Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Amatorskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2020-07-04 - 2020-07-04
Liczba przyjętych koni: 47
Liczba przyjętych zawodników: 43
Komunikaty organizatora
1. Uwaga! Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.
2. Uwaga Zawodnicy Konkursów Regionalnych! Zgodnie z przepisami Wasze dane muszą widnieć w systemie Artemor. Dla konia istnieje możliwość wykupienia licencji na miejscu
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Olga Bieniek
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
Aluzja (32) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
2 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (10) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
3 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hipika (29) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
4 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (31) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
5 Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lotos (48) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
6 Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lukas (41) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
7 Anna Dołowy
Bpk
Cicha Woda (26) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
8 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (27) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
9 Julia Dzida
Plkj Plessówka
Genua (24) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
10 Klaudia Dzida
KJ BLACK MUSTANG
Rafaello (14) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
11 Olga Górkiewicz
Lkj
Balando (23) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
12 Olga Górkiewicz
Lkj
Boliwia (22) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
13 Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (7) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
14 Alicja Grima
Bpk
Caramelo (37) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
15 Alicja Grima
Bpk
Volf (36) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
16 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (30) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
17 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (25) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
18 Nicola Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (25) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
19 Nicola Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Panama (35) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
20 Marta Jurkiewicz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Gruzja (44) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
21 Weronika Kachel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Malaquando (11) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
22 Patrycja Kierczak
KJ BLACK Mustang
Fart (17) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
23 Emilia Kłyk
BPK
Halik (16) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
24 Agata Konsek
Ljks Eldorado świerklany
Cyntia (1) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
25 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Koronea (4) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
26 Julia Kurzak
Bpk
Lord Ii W (6) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
27 Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Daimiana (5) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
28 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (38) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R3 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2020-07-04
29 Marlena Mastalerz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Bonus (45) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
30 Łukasz Matla
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Lose Yourself (9) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R3 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2020-07-04
31 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki
Simi (21) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
32 Pola Nardelli
Bpk
Arinoza Rd (33) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
33 Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (15) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R3 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem przeszkód (270.12.1), 2020-07-04
34 Klaudia Pawlas
Ljks Eldorado Świerklany
Jazz Band (19) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
35 Magdalena Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Selavi (18) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
36 Zuzanna Piech
BPK
Cysia (34) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
37 Marta Pietrzyk
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Hebron (47) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
38 Martyna Poznańska
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Tonia (42) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
39 Jadwiga Rogalska
Bez Przynależności Klubowej M A L
Maraton (8) Przyjete R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
40 Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (20) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
41 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
42 Magdalena Szafraniec
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Galicja (43) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
43 Natalia Tatarczyk
Ljks Eldorado świerklany
Degrader (3) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
44 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (12) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
45 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Sesja (13) Przyjete R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
R2 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
46 Dorota Wołek
KJ Black Mustang
Tasio (28) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
47 Franciszek Zając
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Fany (46) Przyjete A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
48 Paulina Zerzoń
LJKS Eldorado Świerklany
Tosca (2) Przyjete A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
R1 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-04
1
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
3
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
4
Klub Jeździecki Pro Horses
5
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
6
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
8
Klub Jeździecki Pro Horses
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
17
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
18
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
19
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
20
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
24
Ljks Eldorado świerklany
25
LJKS Eldorado Świerklany
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
29
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
30
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
31
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Ljks Eldorado Świerklany
35
LJKS Eldorado Świerklany
37
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
38
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
39
Bez Przynależności Klubowej M A L
40
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
41
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
42
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
43
Ljks Eldorado świerklany
44
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
45
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
47
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
48
LJKS Eldorado Świerklany

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl