Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

MDŚL-B + ZR-B - Vital Horse Pełen ekran
2017-09-01 - 2017-09-03
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Karolina Adamska BPK D O S Markiza (135) Przyjete 2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
2 Maja Banaś Stowarzyszenie "Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia" Amua (63) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
3 Milena Barczyk BPK D O S Doris (20) Przyjete 2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
4 Milena Barczyk BPK D O S S easy fly (19) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
5 Agnieszka Bienert BPK Karla (100) Przyjete 12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
6 Małgorzata Brodziak Klub Jeździecki Picador Garton (120) Przyjete 4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
7 Zuzanna Burdzy BPK Czacza (141) Przyjete 1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
8 Weronika Cukla Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia Debby (118) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
9 Artur Dawidowicz JKS HANNA All risk (62) Przyjete 5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
10 Matylda Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Dakar b (108) Przyjete 4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
11 Matylda Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Fanta - ewita (155) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
12 Matylda Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Feniks/kolia ewita (109) Przyjete 4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
13 Matylda Dubiniak Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce Fiesta ewita (106) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
14 Weronika Dźwigońska Wojskowy KS " Śląsk " Wrocław-SJ Oliveira (77) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
15 Oliwia Frankiewicz Kj Jaroszówka Baciar wm (1) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
16 Martyna Frąckowiak JKS Hanna Top jus d'euskadi (110) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
17 Anzelm Galicki Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia" Quidam De Henry (33) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
18 Maja Girsa KJ Jaroszówka Figaro (126) Przyjete 8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
19 Maciej Gołabek Chello z (152) Przyjete 4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
20 Maciej Gołabek Zanzibar (153) Przyjete 5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
21 Weronika Guszpil Kj jaroszówka Cassone (140) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
22 Oliwia Hałka BPK Strzałka (93) Przyjete 12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
23 Marcelina Hodera Telma (146) Przyjete 8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
24 Paulina Janiszewska KJ Volta Santi (81) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
25 Nina Jarosz Ludowy KJ Platan Wrocław Sansierra (3) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
26 Adrianna Jendrośka JKS Hanna T-star z (89) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
27 Żaneta Jerzyk Topaz (145) Przyjete 9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
28 Bartłomiej Jędrzejczyk Stowarzyszenie "Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia" Scarto (116) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
29 Małgorzata Kaminiarz Stowarzyszenie KS "Arkadia" Enter (143) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
30 Małgorzata Kaminiarz Stowarzyszenie KS "Arkadia" Geneza (142) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
31 Aleksandra Kisilewicz Klub Jeździecki Picador Darling Z (121) Przyjete 9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
32 Andrzej Kisilewicz KJ Picador Achilles (122) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
33 Olaf Klein Quadrifoglio 4 (158) Przyjete 10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
34 Tomasz Klein JKS Przybyszewo Katrona (111) Przyjete 4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
35 Maja Kluka KJ Volta Junak (80) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
36 Victoria Kołodziejczyk BPK Palegro (67) Przyjete 7 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
37 Laura Kostek BPK C'est Petite Anni (45) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
38 Mikolaj Kownacki Karkonoski KJ Cerwerona (48) Przyjete 16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
39 Mikolaj Kownacki Karkonoski KJ Obsesja (49) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
40 Mikolaj Kownacki Karkonoski KJ Ulli z (47) Przyjete 5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
41 Mikołaj Kownacki Karkonoski KJ Cerwerona (154) Przyjete 4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
42 Paulina Kozakiewicz Karkonowski KJ Coco alborada z (133) Przyjete 10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
43 Paulina Kozakiewicz Midnight star (157) Przyjete 10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
44 Andrea Kreutzer BPK D O S Polonez (97) Przyjete 2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
45 Karolina Kula JKS " W Siodle " Cepelia (85) Przyjete 12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
46 Sandy Kulejewska Grais (72) Przyjete 15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
47 Julita Kulpińska BPK Apollo (138) Przyjete 16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
48 Maria Lasocka Kj Volta Miss-Loxgraffina (78) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
49 Paulina Latus LKS Stragona Coral (2) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
50 Amelia Lis KJ Picador Brzoza (123) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
51 Martyna Łomzik Bez Przynależności Klubowej D O S Elegant (43) Przyjete 12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
52 Nikola Mater BPK Manquila (101) Przyjete 7 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
53 Magdalena Matuszewska KJ Partynice Pascavello j (131) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
54 Monika Matuszewska KJ Partynice Ilonus (130) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
55 Monika Matuszewska KJ Partynice Quite lassy (129) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
56 Dorota Mazur JKS w Jaroszówce Authentic dm (75) Przyjete 15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
57 Teresa Michalska BPK Korynt (127) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
58 Ewa Milian Królewski KJ Wiktoria Sentencja (128) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
59 Anna Miśkiewicz KJ Volta Patagonia (144) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
60 Karolina Młodawska BPK D O S Gajowy (96) Przyjete 2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
61 Aleksandra Musiał BPK Liguster (86) Przyjete 12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
62 Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Lombiqueen (82) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
63 Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Olimpic Lady (83) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
64 Martyna Natkaniec BPK Watra (21) Przyjete 6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
65 Wiesław Nowak Stragona Strzegom Casus belli (149) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
66 Wiesław Nowak Stragona Strzegom Fabian j z (18) Przyjete 3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
67 Wiesław Nowak Stragona Strzegom Footloose (17) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
68 Milena Paleń BPK D O S Gambler (88) Przyjete 1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
69 Aleksandra Pałasz Karkonoski KJ Galion (115) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
70 Adrianna Petyniak KJ Picador Lalka-w (124) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
71 Maja Piasecka BPK Mehen (73) Przyjete 15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
72 Zuzanna Pisarska KJ Partynice Caretana (31) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
73 Jarosław Poręba Karkonoski KJ B - catilia (151) Przyjete 17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
74 Jarosław Poręba Karkonoski KJ La coruna (150) Przyjete 17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
75 Jarosław Poręba Karkonoski KJ V-dally (156) Przyjete 9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
76 Wiktoria Robak BPK Czacza (141) Przyjete 1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
77 Ewa Rosiak KS Pegaz Gala w (65) Przyjete 9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
78 Maja Słobodzian KJ VOLTA Tryumf (84) Przyjete 1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
79 Maria Smaczna KS Pegaz Rufio (66) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
80 Daria Sowa KJ Picador Touareg (125) Przyjete 8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
81 Mateusz Stabiszewski KJ Kietlów Castella k (147) Przyjete 8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
82 Mateusz Stabiszewski KJ Kietlów Karuzo (148) Przyjete 10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
83 Sandra Stańczak KJ Pobet Kurowice Luna (76) Przyjete 9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
84 Kinga Stańczak-Szulc KJ Pobet Jantar (74) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
85 Aleksandra Stępień KS Small Cherry Ave zambesi (44) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
86 Błażej Such BPK Kalif (136) Przyjete 2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
87 Martyna Walków KJ Volta Bazalt (79) Przyjete 2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
88 Daniel Wieliczko KJ Pobet Favera (90) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
89 Daniel Wieliczko KJ Pobet Kamira (91) Przyjete 10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
90 Hubert Wojnowski Bez Przynależności Klubowej D O S Contendros live (94) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
91 Marek Wojnowski BPK D O S Dar - l (95) Przyjete 4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
92 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Abisal-bs/legion (87) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
93 Wiktoria Woźniak Karkonoski Klub Jeździecki Bolonia (114) Przyjete 5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
94 Martyna Zielińska KS Pegaz Rexonea p (32) Przyjete 4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
95 Jan Żurowski Ludowy KS Stragona w Strzegomiu Etoile (117) Przyjete 5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
1. Karolina Adamska
BPK D O S
Markiza (135)
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
2. Maja Banaś
Stowarzyszenie "Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia"
Amua (63)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
3. Milena Barczyk
BPK D O S
Doris (20)
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
4. Milena Barczyk
BPK D O S
S easy fly (19)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
5. Agnieszka Bienert
BPK
Karla (100)
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
6. Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (120)
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
7. Zuzanna Burdzy
BPK
Czacza (141)
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
8. Weronika Cukla
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Debby (118)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
9. Artur Dawidowicz
JKS HANNA
All risk (62)
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
10. Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Dakar b (108)
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
11. Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fanta - ewita (155)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
12. Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Feniks/kolia ewita (109)
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
13. Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fiesta ewita (106)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
14. Weronika Dźwigońska
Wojskowy KS " Śląsk " Wrocław-SJ
Oliveira (77)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
15. Oliwia Frankiewicz
Kj Jaroszówka
Baciar wm (1)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
16. Martyna Frąckowiak
JKS Hanna
Top jus d'euskadi (110)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
17. Anzelm Galicki
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Quidam De Henry (33)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
18. Maja Girsa
KJ Jaroszówka
Figaro (126)
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
19. Maciej Gołabek
Chello z (152)
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
20. Maciej Gołabek
Zanzibar (153)
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
21. Weronika Guszpil
Kj jaroszówka
Cassone (140)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
22. Oliwia Hałka
BPK
Strzałka (93)
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
23. Marcelina Hodera
Telma (146)
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
24. Paulina Janiszewska
KJ Volta
Santi (81)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
25. Nina Jarosz
Ludowy KJ Platan Wrocław
Sansierra (3)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
26. Adrianna Jendrośka
JKS Hanna
T-star z (89)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
27. Żaneta Jerzyk
Topaz (145)
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
28. Bartłomiej Jędrzejczyk
Stowarzyszenie "Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia"
Scarto (116)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
29. Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Enter (143)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
30. Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Geneza (142)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
31. Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (121)
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
32. Andrzej Kisilewicz
KJ Picador
Achilles (122)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
33. Olaf Klein
Quadrifoglio 4 (158)
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
34. Tomasz Klein
JKS Przybyszewo
Katrona (111)
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
35. Maja Kluka
KJ Volta
Junak (80)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
36. Victoria Kołodziejczyk
BPK
Palegro (67)
7 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
37. Laura Kostek
BPK
C'est Petite Anni (45)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
38. Mikolaj Kownacki
Karkonoski KJ
Cerwerona (48)
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
39. Mikolaj Kownacki
Karkonoski KJ
Obsesja (49)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
40. Mikolaj Kownacki
Karkonoski KJ
Ulli z (47)
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
41. Mikołaj Kownacki
Karkonoski KJ
Cerwerona (154)
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
42. Paulina Kozakiewicz
Karkonowski KJ
Coco alborada z (133)
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
43. Paulina Kozakiewicz
Midnight star (157)
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
44. Andrea Kreutzer
BPK D O S
Polonez (97)
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
45. Karolina Kula
JKS " W Siodle "
Cepelia (85)
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
46. Sandy Kulejewska
Grais (72)
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
47. Julita Kulpińska
BPK
Apollo (138)
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
48. Maria Lasocka
Kj Volta
Miss-Loxgraffina (78)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
49. Paulina Latus
LKS Stragona
Coral (2)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
50. Amelia Lis
KJ Picador
Brzoza (123)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
51. Martyna Łomzik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (43)
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
52. Nikola Mater
BPK
Manquila (101)
7 - mini LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
53. Magdalena Matuszewska
KJ Partynice
Pascavello j (131)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
54. Monika Matuszewska
KJ Partynice
Ilonus (130)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
55. Monika Matuszewska
KJ Partynice
Quite lassy (129)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
56. Dorota Mazur
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (75)
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
57. Teresa Michalska
BPK
Korynt (127)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
58. Ewa Milian
Królewski KJ Wiktoria
Sentencja (128)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
59. Anna Miśkiewicz
KJ Volta
Patagonia (144)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
60. Karolina Młodawska
BPK D O S
Gajowy (96)
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
13 - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
61. Aleksandra Musiał
BPK
Liguster (86)
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
62. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (82)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
63. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (83)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
64. Martyna Natkaniec
BPK
Watra (21)
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
65. Wiesław Nowak
Stragona Strzegom
Casus belli (149)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
66. Wiesław Nowak
Stragona Strzegom
Fabian j z (18)
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
67. Wiesław Nowak
Stragona Strzegom
Footloose (17)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
68. Milena Paleń
BPK D O S
Gambler (88)
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
69. Aleksandra Pałasz
Karkonoski KJ
Galion (115)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
70. Adrianna Petyniak
KJ Picador
Lalka-w (124)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
71. Maja Piasecka
BPK
Mehen (73)
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
72. Zuzanna Pisarska
KJ Partynice
Caretana (31)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
73. Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
B - catilia (151)
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
74. Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
La coruna (150)
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
75. Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
V-dally (156)
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
76. Wiktoria Robak
BPK
Czacza (141)
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
77. Ewa Rosiak
KS Pegaz
Gala w (65)
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
78. Maja Słobodzian
KJ VOLTA
Tryumf (84)
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
1 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
6 Z. Towarzyskie - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 02 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
12 Z. Towarzyskie - 70/80 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
79. Maria Smaczna
KS Pegaz
Rufio (66)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
80. Daria Sowa
KJ Picador
Touareg (125)
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
81. Mateusz Stabiszewski
KJ Kietlów
Castella k (147)
8B - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
82. Mateusz Stabiszewski
KJ Kietlów
Karuzo (148)
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
83. Sandra Stańczak
KJ Pobet Kurowice
Luna (76)
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
15 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 03 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
84. Kinga Stańczak-Szulc
KJ Pobet
Jantar (74)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
85. Aleksandra Stępień
KS Small Cherry
Ave zambesi (44)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
86. Błażej Such
BPK
Kalif (136)
2B - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
3 - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 09 2017
87. Martyna Walków
KJ Volta
Bazalt (79)
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
2A - LL - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
8A - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
14 - L - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
88. Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Favera (90)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
89. Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Kamira (91)
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
90. Hubert Wojnowski
Bez Przynależności Klubowej D O S
Contendros live (94)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
91. Marek Wojnowski
BPK D O S
Dar - l (95)
4B - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
9 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
10B - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16B - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
92. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Abisal-bs/legion (87)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
11B - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
93. Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Bolonia (114)
5B - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
17B - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
94. Martyna Zielińska
KS Pegaz
Rexonea p (32)
4A - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 09 2017
10A - P1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
16A - P1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017
95. Jan Żurowski
Ludowy KS Stragona w Strzegomiu
Etoile (117)
5A - N - Szybkości (Art. 239) () - 01 09 2017
11A - N1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 09 2017
17A - N1 - Dwunawrotowy (273.3.2) - 03 09 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl