Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej oraz Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2019-12-14 - 2019-12-15
Liczba przyjętych koni: 47
Liczba przyjętych zawodników: 44
Komunikaty organizatora
1. Podkłady muzyczne osób które ich jeszcze nie dostarczyły prosimy o wysłanie ich na adres mailowy pomoc@equita.pl
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Małgorzata Belicka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Warsowia (5) Przyjete 7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
16 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
29 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
2 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sandro Stacord (56) Odrzucone 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
3 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (25) Przyjete 1 - L-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
10 - L-1 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
19 - L-2RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-15
4 Emilia Budarczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Emil (44) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
5 Lena Czakańska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Victory (18) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
15 - C-2 2019 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
27 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Seniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
6 Laura Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Dakota (1) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
7 Magdalena Galwas
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (32) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
8 Marta Gąsienica-Roj
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Denaro PP (22) Przyjete 2 - P-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
11 - P-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
20 - P-6 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-15
9 Anna Grzywa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bernies Solid Star (14) Przyjete 5 - N-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
14 - N-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
26 - N-6, Zawody Regionalne, 2019-12-15
10 Julia Hadrian
Bpk
Charlie (15) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
11 Karolina Heba
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sex With Ex (38) Przyjete 5 - N-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
14 - N-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
26 - N-6, Zawody Regionalne, 2019-12-15
12 Agnieszka Helbik - Kuśmierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cebrian (37) Odrzucone 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
13 Agnieszka Helbik - Kuśmierz
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Cotrosca (36) Odrzucone 31 - CS-1A, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-12-14
14 Weronika Janoszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Furgon (9) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
15 Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (40) Odrzucone 30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
29 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
16 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (13) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
17 Weronika Kaczmarek
Klub Jeździecki DERA
Aneli (52) Odrzucone 4 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
22 - P-5 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
18 Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (48) Przyjete 14 - N-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
19 Anna Korek
Klub Jeździecki Pro Horses
Chicharito (19) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
20 Kinga Kurczek
LZJ Drama Zbrosławice
Dakar (43) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
21 Agata Leszczyńska
K. S. GosŁaw Jedłownik
Ida (2) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
22 Anna Mirosławska
BPK
Charlie (26) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
23 Hanna Moczkowska
Bpk
Lora- Wik (7) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
24 Marta Niedźwiedź
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Maja (10) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
15 - C-2 2019 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
27 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Seniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
25 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (16) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
26 Magdalena Pąchalska
Bez Przynależności Klubowej S L A
832 Favory Santa XLII-5 (24) Przyjete 7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
16 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
23 - P-3, Zawody Regionalne, 2019-12-15
27 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (6) Przyjete 5 - N-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
14 - N-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
25 - N-7 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Młodzi Jeźdźcy - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
28 Emilia Rupka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Waćpan-O (8) Przyjete 1 - L-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
10 - L-1 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
19 - L-2RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-15
29 Sonia Schwalbe
Klub Jeździecki DERA
Medyna (33) Przyjete 4 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
22 - P-5 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
30 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (50) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
15 - C-2 2019 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
28 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, 2019-12-15
31 Aleksandra Sobik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kendo (47) Przyjete 7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
16 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
29 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
32 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (39) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
33 Maria Stochmal
Klub Jeździecki Facimiech
Chablis VDV Z (23) Przyjete 5 - N-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
14 - N-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2019-12-14
25 - N-7 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Młodzi Jeźdźcy - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
34 Natalia Stodoła
Klub Jeździecki DERA
Drakar (51) Odrzucone 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
35 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (41) Przyjete 2 - P-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
11 - P-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
20 - P-6 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-15
36 Ewa Szafran
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Iskra (35) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
37 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (4) Przyjete 4 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
22 - P-5 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
38 Karolina Ślusarczyk
Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
Helvi (12) Odrzucone 7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
16 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
29 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
39 Justyna Śródecka
Klub Jeździecki Amigo
Sylvester (55) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
15 - C-2 2019 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
27 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Seniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
40 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (34) Przyjete 7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
16 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
29 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
41 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (29) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
42 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (17) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
30 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
43 Magdalena Tomków-Bednarska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Diaro (21) Przyjete 8 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Amatorów, Zawody Regionalne i Towarzyskie, 2019-12-14
7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
16 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
29 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
44 Magdalena Tomków-Bednarska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Quirin 9 (20) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
15 - C-2 2019 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
28 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, 2019-12-15
45 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (27) Przyjete 13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
23 - P-3, Zawody Regionalne, 2019-12-15
23 - P-3, Zawody Regionalne, 2019-12-15
46 Maciej Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (30) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
15 - C-2 2019 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
27 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Seniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
47 Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Heliopolis (31) Przyjete 7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
16 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
29 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-15
48 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (46) Przyjete 3 - P-6 RDK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów Młodszych na Dużych Koniach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
12 - D-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów Młodszych na Dużych Koniach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
21 - D-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów Młodszych na Dużych Koniach, Zawody Regionalne, 2019-12-15
49 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (45) Przyjete 2 - P-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
11 - P-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
20 - P-6 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów Młodszych (12-15 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-15
50 Katarzyna Wójcik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Księżniczka (28) Przyjete 1 - L-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
10 - L-1 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-14
19 - L-2RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Młodzików (9-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2019-12-15
51 Weronika Zienkiewicz
Bpk
Wiedźmin (49) Przyjete 17 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2019-12-15
52 Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Molia L (3) Przyjete 4 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Juniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
22 - P-5 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Juniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
53 Magdalena Żuk
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
Don Corrido P (42) Przyjete 6 - C-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
15 - C-2 2019 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej II Półfinał Seniorów, Zawody Regionalne, 2019-12-14
27 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Finał Seniorów - Program dowolny do muzyki, Zawody Regionalne, 2019-12-15
54 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (54) Przyjete 7 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej I Półfinał OPEN, Zawody Regionalne, 2019-12-14
1
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
5
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
6
Klub Jeździecki Pro Horses
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
8
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
12
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
13
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
19
Klub Jeździecki Pro Horses
20
LZJ Drama Zbrosławice
21
K. S. GosŁaw Jedłownik
24
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
30
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
32
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
36
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
38
Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
41
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
42
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
43
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
44
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
45
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
46
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
47
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
48
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
49
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
50
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
52
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
53
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
54
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl