Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2019-10-04 - 2019-10-06
Liczba przyjętych koni: 29
Liczba przyjętych zawodników: 26
Komunikaty organizatora
1. UWAGA ZAWODNICY ! Zawody zaczynamy konkursem klasy L-2 O GODZINIE 9.35 Muzyka do konkursów freestyle tylko na nośniku USB lub karcie SD lub micro SD.
2. UWAGA! Dekoracja konkursu L-3 odbędzie się po przejeździe pierwszej zawodniczki z konkursu P-4.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Monika Bajsert
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Gama (32) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
2 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
Alby's Mocca (3) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
3 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
Rosa (4) Przyjete 6 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-04
19 - N-5, Zawody Regionalne, 2019-10-05
32 - N-6, Zawody Regionalne, 2019-10-06
4 Katarzyna Cieśla
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
Estrada (43) Przyjete 2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
28 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-10-06
28 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-10-06
5 Zuzanna Futro
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
Judea (26) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
6 Natalia Głębowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Korida-P (18) Odrzucone 9 - C-2, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
22 - C-3 (2019), Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-05
35 - C-4, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-06
7 Natalia Głębowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Queeny 87 (17) Odrzucone 8 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
21 - C-2 2019, Zawody Regionalne, 2019-10-05
35 - C-4, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-06
8 Monika Gutknecht
Bez Przynależności Klubowej D O S
Corleone G (33) Przyjete 8 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
9 Weronika Janowska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Little Lahny MS (23) Przyjete 2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
10 Maja Kasztelan
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Larionne (27) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
11 Dominika Kędzia
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Lesotho (41) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
6 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-04
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
12 Dominika Kędzia
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Ondine (44) Przyjete 2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
28 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-10-06
28 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-10-06
13 Anna Kierznowska
Klub Jeździecki Kietlów
Heracles (25) Przyjete 11 - CC-4, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
14 Halina Kosakowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Babilon (38) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
15 Halina Kosakowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Ca Ira (40) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
16 Katarzyna Kuriata
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Dominguez (16) Przyjete 10 - CC-1, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
23 - CC-2 2019, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-05
41 - CC-1 Konkurs Pocieszenia 2019, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-06
17 Małgorzata Malkusch
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Lanzelot (35) Przyjete 10 - CC-1, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
23 - CC-2 2019, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-05
18 Michalina Matuszak
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
Kryształ J (21) Przyjete 6 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-04
19 - N-5, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
19 Natalia Mierzejewska
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Dingi (12) Przyjete 13 - CS-1, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
26 - CS-2, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-05
20 Natalia Mierzejewska
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
King Ron-P (11) Przyjete 13 - CS-1, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
26 - CS-2, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-05
21 Anna Miładowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Albatros (42) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
22 Juliya Naumovich-Shvabovskaya
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
Hades (19) Przyjete 11 - CC-4, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
24 - CC-5 2019, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-05
37 - CC-7, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-06
23 Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
El Sovski (30) Przyjete 6 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-04
19 - N-5, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
24 Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Orawa (31) Przyjete 8 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
21 - C-2 2019, Zawody Regionalne, 2019-10-05
34 - C-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
25 Hania Och - Oleksy
KJ Raduszyn
Ca Ira (39) Przyjete 2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
28 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-10-06
26 Adrainna Raczkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Albatros (29) Przyjete 19 - N-5, Zawody Regionalne, 2019-10-05
32 - N-6, Zawody Regionalne, 2019-10-06
27 Anna Rogalska
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
Flying Dancer 6 (34) Przyjete 11 - CC-4, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-04
24 - CC-5 2019, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-05
37 - CC-7, Zawody Ogólnopolskie, 2019-10-06
28 Dominika Siudzińska
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
Knoxville (2) Przyjete 2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
28 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-10-06
28 - L-3, Zawody Regionalne, 2019-10-06
29 Oliwia Sobel
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
SIR RUBIN (37) Przyjete 2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
30 Kinga Stańczak-Szulc
Klub Jeździecki Pobet
Jantar (20) Przyjete 8 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
31 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Eclectica (24) Przyjete 2 - L-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
15 - L-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
32 Karolina Szut
Klub Jeździecki Picador
Eclectica (24) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
33 Karolina Szut
Klub Jeździecki Picador
Korsyka (9) Przyjete 8 - C-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
21 - C-2 2019, Zawody Regionalne, 2019-10-05
34 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Dumka Na Dwa Serca (7) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, 2019-10-04
16 - P-2, Zawody Regionalne, 2019-10-05
29 - P-4, Zawody Regionalne, 2019-10-06
1
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
2
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
3
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
4
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
5
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
8
Bez Przynależności Klubowej D O S
9
Bez Przynależności Klubowej D O S
10
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
11
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
12
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
13
Klub Jeździecki Kietlów
14
Klub Jeździecki Raduszyn
15
Klub Jeździecki Raduszyn
16
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
17
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
18
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
19
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
20
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
22
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
23
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
24
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
27
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
28
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
29
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
32
Klub Jeździecki Picador
33
Klub Jeździecki Picador
34
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl