn
Roger (4) Przyjete R5 - N-6, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW OPEN, 2019-09-21
R12 - N-7 FreeStyle + FINAŁ MW OPEN, Zawody Regionalne, 2019-09-22
26 Alicja Michalska
Klub Jeździecki Raduszyn
Zumba Welt WM (5) Przyjete R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
R11 - D-4, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Junior DK, 2019-09-22
27 Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
El Sovski (45) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
28 Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Orawa (44) Przyjete R6 - C-3 (2019), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Senior , 2019-09-21
R13 - C-4 FreeStyle, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Senior, 2019-09-22
29 Vanessa Nowaczyk
Stowarzyszenie Interhorse
Erudyta (22) Przyjete R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
R11 - D-4, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Junior DK, 2019-09-22
30 Miriam Pecyna
Bpk
Pasterniak (28) Przyjete T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
31 Maria Piasecka
BPK
Miss Majorka (31) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
32 Zuzanna Przybylska
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
Urwis (23) Przyjete R1 - L-2 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Młodzicy, 2019-09-21
R8 - L-6 RK (20x40), Zawody Regionalne + FINAŁ MW Młodzicy, 2019-09-22
33 Antonina Roemer
Klub Sportowy Grand Horse
Cyceron (35) Przyjete R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
R11 - D-4, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Junior DK, 2019-09-22
34 Anna Rząsa
Klub Jeździecki Michałówka
Moreno (14) Przyjete R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
R10 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
35 Dominika Siudzińska
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
Knoxville (9) Przyjete T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
36 Katarzyna Sołtysiak
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
Czekolada (20) Przyjete R6 - C-3 (2019), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Senior , 2019-09-21
R13 - C-4 FreeStyle, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Senior, 2019-09-22
37 Anna Śledzik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Donatella (47) Przyjete R6 - C-3 (2019), Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Senior , 2019-09-21
R13 - C-4 FreeStyle, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Senior, 2019-09-22
38 Oliwia Tietz
Bpk
Bach (29) Przyjete T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
39 Celina Urbanowicz
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
Wena (10) Przyjete R5 - N-6, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW OPEN, 2019-09-21
R12 - N-7 FreeStyle + FINAŁ MW OPEN, Zawody Regionalne, 2019-09-22
40 Agata Weigt
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
Jaskiernik (15) Przyjete T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
41 Katarzyna Wosik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Lewiatan (36) Przyjete R5 - N-6, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW OPEN, 2019-09-21
R12 - N-7 FreeStyle + FINAŁ MW OPEN, Zawody Regionalne, 2019-09-22
42 Katarzyna Wosik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Rosaly (37) Przyjete T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T1 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-09-21
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
T2 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-09-22
43 Taja Zoll
RIO GRANDE Krosinko
Blacky (13) Przyjete R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
R11 - D-4, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Junior DK, 2019-09-22
44 Magdalena Zydorczak
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Wariograf (34) Przyjete R4 - D-3 2019, Zawody Regionalne + FINAŁ PW, 1 PF MW Junior DK, 2019-09-21
R11 - D-4, Zawody Regionalne + FINAŁ MW Junior DK, 2019-09-22
3
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
4
Klub Jeździecki Michałówka
5
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
6
Bez Przynależności Klubowej L U L
8
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
11
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
12
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
15
Klub Jeździecki Michałówka
16
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
17
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
18
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
19
Klub Jeździecki Agro-Handel
20
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
21
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
22
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
23
Koniński Klub Jeździecki " Sawanna "
24
Klub Jeździecki Agro-Handel
25
Klub Jeździecki Raduszyn
27
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
28
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
29
Stowarzyszenie Interhorse
32
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
33
Klub Sportowy Grand Horse
34
Klub Jeździecki Michałówka
35
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
36
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
37
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
39
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
40
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
41
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
42
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
43
RIO GRANDE Krosinko
44
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl