Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Amatorskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2020-07-04 - 2020-07-04
Liczba przyjętych koni: 48
Liczba przyjętych zawodników: 44
Komunikaty organizatora
1. Uwaga! Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.
2. Uwaga Zawodnicy Konkursów Regionalnych! Zgodnie z przepisami Wasze dane muszą widnieć w systemie Artemor. Dla konia istnieje możliwość wykupienia licencji na miejscu
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Sabina Baron
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Donna (52) Przyjete R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
2 Sabina Baron
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Haszim (51) Przyjete R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
3 Olga Bieniek
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
Aluzja (32) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
4 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (10) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
5 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hipika (29) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
6 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (31) Przyjete R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
7 Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lotos (48) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
8 Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lukas (41) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
9 Anna Dołowy
Bpk
Cicha Woda (26) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
10 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (27) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
11 Maja Dyjecińska
Solec Bieruń
Dumny dick (49) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
12 Julia Dzida
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua (24) Odrzucone R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
13 Klaudia Dzida
KJ Black Mustang
Rafaello (14) Przyjete R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
14 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Balando (23) Przyjete R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
15 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Boliwia (22) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
16 Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (7) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
17 Alicja Grima
Bpk
Caramelo (37) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
18 Alicja Grima
Bpk
Volf (36) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
19 Karolina Janecka
Solec Bieruń
Gala (50) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
20 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (30) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
21 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (25) Przyjete R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
22 Nicola Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Panama (35) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
23 Marta Jurkiewicz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Gruzja (44) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
24 Weronika Kachel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Malaquando (11) Przyjete R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
25 Patrycja Kierczak
KJ BLACK Mustang
Fart (17) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
26 Emilia Kłyk
BPK
Halik (16) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
27 Agata Konsek
Ljks Eldorado świerklany
Cyntia (1) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
28 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Koronea (4) Przyjete R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
29 Julia Kurzak
Bpk
Lord II W (6) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
30 Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Daimiana (5) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
31 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (38) Odrzucone R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R3 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2020-07-04
32 Marlena Mastalerz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Bonus (45) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
33 Łukasz Matla
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Lose Yourself (9) Przyjete R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
34 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki
Simi (21) Przyjete R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
35 Oliwia Nalepa
Tonia (42) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
36 Pola Nardelli
Bpk
Arizona RD (33) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
37 Aleksandra Pacwa
Flicka (53) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
38 Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (15) Odrzucone R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R3 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2020-07-04
39 Klaudia Pawlas
Ljks Eldorado Świerklany
Jazz Band (19) Odrzucone A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
40 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (18) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
41 Zuzanna Piech
BPK
Cysia (34) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
42 Marta Pietrzyk
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Hebron (47) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
43 Martyna Poznańska
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Tonia (42) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
44 Jadwiga Rogalska
Bez Przynależności Klubowej M A L
Maraton (8) Przyjete R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
45 Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (20) Odrzucone R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
46 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
47 Magdalena Szafraniec
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Galicja (43) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
48 Natalia Tatarczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Degrader (3) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
49 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (12) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
50 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Sesja (13) Przyjete R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
51 Dorota Wołek
KJ Black Mustang
Tasio (28) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
52 Zuzanna Wybraniec
PLEJADA (54) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
53 Franciszek Zając
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Fany (46) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
54 Paulina Zerzoń
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Tosca (2) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1B - LL Memoriał Karoliny Kozioł, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
1
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
3
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
5
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
6
Klub Jeździecki Pro Horses
7
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
8
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
10
Klub Jeździecki Pro Horses
12
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
14
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
15
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
21
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
22
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
23
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
27
Ljks Eldorado świerklany
28
LJKS Eldorado Świerklany
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
32
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
33
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
34
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
39
Ljks Eldorado Świerklany
40
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
42
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
43
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
44
Bez Przynależności Klubowej M A L
45
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
46
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
47
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
48
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
49
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
50
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
53
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
54
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl