Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

II Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2019-11-23 - 2019-11-23
Liczba przyjętych koni: 56
Liczba przyjętych zawodników: 52
Komunikaty organizatora
1. Informujemy, że ze względów organizacyjnych dla koni startujących w zawodach (z zarezerwowanym i opłaconym boksem) zostaną udostępnione wyłącznie boksy w stajni namiotowej.
2. Informujemy, że jest jeszcze możliwość zamówienia boksu w stajni namiotowej jeżeli ktoś zapomniał lub nie zdążył.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Nefryt (60) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
2 Marcelina Babik
Bpk
Luna (44) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 Faustyna Bartoś
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
Lubiana (24) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
4 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Zizi (75) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
5 Agnieszka Bienert
Falco (76) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
6 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Deisi (70) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
7 Maria Dębska
Bpk
Ameryka (65) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
8 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (15) Przyjete 11 - CC-5 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
9 Weronika Frąckowiak
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Dreamcat (67) Przyjete 5 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
10 Adalia Gadomska
Bpk
Abrakadabra (49) Przyjete 8 - Debiuty - Program dla dzieci, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
11 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Kaszmir (22) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
12 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Ładar (23) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
13 Oliwia Grochowska
Uniwersytet Wrocławski
Norwegia (32) Przyjete 6 - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
14 Maja Gugała
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Safira (30) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
15 Monika Gutknecht
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Corleone G (54) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
16 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT (73) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
17 Zofia Jaźwiec
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
Pastorałka (25) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
18 Julia Jeleń
Bpk
Raxa (61) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
19 Izabela Jędryczek - Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Rosa (55) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
20 Amelia Jodkowska
Bpk
Irlandka (46) Przyjete 8 - Debiuty - Program dla dzieci, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
21 Magdalena Kamaszko
Bpk
Milenium (10) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
22 Arkadiusz Kaznowski
BPK
Szelma (2) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
23 Monika Kertyńska
BPK
Quality Fantastic (36) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
24 Katarzyna Komar
Bpk
Inola (62) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
25 Magdalena Komar
Bpk
Impet (63) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
26 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Elear (72) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
27 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (71) Przyjete 11 - CC-5 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
28 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Imposant (58) Przyjete 1 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
29 Dominika Kowalik
Klub Jeździecki Michałów
Koral (41) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
30 Justyna Kret
Klub Jeździecki Hipologia Morów
DEXTER (66) Przyjete 1 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
31 Martyna Kucharska
Klub Jeździecki Jaroszówka
Ascan (68) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
32 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (53) Przyjete 1 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
33 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
First Light 3 (52) Przyjete 5 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
34 Justyna Maciejewska
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
Alex Hill B (57) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
35 Justyna Maciejewska
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
Cash JM (56) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
36 Nikola Marczak
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Landarco (40) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
37 Dominika Mucha
BPK
Lexus (1) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
38 Anna Nadolna
Kj Picador
Star Mangal (74) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
39 Katarzyna Olkuska
Karkonoski Klub Jeździecki
LUCATONI (19) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
40 Lena Pacan
BPK
Urlop (64) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
41 Marta Rymaszewska
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Shiri (28) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
42 Anna Seredyńska
BPK
Reszka (31) Przyjete 8 - Debiuty - Program dla dzieci, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
43 Katarzyna Sicińska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Bella Rose PGN (39) Przyjete 1 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
1 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
44 Klaudia Skrzyniarz
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Varadero I (43) Przyjete 1 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
45 Anna Smaczny
Bpk
Midas (77) Przyjete 8 - Debiuty - Program dla dzieci, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
46 Aleksandra Sobkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Nobody is Perfekt 3 (27) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
47 Kinga Stańczak-Szulc
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
Jantar (16) Odrzucone 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
48 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Figo (69) Przyjete 1 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
49 Alicja Szafranek
BPK
Łazar (34) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
50 Jagoda Średnicka
BPK
Cash (33) Odrzucone 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
51 Dorota Taras
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Predazzo (20) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
52 Hanna Turzańska
Stajnia Krzyżanowice
Katya (18) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
53 Rafał Warsz
Bpk
Modeo (45) Przyjete 8 - Debiuty - Program dla dzieci, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
54 Zuzanna Wiewióra
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pataszon (17) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
55 Julia Włoch
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pataszon (26) Przyjete 10 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
56 Karolina Worotnik
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Metres I-P (59) Przyjete 7 - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
57 Edyta Wysokińska
BPK
Bongo (37) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
58 Emilia Zadka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
TANGO (14) Odrzucone 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
59 Eryk Złoty
UKS VOLTEO
Wilco 53 (21) Przyjete 9 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2019-11-23
3
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
4
Klub Jeździecki Picador
6
Wrocławski Klub Jeździecki
9
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
11
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
12
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
14
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
16
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
17
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
19
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
26
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
27
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
29
Klub Jeździecki Michałów
30
Klub Jeździecki Hipologia Morów
31
Klub Jeździecki Jaroszówka
32
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
33
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
34
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
35
Jeździecki Klub Sportowy Gogolewo
36
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
39
Karkonoski Klub Jeździecki
41
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
43
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
44
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
46
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
47
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
48
Klub Jeździecki Picador
51
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
54
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
55
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
56
Klub Jeździecki Maximus Kowary
58
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl