Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

IV Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu,II Eliminacje Halowego Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2020-03-01 - 2020-03-01
Liczba przyjętych koni: 52
Liczba przyjętych zawodników: 48
Komunikaty organizatora
1. UWAGA! BEZ WPŁATY NA KONTO WPISOWEGO ( 40 ZŁ) NIE PRZYJMIEMY ZGŁOSZENIA I NIE UMIEŚCIMY ZAWODNIKA NA LIŚCIE STARTOWEJ. ZAREZERWOWANE BOKSY BĘDĄ DOSTĘPNE TYLKO PO DOKONANIU WPŁATY NA KONTO. LICZBA BOKSÓW OGRANICZONA!
2. Uwaga! Zmiany w programach ujeżdżeniowych 2020. Na tych zawodach zmiany dotyczą PROGRAMU D2, CC5, L1-RK. W dokumentach ponizej zamieściliśmy nowe programy.
3. UWAGA! Na prośbę zawodników dokładamy konkurs nr 6A regionalny P-1 zapraszamy do zapisów.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Nefryt (52) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
2 Marcelina Babik
Bpk
Luna (47) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
3 Agnieszka Bienert
Klub Jeździecki Partynice
Falco (43) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
4 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (5) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
5 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Alby's Mocca (11) Przyjete N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
6 Kamila Budzisz
Bpk
Lukrecja (42) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
7 Alicja Czerska
Bpk
Irlandka (53) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
8 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (9) Przyjete CC-5, Otwarty, Regionalny
9 Izabela Dyrda
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Rosa (8) Przyjete N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
10 Izabela Dyrek-Matuszewska
Karkonoski Klub Jeździecki
Diamant's Dior (12) Przyjete N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
11 Barbara Felicetti
Bez Przynależności Klubowej M A Z
Mytique (27) Przyjete P-2, Otwarty, Regionalny
P-1, Otwarty, Regionalny
12 Grzegorz Grodzicki
Srj Galopuj Z Nami
Mick Night Pinky (20) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
13 Monika Gutknecht
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
Corleone G (40) Przyjete C-1, Puchar Seniorzy, Regionalny, Otwarty
14 Anna Hajdaniak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pirella (26) Przyjete D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
15 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (4) Przyjete L-3, Otwarty, Regionalny
L-3, Otwarty, Regionalny
16 Hanna Houszka
Kj Picador
Double Cowboy (30) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
17 Dominika Jabłońska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (10) Przyjete P-2, Otwarty, Regionalny
18 Izabela Jedryczek-Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
San Siro (34) Przyjete L-3, Otwarty, Regionalny
19 Monika Kertyńska
BPK
Quality Fantastic (13) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
20 Katarzyna Komar
Bpk
Inola (54) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
21 Magdalena Komar
Bpk
Pargo (55) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
22 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Elear (14) Przyjete D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
P-2, Otwarty, Regionalny
23 Justyna Kret
Klub Jeździecki Hipologia Morów
DEXTER (1) Przyjete L-3, Otwarty, Regionalny
24 Michał Kubiak
KJ OKOŁY
Blue Boy (57) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
25 Michał Kubiak
KJ OKOŁY
Wilco 53 (44) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
26 Katarzyna Kuriata
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Dominguez (29) Przyjete CC-1, Puchar Open Gold, Regionalny, Otwarte
27 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 (37) Przyjete P-2, Otwarty, Regionalny
N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
28 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
First Light 3 (36) Przyjete CC-4, Otwarty, Regionalny
29 Marta Malinowska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Armin de Monsieur (33) Przyjete D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
30 Dorota Mazur
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Rs Rocky Dancer (49) Przyjete L-3, Otwarty, Regionalny
P-2, Otwarty, Regionalny
31 Milena Mazurczyk
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Armin de Monsieur (35) Przyjete L-3, Otwarty, Regionalny
32 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (24) Przyjete C-1, Puchar Seniorzy, Regionalny, Otwarty
33 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Oxford (25) Przyjete P-2, Otwarty, Regionalny
34 Zofia Miklas
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Sisi (6) Przyjete N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
35 Lena Pacan
BPK
Urlop (56) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
36 Anita Parzyńska
Klub Jeździecki Golden Dream
Avanti (7) Przyjete N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
37 Magdalena Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Bohun (19) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
38 Magdalena Pawłowicz
Srj "galopuj Z Nami"
Double Cowboy (30) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
39 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (51) Przyjete CC-1, Puchar Open Gold, Regionalny, Otwarte
40 Katarzyna Sicinska
Bpk
Bella Rose PGN (32) Odrzucone L-3, Otwarty, Regionalny
41 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Kosto (39) Przyjete L-3, Otwarty, Regionalny
L-3, Otwarty, Regionalny
42 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (38) Przyjete P-2, Otwarty, Regionalny
P-1, Otwarty, Regionalny
43 Zofia Stempniewicz
Kj Platan Wrocław
Royal Red (28) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
44 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (46) Przyjete D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
45 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Eclectica (45) Przyjete D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
46 Wiktoria Strzelecka
BPK
Aria (17) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
47 Pavel Veres
BPK
Asłan (41) Przyjete N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
48 Katarzyna Wielgos
Dubelbar Zdrój
Perfekta (48) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
49 Dorota Wierzbowska
Bpk
Inez William - H (23) Przyjete L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
L-1, Puchar Konie, Towarzyski, Otwarty
50 Jakub Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Korupcja (15) Przyjete P-2, Otwarty, Regionalny
N-4, Puchar Open, Regionalny, Otwarty
51 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Davinci (16) Przyjete D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
P-2, Otwarty, Regionalny
52 Julia Włoch
KJ Pawlak Equestrian
Pataszon (50) Przyjete P-6, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
53 Klaudia Wolańska
Klub Jeździecki Hipologia Morów
Lozano (31) Przyjete L-2, Puchar Kuce, Towarzyski, Otwarty
54 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Dumka Na Dwa Serca (2) Przyjete D-2, Puchar Juniorzy, Regionalny, Otwarty
3
Klub Jeździecki Partynice
4
Bez Przynależności Klubowej D O S
5
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
8
Klub Jeździecki Picador
9
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
11
Bez Przynależności Klubowej M A Z
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
14
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
15
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
22
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
23
Klub Jeździecki Hipologia Morów
26
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
27
RV Landskron Görlitz e. V.
28
RV Landskron Görlitz e. V.
29
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
30
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
31
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
32
Jeździecki Klub Michałów
33
Jeździecki Klub Michałów
34
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
36
Klub Jeździecki Golden Dream
39
Bez Przynależności Klubowej D O S
44
Klub Jeździecki Picador
50
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
51
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
53
Klub Jeździecki Hipologia Morów
54
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl