Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie Cichoń Jumping Cup 2020 supported by Fit and Ride Pełen ekran
2020-06-27 - 2020-06-28
Liczba przyjętych koni: 100
Liczba przyjętych zawodników: 86
Komunikaty organizatora
1. Uwaga! Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (131) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
2 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (11) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
3 Wiktoria Chmura
BPK
Riga-svržno (159) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
4 Milena Cieśla
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hrabina (116) Przyjete 9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
5 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (82) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
6 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (125) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
7 Dominika Czachór
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Kwant (53) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
8 Dominika Czachór
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Milwi (54) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
9 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (69) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (56) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
11 Karolina Dudzik
Neptuno Nowy Targ
Quilate Sr (161) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
12 Julia Fajfur
Klub Jazdy Konnej Romico
Lucilla (96) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
13 Maja Fajfur
Klub Jazdy Konnej Romico
Wild Boy (97) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
14 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (117) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
15 Masza Galocz
Klub Jazdy Konnej Romico
Casiquiare (95) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
16 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (36) Przyjete 10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
17 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka GB (32) Przyjete 9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
18 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (171) Przyjete 9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
19 Nadia Harazim
Bpk
Kreta (158) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
20 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (129) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
6 - C - V. Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
14 - C - V. Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
21 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quinta (130) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
22 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (120) Przyjete 8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
23 Michaela Karpisz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Briance (142) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
24 Marta Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (146) Przyjete 11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
25 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (41) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
26 Isabela Klaassen
KJ Trachy Sośnicowice
Sfera S (28) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
27 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Geronimo (37) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
28 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (137) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
29 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (136) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
30 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (45) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
31 Oliwia Koćwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Cezar (168) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
32 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (108) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
33 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cuba Libre (109) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
34 Oliwia Kopczyńska
Skj Omega
DANTE (86) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
35 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (128) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
36 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (127) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
37 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Koronea (110) Przyjete 8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
38 Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Certina 2 (105) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
39 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Casallcento PS (165) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
40 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Elle darco (164) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
6 - C - V. Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
14 - C - V. Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
41 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Top Bijou (163) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
42 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (91) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
43 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (27) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
44 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (87) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
45 Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Cannon (90) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
46 Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Replay R (93) Przyjete 6 - C - V. Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
14 - C - V. Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
47 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (140) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
48 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (139) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
49 Hanna Kuc
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (71) Przyjete 8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
50 Dominika Kurasz
BPK
Marcepan (147) Przyjete 9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
51 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (29) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
52 Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Biqueen (94) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
53 Laila Mansoor
Klub jeździecki J&D Apollo
Kryształ Z (104) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
54 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (152) Przyjete 13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
55 Marcelina Matkowska
SKJ Omega
Sweet Silvia (83) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
56 Zuzanna Niska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Pan Nemo (169) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
57 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (7) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
58 Ewa Nowak
KJ Trachy Sośnicowice
Mateo (107) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
59 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (135) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
60 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (134) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
61 Aleksandra Organ
Klub Jeździecki JD Apollo
Ares V'T Elzenhof Z (98) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
62 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (160) Przyjete 10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
63 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Quirora (92) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
64 Oliwia Pietrowska
SKJ OMEGA
Larysa (85) Odrzucone 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
65 Katarzyna Pietrzyk
Bpk
Cyprian (157) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
66 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Midos (114) Przyjete 10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
67 Maja Ponicka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Grandessa Gold (124) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
68 Zuzanna Puczyńska
Stajnia Bastion
Rumian (162) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
69 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Lord Lyjanero (141) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
70 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (26) Odrzucone 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
71 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (25) Odrzucone 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
72 Maja Rosińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Mon Cherry (42) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
73 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (154) Odrzucone 12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
74 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (153) Odrzucone 10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
75 Antonina Rozpondek
Stajnia Pasjonata
MEBORA (145) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
76 Zuzanna Rybka
Bpk
Eros (148) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
77 Martyna Rykała
Bpk
Salsa (156) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
78 Agata Skrzypiec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Viviano S (122) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
6 - C - V. Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
79 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Conquesto Con Conquest Boy (150) Przyjete 9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
80 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (1) Przyjete 12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
81 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wivo (170) Przyjete 10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
82 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (43) Przyjete 12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
83 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (151) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
84 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (12) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
85 Zuzanna Stachura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (34) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
86 Dominika Szotek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Oskar Blue (143) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
87 Leszek Szotek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Coffee 23 (113) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
88 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Cuma (99) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
89 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Helika (100) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
90 Oliwia Szpak
Klub jeździecki J&D Apollo
DUMKA (166) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
91 Oliwia Szpak
Klub jeździecki J&D Apollo
Jackson (167) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
92 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (61) Przyjete 8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
93 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (89) Przyjete 10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
94 Aleksandra Tracz
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Wika (132) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
95 Martyna Tuleja
JKS Equi Verso Jastrzębie - Zdrój
Wella (144) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
96 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (52) Odrzucone 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
97 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Colin (50) Odrzucone 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
98 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gospella (51) Odrzucone 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
99 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Looping (49) Odrzucone 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
9 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
100 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (48) Odrzucone 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
13 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-28
101 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (65) Odrzucone 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-06-27
102 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
For Feeling -star (67) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
103 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Gaja (72) Przyjete 4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
104 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (22) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
105 Iga Weiss
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Becses (155) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
106 Antonina Wieczorek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BOLS (33) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
107 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (84) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
8 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-28
108 Emilia Zawadzka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Artemida BH (44) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
4 - P - IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
10 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
12 - P IV. Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-28
109 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (23) Przyjete 3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
3 - L - III. Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-06-27
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
11 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-06-28
110 Iga Żelazkiewicz
BPK
K-Rewita (6) Przyjete 1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
1 - 60 cm - I. Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
111 Iga Żelazkiewicz
BPK
Karina (5) Przyjete 2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
2 - 80 cm - II. Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-06-27
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
5
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
7
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
8
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
9
Klub Jeździecki Pro Horses
10
Klub Jeździecki Pro Horses
12
Klub Jazdy Konnej Romico
13
Klub Jazdy Konnej Romico
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
15
Klub Jazdy Konnej Romico
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
20
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
21
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
27
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
31
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
32
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
33
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
35
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
36
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
37
LJKS Eldorado Świerklany
38
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
39
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
40
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
41
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
42
Klub Jeździecki Zbrosławice
43
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
44
Klub Jeździecki Zbrosławice
45
Klub Jazdy Konnej Romico
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
48
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
49
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
51
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
52
Klub Jazdy Konnej Romico
53
Klub jeździecki J&D Apollo
54
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
56
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
57
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
58
KJ Trachy Sośnicowice
59
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
60
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
62
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
63
Klub Jazdy Konnej Romico
66
Jeździecki Klub Sportowy Desant
67
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
70
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
71
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
72
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
73
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
74
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
78
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
79
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
81
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
82
Klub Jeździecki Zbrosławice
83
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
84
Bez Przynależności Klubowej S L A
85
Ludowy Klub Sportowy Cwał
86
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
87
Bez Przynależności Klubowej S L A
88
Klub Jeździecki J&D Apollo
89
Klub Jeździecki J&D Apollo
90
Klub jeździecki J&D Apollo
91
Klub jeździecki J&D Apollo
92
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
93
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
94
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
95
JKS Equi Verso Jastrzębie - Zdrój
96
Bez Przynależności Klubowej S L A
97
Bez Przynależności Klubowej S L A
98
Bez Przynależności Klubowej S L A
99
Bez Przynależności Klubowej S L A
100
Bez Przynależności Klubowej S L A
101
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
102
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
103
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
106
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
108
Bez Przynależności Klubowej S L A
109
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl