Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

CZWOROBOKI OTWARTE NA WROCŁAWSKIM TORZE WYŚCIGÓW KONNYCH PARTYNICE Pełen ekran
2020-06-19 - 2020-06-21
Liczba przyjętych koni: 30
Liczba przyjętych zawodników: 28
Komunikaty organizatora
1. Uwaga uczestnicy! W piątek zaczynamy treningi od godziny 14.00 a w sobotę i niedzielę od godziny 12.00. W czwartek opublikujemy szczegółowe godziny wjazdów na czworobok.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Dominika Bandura
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
Bohun (18) Przyjete Szkolenie nr 1, na poziomie BOJ, trening z egzaminatorem.
2 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo (13) Przyjete Szkolenie nr 14, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
Szkolenie nr 14, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
3 Agata Błesznowska
Mondeo (34) Przyjete Szkolenie nr 6, Próbny egzamin BOJ.
4 Blanka Dąbrowska
Midas (30) Przyjete Szkolenie nr 7, Próbny egzamin SOJ.
5 Natalia Dopierała
Muzyka (31) Przyjete Szkolenie nr 7, Próbny egzamin SOJ.
6 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Belpasso (25) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 8, Program L-1, otwarty.
Szkolenie nr 8, Program L-1, otwarty.
7 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Wonder World (28) Przyjete Szkolenie nr 13, Program CC-4, otwarty.
8 Dorota Jerczyńska
Bpk
Fryderyk (14) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 8, Program L-1, otwarty.
Szkolenie nr 14, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
9 Aleksandra Kalińska
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Pegaz (24) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 9, Program P-1, otwarty.
Szkolenie nr 19, Program P-2, otwarty.
10 Michalina Kocjan
Impet (33) Przyjete Szkolenie nr 7, Próbny egzamin SOJ.
11 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Bianca (23) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 14, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
Szkolenie nr 14, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
12 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Elear (22) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 11, Program C-1, otwarty.
Szkolenie nr 11, Program C-1, otwarty.
Szkolenie nr 21, Program C-1, otwarty.
Szkolenie nr 21, Program C-1, otwarty.
13 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (21) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 14, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
14 Krystyna Konarska
LKS Stragona Strzegom
Samson (12) Przyjete Szkolenie nr 5, trening indywidualny na czworoboku.
15 Pola Mariańska
Pentagon (32) Przyjete Szkolenie nr 7, Próbny egzamin SOJ.
16 Joanna Maziarz
SRJ Galopuj z nami
Rabuś (9) Przyjete Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
17 Dorota Mazur
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Rs Rocky Dancer (4) Przyjete Szkolenie nr 9, Program P-1, otwarty.
Szkolenie nr 8, Program L-1, otwarty.
Szkolenie nr 18, Program L-2, otwarty.
Szkolenie nr 19, Program P-2, otwarty.
18 Dominika Mucha
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Gostek (11) Przyjete Szkolenie nr 25, program eliminacyjny MPMK p/f 4
Szkolenie nr 25, program eliminacyjny MPMK p/f 4
19 Dominika Mucha
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Lexus (10) Przyjete Szkolenie nr 20, Program N-4, otwarty.
20 Dorota Mum
BPK
Fatma (7) Przyjete Szkolenie nr 1, na poziomie BOJ, trening z egzaminatorem.
21 Magdalena Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Bohun (15) Przyjete Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
22 Nikola Pelc
Brak
Lenny (29) Przyjete Szkolenie nr 8, Program L-1, otwarty.
Szkolenie nr 8, Program L-1, otwarty.
23 Izabela Sady
SRJ Galopuj z nami
Dargana (8) Przyjete Szkolenie nr 1, na poziomie BOJ, trening z egzaminatorem.
24 Aleksandra Sławek
Beauty Jumping Team
Cios (16) Przyjete Szkolenie nr 9, Program P-1, otwarty.
Szkolenie nr 19, Program P-2, otwarty.
25 Alicja Sławek
Beauty Jumping Team
Lovely 44 (17) Przyjete Szkolenie nr 9, Program P-1, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
26 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Barwinek (20) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 18, Program L-2, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
27 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Mark R. (19) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 9, Program P-1, otwarty.
Szkolenie nr 20, Program N-4, otwarty.
28 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Bellagio (26) Przyjete Szkolenie nr 5, trening indywidualny na czworoboku.
29 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Figo (27) Przyjete Szkolenie nr 5, trening indywidualny na czworoboku.
30 Hanna Szyszka
Muzyka (31) Przyjete Szkolenie nr 7, Próbny egzamin SOJ.
31 Maja Turoń
Midas (30) Przyjete Szkolenie nr 7, Próbny egzamin SOJ.
32 Rafał Warsz
Mondeo (34) Przyjete Szkolenie nr 7, Próbny egzamin SOJ.
33 Natalia Zabagło - Pawłowicz
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
Nomey (5) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 11, Program C-1, otwarty.
Szkolenie nr 24, dowolny program ujeżdżeniowy, otwarty.
34 Natalia Zabagło - Pawłowicz
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
Valentina-l (6) Przyjete Szkolenie nr 4, ujeżdżenie, własny trener.
Szkolenie nr 8, Program L-1, otwarty.
Szkolenie nr 18, Program L-2, otwarty.
1
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
7
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
9
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
11
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
12
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
13
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
17
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
18
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
19
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
28
Klub Jeździecki Picador
29
Klub Jeździecki Picador
33
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl