Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Towarzyskie i Regionalne w ujeżdżeniu Cichoń Dressage Cup 2020 Pełen ekran
2020-06-27 - 2020-06-28
Liczba przyjętych koni: 32
Liczba przyjętych zawodników: 26
Komunikaty organizatora
1. Uwaga! Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.
2. Osoby z listy braków w dokumentach prosimy o pilne dostarczenie skanów dokumentów mailowo na adres pomoc@equita.pl
3. Informujemy, że w dniu dzisiejszym obowiązują następujące godziny otwarcia placów treningowych: czworobok główny (ujeżdżenie) 15:00 - 19:00 parkur główny (skoki) 15:00 - 18:00 rozprężalnia skokowa 15:00 - 20:00
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Heiline's Zanzier (20) Przyjete 6A - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
2 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
2 Michał Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Fabregas-d (26) Przyjete 10 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
3 Nadia Cinal
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
KADR PONYSPORT (5) Odrzucone 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
13 - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
4 Anna Czeluśniak
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Antares (8) Przyjete 7 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
15 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
5 Magdalena Doniec
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Gonzo (15) Odrzucone 6A - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
14 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
6 Laura Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Sisi (17) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
12 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
10 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
7 Marta Ginda
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Dance For Me (11) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
9 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
8 Aleksandra Kaczmarczyk
Klub Jeździecki Lider
Rio Brava S (36) Przyjete 6A - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
2 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
9 Weronika Kaczmarek
Klub Jeździecki DERA
Aneli (39) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
10 Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (7) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
13 - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
11 Anna Korek
Klub Jeździecki Pro Horses
Chicharito (33) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
12 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
12 Anna Korek
Klub Jeździecki Pro Horses
Ferro G (34) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
10 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
13 Małgorzata Kucharczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Freaky Like Me (41) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
12 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
11 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
14 Maja Kucharska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Poezja (53) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
15 Karolina Markowska
Skf Kj Lider
Dubai-dn (24) Przyjete 10 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
16 Karolina Markowska
Skf Kj Lider
Gagarin (25) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
17 Karolina Markowska
Skf Kj Lider
Gigi Lady (18) Przyjete 6A - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
14 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
18 Laura Mazurek
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Hope (16) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
13 - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
12 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
19 Aleksandra Ordon
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Don Glory (21) Przyjete 15 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
20 Aleksandra Ordon
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Don Royal 9 (28) Przyjete 6B - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
21 Alicja Pachulska
Lider
Bentamo 2 (37) Przyjete 6A - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
15 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
22 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Frodo G (45) Przyjete 6A - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
6B - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
14 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
23 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Henderson (44) Przyjete 2 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
3 - CC-5 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
24 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Leo G (46) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
9 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
25 Roxana Słomiany
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Masumi (29) Przyjete 7 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
15 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
26 Agnieszka Sobierańska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Buster (48) Przyjete 6B - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
14 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
27 Aleksandra Sobik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kendo (30) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
28 Natalia Stodoła
Klub Jeździecki DERA
Dar (40) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
29 Maja Szymańska
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI OMEGA
Schweiger Till (49) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
9 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
30 Magdalena Tomków-Bednarska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Diaro (13) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
11 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
10 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
31 Dominika Trześniewska
BPK
Pasja (50) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
9 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
32 Wiktoria Wajda
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Gino - Gomez "G" (6) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
33 Karol Walas
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Brezil (52) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
10 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
34 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (54) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
12 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
11 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
35 Maja Włodarkiewicz
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Primo J (42) Odrzucone 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
12 - D-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
11 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
36 Wiktor Wojtarowicz
Klub Jeździecki Pro Horses
Zadar (51) Przyjete 6A - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
6B - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-27
14 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-06-28
1
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
2
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
3
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
4
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
5
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
6
Klub Jeździecki Pro Horses
7
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
11
Klub Jeździecki Pro Horses
12
Klub Jeździecki Pro Horses
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
14
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
18
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
19
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
20
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
22
Klub Jeździecki Pro Horses
23
Klub Jeździecki Pro Horses
24
Klub Jeździecki Pro Horses
25
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
26
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
27
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
29
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI OMEGA
30
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
32
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
33
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
34
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
35
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
36
Klub Jeździecki Pro Horses

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl