Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie Pełen ekran
2019-10-19 - 2019-10-20
Liczba przyjętych koni: 115
Liczba przyjętych zawodników: 108
Komunikaty organizatora
1. Godziny rozpoczęcia konkursów P i N uległy zmianie! Prosimy o weryfikację zmienionych godzin.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agnieszka Baranowska
Klub Jeździecki Profit
Hodar (86) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 Natalia Bekus
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figa (40) Przyjete 5 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
3 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (15) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
4 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (43) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
5 Julia Bodak
Skj Omega
Bardos (64) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
6 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (112) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
7 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (109) Przyjete 8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
8 Wiktoria Bożek
Kj Amigo
Ron (75) Przyjete 15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
9 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda W (37) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (105) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-19
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
12 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-20
12 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-20
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
11 Emilia Budarczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Emil (83) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
12 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
13 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
14 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (128) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
15 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (22) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
16 Kaja Cot
Bpk
Tabasco Vel Hastrona Z (71) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
17 Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (31) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 Izabela Czarnota
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUKAS (36) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
19 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (4) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (3) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
21 Lucyna Drenda
Bpk
Jantar (12) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
22 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
23 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (103) Odrzucone 19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
24 Kaja Fiedeń
Bez Przynależności Klubowej O P O
Emar (88) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
25 Wioletta Frania
Bpk
Sciara Hs (113) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
26 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (104) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
27 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka G B (54) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
5 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
16 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
28 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (57) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
29 Agata Hubner
BPK
Jasyr (48) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
30 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (101) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
31 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (123) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-19
1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-19
32 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (124) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
33 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (100) Przyjete 10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
11 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
34 Katarzyna Kapcia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Discovery (32) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
5 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
35 Zuzanna Karnia
JKS SALTANDO
Bonus Cannabis (116) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
36 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Orion (67) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
37 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (77) Przyjete 5 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
16 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
38 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran’s Star (45) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
39 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (70) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
40 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
41 Emilia Kłyk
BPK
Halik (26) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
42 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (89) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
43 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
44 Alicja Koniarek
Bpk
Sugestia (2) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
45 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (81) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
46 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (80) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
47 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Koronea (115) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
48 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (11) Przyjete 8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
49 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
50 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
51 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ron (75) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
52 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (14) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
53 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Niwar (96) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
54 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
55 Dominika Kurasz
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Grys (35) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
16 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
56 Oliwia Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Otello (39) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
57 Aleksandra Langer
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Deli (79) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
58 Julia Lubicz
BPK
La Belle (95) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
59 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (114) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
60 Amelia Lund
BPK
Santiago (121) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
61 Julia Lund
BPK
Hyrda (120) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
62 Magdalena Mirska
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (42) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
63 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (102) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
64 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (68) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
65 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (20) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
66 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (110) Przyjete 17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
67 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (29) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
68 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Horyłka (126) Przyjete 17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
69 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (125) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
70 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (91) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
71 Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (47) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
72 Kaja Pieronkiewicz
Bpk
Golden Dancer (44) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
73 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Fallada (66) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
74 Oliwia Pietrowska
SKJ OMEGA
Larysa (99) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
75 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Midos (38) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
76 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (25) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
77 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (30) Przyjete 5 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
78 Paulina Poniewierska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (84) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
79 Małgorzata Popiół
BPK
Blue Lady (94) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
80 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (63) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
81 Maria Prażuch
Bpk
Nequima (63) Przyjete 14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
82 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Adriano (49) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
83 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (10) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
84 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
85 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (129) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
86 Zofia Rosa
Bpk
Timor (41) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
87 Sonia Schwalbe
Klub Jeździecki DERA
Medyna (73) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
88 Kinga Sikorska
KJ Zbrosławice
H'Baccard (46) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
8 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2019-10-19
89 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (50) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
90 Matylda Skrzypczyk
BPK
Bando (111) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
91 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
92 Martyna Stawinoga
Kj Profit Orzesze
Hermes (85) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
93 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
94 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (59) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
95 Jola Suchanek
Bpk
Emma (27) Przyjete 13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
96 Katarzyna Szatan
Bpk
Sugestia (34) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
97 Julia Szeja
BPK
Fortuna (17) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
98 Aleksandra Szpryngiel
Klub jeździecki Royal Opole
Brenda (131) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
99 Natalia Szylwańska
BPK
Con Calypso (98) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
100 Agnieszka Szynkolewska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Wiki (16) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
101 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (55) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
102 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
103 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (24) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
104 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (107) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-10-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
16 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
105 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (13) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
106 Aleksandra Tracz
BPK
Wika (58) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
107 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
108 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (130) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
109 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Vito (127) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
110 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (52) Przyjete 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
111 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
112 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Carrera G (5) Przyjete 9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
10 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-19
20 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
113 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
114 Beata Wilk
Bpk
Bohun (33) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
115 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (93) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
116 Ewelina Wodka
BPK
Final Fantasy 2 (51) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
117 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (23) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-19
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
15 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-10-20
118 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
119 Bożena Ziomek
Kj Profil Piła
Coulthard K (108) Odrzucone 6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-10-19
120 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
121 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (56) Przyjete 17 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
7
Klub Jeździecki Zbrosławice
9
Jeździecki Klub Sportowy Desant
10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
15
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
19
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
20
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
22
Bez Przynależności Klubowej S L A
23
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
24
Bez Przynależności Klubowej O P O
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
28
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
31
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
32
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
33
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
34
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
36
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
42
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
43
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
46
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
47
LJKS Eldorado Świerklany
48
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
49
Klub Jeździecki Zbrosławice
50
Bez Przynależności Klubowej S L A
51
Bez Przynależności Klubowej S L A
52
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
53
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
54
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
55
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
57
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
59
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
63
Klub Jeździecki Zbrosławice
64
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
65
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
66
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
67
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
68
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
69
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
70
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
71
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
75
Jeździecki Klub Sportowy Desant
76
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
77
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
78
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
80
Klub Jeździecki Zbrosławice
82
Bez Przynależności Klubowej S L A
83
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
84
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
85
Klub Jeździecki Zbrosławice
89
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
91
Klub Jeździecki Zbrosławice
94
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
98
Klub jeździecki Royal Opole
100
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
101
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
102
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
103
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
107
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
108
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
109
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
110
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
111
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
112
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
115
Bez Przynależności Klubowej S L A
118
Bez Przynależności Klubowej S L A
120
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
121
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl