Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

III Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu, Eliminacje Halowego Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2020-01-26 - 2020-01-26
Liczba przyjętych koni: 54
Liczba przyjętych zawodników: 50
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Marcelina Babik
Bpk
Luna (31) Przyjete L-1 Puchar Kuce, (Otwarte), Zawody Towarzyskie
2 Martyna Baran
Klub jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Legenda (15) Przyjete L-2 Puchar Konie, (Otwarte), Zawody Towarzyskie
3 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (16) Przyjete L-2 Puchar Konie, (Otwarte), Zawody Towarzyskie
D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
4 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Deisi (59) Przyjete D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
C-1 Puchar Seniorzy, (Otwarte), Zawody Regionalne
5 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Alby's Mocca (55) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
6 Anastazja Chwała
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Maximo P (33) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
7 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (2) Przyjete CC-5 Otwarta, Zawody Regionalne
8 Izabela Dyrek-Matuszewska
Karkonoski Klub Jeździecki
Diamant's Dior (11) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
9 Magdalena Filiks
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Princesa K (19) Przyjete P-3 Puchar Juniorzy (Kuce), (Otwarte), Zawody Regionalne
P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
10 Weronika Frąckowiak
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Dreamcat (43) Przyjete CC-1 Puchar Open Gold, (Otwarte), Zawody Regionalne
11 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold (3) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
12 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Q-1 (5) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
13 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Quaterback (4) Przyjete CC-4 2019, Otwarta, Zawody Regionalne
14 Anna Hajdaniak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pirella (53) Przyjete D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
15 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (14) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
16 Aleksandra Hładziak
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Kasandra P (62) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
17 Dominika Jabłońska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (18) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
18 Izabela Jedryczek-Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Rosa (54) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
19 Monika Kertyńska
BPK
Quality Fantastic (40) Przyjete L-2 Puchar Konie, (Otwarte), Zawody Towarzyskie
L-2 Puchar Konie, (Otwarte), Zawody Towarzyskie
20 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Elear (25) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
21 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (24) Przyjete CC-5 Otwarta, Zawody Regionalne
22 Krystyna Konarska
LKS Stragona Strzegom
Samson (34) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
23 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Kosow Cabernet (7) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
24 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Minero (6) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
25 Andrea Kreutzer
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
Quidam De Henry (27) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
26 Martyna Kucharska
Klub Jeździecki Jaroszówka
Ascan (51) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
C-1 Puchar Seniorzy, (Otwarte), Zawody Regionalne
27 Katarzyna Kuriata
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Dominguez (41) Przyjete CC-1 Puchar Open Gold, (Otwarte), Zawody Regionalne
28 Barbara Maj
Klub Jeździecki DERA
Divers (44) Odrzucone C-1 Puchar Seniorzy, (Otwarte), Zawody Regionalne
29 Marta Malinowska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Armin de Monsieur (32) Przyjete D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
30 Joanna Maziarz
SRJ Galopuj z nami
Rabuś (38) Przyjete L-2 Puchar Konie, (Otwarte), Zawody Towarzyskie
31 Dorota Mazur
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Rs Rocky Dancer (20) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
32 Dominika Mączyńska
LKS Stragona Strzegom
Avenido (35) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
33 Zofia Miklas
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Sisi (56) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
34 Anna Miładowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Albatros (49) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
35 Omar Ostrowski
LKS Stragona Strzegom
Kave Del Mar (57) Przyjete D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
36 Anita Parzyńska
Klub Jeździecki Golden Dream
Avanti (48) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
37 Adrainna Raczkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Albatros (49) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
38 Marta Rymaszewska
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Shiri (50) Przyjete L-2 Puchar Konie, (Otwarte), Zawody Towarzyskie
39 Besser Sandra
Psi Tannehof Neu-krauscha
Spontiflex Semperit (21) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
40 Katarzyna Sicinska
Bpk
Bella Rose PGN (58) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
41 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Kosto (60) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
42 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (61) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
43 Agata Stasiak
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
Wagabunda Ponysport (26) Przyjete L-6R Puchar Młodzicy, (Otwarte), Zawody Regionalne
L-6R Puchar Młodzicy, (Otwarte), Zawody Regionalne
44 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (10) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
45 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Eclectica (9) Przyjete D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
46 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Figo (28) Odrzucone P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
47 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Wild Rose-P (30) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
48 Anna Śledzik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Donatella (52) Przyjete CC-1 Puchar Open Gold, (Otwarte), Zawody Regionalne
49 Dorota Taras
UE Wrocław
Predazzo (1) Przyjete C-1 Puchar Seniorzy, (Otwarte), Zawody Regionalne
50 Dagmara Tyrawa
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Samba P (45) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
51 Zuzanna Tyrawa
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Samba P (45) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
52 Pavel Veres
BPK
Asłan (46) Przyjete N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
53 Zuzanna Wiewióra
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pataszon (47) Przyjete P-3 Puchar Juniorzy (Kuce), (Otwarte), Zawody Regionalne
54 Jakub Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Korupcja (36) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
N-4 Puchar Open, (Otwarte), Zawody Regionalne
55 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Davinci (37) Przyjete P-1 Otwarta, Zawody Regionalne
D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
56 Julia Włoch
KJ Pawlak Equestrian
Pataszon (17) Przyjete P-3 Puchar Juniorzy (Kuce), (Otwarte), Zawody Regionalne
57 Dominika Zając
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Sakar (29) Przyjete L-2 Otwarta, Zawody Regionalne
58 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Dumka Na Dwa Serca (13) Przyjete D-1 Puchar Juniorzy (Konie), (Otwarte), Zawody Regionalne
2
Klub jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
3
Bez Przynależności Klubowej D O S
4
Wrocławski Klub Jeździecki
5
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
6
Klub Jeździecki Maximus Kowary
7
Klub Jeździecki Picador
9
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
10
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
11
Stadnina Koni Dębno
14
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
15
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
16
Klub Jeździecki Maximus Kowary
18
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
20
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
21
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
24
Klub Jeździecki Kalumet
25
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
26
Klub Jeździecki Jaroszówka
27
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
28
Klub Jeździecki DERA
29
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
31
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
33
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
36
Klub Jeździecki Golden Dream
37
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
38
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
43
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
44
Klub Jeździecki Picador
46
Klub Jeździecki Picador
47
Klub Jeździecki Maximus Kowary
48
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
50
Klub Jeździecki Maximus Kowary
51
Klub Jeździecki Maximus Kowary
53
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
54
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
55
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
57
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
58
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl