Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Eliminacje Pucharu Wielkopolski Kwalifikacje MPMK Pełen ekran
2020-06-13 - 2020-06-13
Liczba przyjętych koni: 61
Liczba przyjętych zawodników: 54
Komunikaty organizatora
1. Uwaga! Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.
2. Zawodnicy! Skany dokumentów upoważniających do startu w zawodach regionalnych i towarzyskich obowiązkowo wysyłamy na adres e-mail: liljowka@wp.pl (paszporty koni: strona identyfikacji oraz szczepienia, skan ważnych badań lekarskich, zgoda rodziców dla zawodników poniżej 18 lat w ZT. Bez wymaganych dokumentów zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do startu.
3. UWAGA! Bardzo prosimy o uzupełnianie wpłat za starty i boksy oraz uzupełnianie dokumentacji. Osoby, które nie uzupełnią braków nie zostaną umieszczone na listach startowych.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agnieszka Adamczak
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Hopkins (55) Przyjete 8. N-5 Regionalny (otwarty)
10. C-1 Regionalny (otwarty)
2 Karolina Alankiewicz
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
Banicja (50) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
5. P-1 Regionalny (otwarty)
3 Julia Antkowiak
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
Lucas RJT (66) Przyjete 3. P-3 Regionalny (Kuce)
3. P-3 Regionalny (Kuce)
4 Melania Berdyszak
Klub Jeździecki Liljówka
Da Vinci (10) Przyjete 6. D-1 Regionany (otwarty)
7. D-2 Regionalny (otwarty)
5 Weronika Bielak
Cwał Poznań
Bakcyl (1) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
6 Julia Biskup
Klub Jeździecki Liljówka
James B (44) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
6. D-1 Regionany (otwarty)
7 Francesca Blumel
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
AMBER 118 (26) Przyjete 8. N-5 Regionalny (otwarty)
8 Dobrosława Bugajna-Bielecka
Bez Przynależności Klubowej W I E
Victoria Tb (47) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
5. P-1 Regionalny (otwarty)
9 Martyna Butryn
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Nelano (70) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
10 Nina Cieślińska
Fer Więckowice
Ares Ponysport (79) Przyjete 1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
11 Wiktoria Cwalina
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
Szogun (49) Przyjete 2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
12 Adrianna Czerniejewska
KJ Liljówka
Wielki Orion (61) Przyjete 1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
13 Joanna De Vecchi
KJ Plejada
Isis (22) Przyjete 8. N-5 Regionalny (otwarty)
10. C-1 Regionalny (otwarty)
14 Natalia Głębowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Queeny 87 (28) Przyjete 10. C-1 Regionalny (otwarty)
10. C-1 Regionalny (otwarty)
15 Julia Golusik
BPK
Vigor (82) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
16 Nina Hilker
Klub Jeździecki Raduszyn
Domena (33) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
6. D-1 Regionany (otwarty)
17 Hanna Jachimowicz
Klub Jeździecki Liljówka
Chivas Darco (45) Przyjete 6. D-1 Regionany (otwarty)
6. D-1 Regionany (otwarty)
18 Hanna Karwowska
JUKS Abakus Kaczyna
Nicpoń Nad Stawami (2) Przyjete 2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
19 Halina Kosakowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Babilon (51) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
20 Halina Kosakowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Mefisto (52) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
21 Jolanta Kóska
Klub Jeździecki Agro-Handel
Kleo (77) Przyjete 2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
22 Jolanta Kóska
Klub Jeździecki Agro-Handel
Royal (76) Przyjete 2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
23 Aleksandra Krawczyńska
JUKS Abakus Kaczyna
Prinz Ferdinand IV (3) Przyjete 6. D-1 Regionany (otwarty)
6. D-1 Regionany (otwarty)
24 Helena Król
Bpk
Amon (67) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
25 Martyna Kruś
Fer Więckowice
Iluzja (80) Przyjete 1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
26 Martyna Kulińska
KJ Liljówka
Ruletka (58) Przyjete 1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
27 Aleksandra Lara
JUKS Abakus Kaczyna
Urwis (4) Przyjete 2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
2. L-6RA 2020 Regionalny (Kuce)
28 Ada Leszczyńska
Klub Jeździecki Raduszyn
Amazonka (35) Przyjete 3. P-3 Regionalny (Kuce)
29 Monika Majchrzak
Klub Sportowy Idmar
Dante (62) Przyjete 8. N-5 Regionalny (otwarty)
8. N-5 Regionalny (otwarty)
30 Natalia Matusik
Kociałkowa Górka
Porter (54) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
31 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Bacardi (65) Przyjete 10. C-1 Regionalny (otwarty)
32 Tomasz Nowakowski
Stowarzyszenie Rodan Club
Fe Niro (75) Przyjete 10. C-1 Regionalny (otwarty)
33 Hania Och - Oleksy
KJ Raduszyn
Ca Ira (53) Przyjete 6. D-1 Regionany (otwarty)
34 Aleksandra Perkowska
Kj Raduszyn
Lotna (78) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
35 Karolina Pinczyńska
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
Flamenco CCLXXIV (46) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
7. D-2 Regionalny (otwarty)
36 Dionizy Polikowski
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
CHARMEUR (21) Przyjete 10. C-1 Regionalny (otwarty)
37 Dionizy Polikowski
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Qiu (20) Przyjete 7. D-2 Regionalny (otwarty)
38 Julia Rochatka
JUKS Abakus Kaczyna
Apis (5) Przyjete 3. P-3 Regionalny (Kuce)
3. P-3 Regionalny (Kuce)
39 Antonina Roemer
Klub Sportowy Grand Horse
Cyceron (63) Przyjete 6. D-1 Regionany (otwarty)
7. D-2 Regionalny (otwarty)
40 Dominika Siudzińska
JUKS Abakus Kaczyna
Knoxville (6) Przyjete 6. D-1 Regionany (otwarty)
9.MPMK-5 (I i II pf ) PZJ 2014 akt 2019
41 Małgorzata Słowek
KJ Liljówka
Brando (43) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
42 Natalia Sobecka
Klub Jeździecki Liljówka
Orlit (48) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
6. D-1 Regionany (otwarty)
43 Nelly Solecka
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Wonderful Vanilla (71) Przyjete 3. P-3 Regionalny (Kuce)
3. P-3 Regionalny (Kuce)
44 Zarah Solecka
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Bohun (72) Przyjete 7. D-2 Regionalny (otwarty)
45 Oliwia Sójka
KJ Liljówka
Volva (59) Przyjete 1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
1. L-6RA 2020 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x40)(odznakowy)
46 Marta Stachowiak
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Lacent (56) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
6. D-1 Regionany (otwarty)
47 Anna Śledzik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Al Grando P (14) Przyjete 10. C-1 Regionalny (otwarty)
48 Anna Śledzik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Donatella (15) Przyjete 11. CC-1 Regionalny (otwarty)
49 Celina Urbanowicz
JUKS Abakus Kaczyna
Wena (7) Przyjete 7. D-2 Regionalny (otwarty)
8. N-5 Regionalny (otwarty)
50 Agata Weigt
Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
Jaskiernik (69) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
7. D-2 Regionalny (otwarty)
51 Anna Wieczorkiewicz
K.j. Equarius
Armia (73) Odrzucone 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
52 Anna Wieczorkiewicz
K.j. Equarius
Nigeria (83) Odrzucone 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
53 Milena Wiśniewska
Bpk
Carpathia (68) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
54 Agata Wolff-Kaczmarek
Bez Przynależności Klubowej W I E
Armani (16) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
5. P-1 Regionalny (otwarty)
55 Agata Wolff-Kaczmarek
Bez Przynależności Klubowej W I E
Belgia (17) Przyjete 8. N-5 Regionalny (otwarty)
8. N-5 Regionalny (otwarty)
56 Katarzyna Wosik
Klub Jeździecki Golden Dream
Lilith (32) Przyjete 10. C-1 Regionalny (otwarty)
57 Klara Woźnicka
Klub Jeździecki Raduszyn
B. B King (74) Przyjete 9.MPMK-5 (I i II pf ) PZJ 2014 akt 2019
9.MPMK-5 (I i II pf ) PZJ 2014 akt 2019
58 Klara Woźnicka
Klub Jeździecki Raduszyn
Go Go Borneo (57) Przyjete 11. CC-1 Regionalny (otwarty)
59 Kordian Zieliński
Cwał Poznań
P-Quen (8) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
60 Taja Zoll
RIO GRANDE Krosinko
Aqsel (31) Przyjete 10. C-1 Regionalny (otwarty)
61 Taja Zoll
RIO GRANDE Krosinko
Blacky (30) Przyjete 6. D-1 Regionany (otwarty)
7. D-2 Regionalny (otwarty)
62 Magdalena Zydorczak
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Jasna (27) Przyjete 5. P-1 Regionalny (otwarty)
6. D-1 Regionany (otwarty)
63 Joanna żak
Bpk
Milano Kp (81) Przyjete 4. L-1 Towarzyski (kuce i duże konie)(20x60)
2
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
3
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
6
Klub Jeździecki Liljówka
7
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
9
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
11
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
16
Klub Jeździecki Raduszyn
19
Klub Jeździecki Raduszyn
20
Klub Jeździecki Raduszyn
21
Klub Jeździecki Agro-Handel
22
Klub Jeździecki Agro-Handel
28
Klub Jeździecki Raduszyn
31
Klub Jeździecki Michałów
32
Stowarzyszenie Rodan Club
35
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
36
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
37
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
39
Klub Sportowy Grand Horse
42
Klub Jeździecki Liljówka
43
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
44
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
46
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
47
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
48
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
50
Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
54
Bez Przynależności Klubowej W I E
55
Bez Przynależności Klubowej W I E
56
Klub Jeździecki Golden Dream
57
Klub Jeździecki Raduszyn
60
RIO GRANDE Krosinko
61
RIO GRANDE Krosinko
62
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl