Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody szkoleniowe w Modrzewiu Pełen ekran
2020-02-02 - 2020-02-02
Liczba przyjętych koni: 14
Liczba przyjętych zawodników: 14
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Nina Bramowicz
JKS Stary Młyn Strzeszyn
Iskierka (7) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
2 Nina Bramowicz
JKS Stary Młyn Strzeszyn
Just Do It (17) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
3 Iwona Ciechanowicz
Stajnia Zdroje
Kirajer (4) Przyjete 2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
4 Zuza Kusy
JKS Melloni Horses
Malibu (1) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
5 Maria Maria- Test
Bpk
Koń 1 (9) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
6 Alan Miechowicz
JKS Melloni Horses
Iros (2) Przyjete 2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
7 Jan Nowak
Bpk
Korund (8) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
8 Martyna Paluch
JKS Melloni Horses
Iros (13) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
4 - 120, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
9 Barbara Piekło
BPK
Dukat (3) Przyjete 2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
10 Blanka Sawa
JKS Melloni Horses
Iros (12) Przyjete 2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
4 - 120, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
11 Blanka Sawa
JKS Melloni Horses
Malibu (11) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
12 Jakub Słabuszewski
JKS Farma Modrzewie
Orient (14) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
4 - 120, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
13 Denis Szoltysek
Test (6) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
14 Karolina Szołtysek
Bpk
Koń Testowy (5) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
15 Kornelia Trzybińska
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
Amarant (15) Przyjete 2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
3 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
16 Kornelia Trzybińska
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
Princessa (16) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
3 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-02-02
2 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02
17 Wojciech Wojcianiec
JKS Melloni Horses
Chintablue (10) Przyjete 1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
1 - L, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-02-02 KUCE
2 - P, Zawody Regionalne, Szybkości (Art. 239), 2020-02-02
4 - 120, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-02-02
3 - P-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-02-02

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl