Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Otwarte Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ujeżdżeniu Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2020-07-25 - 2020-07-26
Liczba przyjętych koni: 101
Liczba przyjętych zawodników: 83
Komunikaty organizatora
1. Zgodnie z Regulaminem Ujeżdżenia, obowiązują programy z 2020 roku w następujących klasach: D1, D2, D3 oraz L6Ra. Opublikowane są one na stronie PZJ w zakładce: SPORT - Ujeżdżenie - Przepisy i regulacje - AKTUALNE PROGRAMY NA ROK 2020.
2. Programy D1 (otwarty), D2 (otwarty i eOOM) i D3 (eOOM) będą sędziowane na zasadach konkursów zwykłych, czyli bez oceny stylu.
3. Uwaga zawodnicy! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń dziś zamykamy panel zgłoszeń. Zgłoszonych w panelu zawodników prosimy o dokonanie wpłaty za boksy i startowe na konto. Jeżeli opłata do wtorku nie zostanie dokonana, nie umieścimy na listach startowych.
4. UWAGA ZAWODNICY! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń i mając na uwadze komfort w startach organizator udostępnił ARENĘ KONKURSOWĄ B (hala namiotowa przy czworoboku) gdzie odbędą się konkursy towarzyskie: konkurs nr 1 L-1 i konkurs nr 18 L-2 (20x60m) oraz regionalne: konkurs nr 8 L-2, konkurs nr 9 P-1, konkurs nr 10 D-1, konkurs nr 28 L-3, konkurs nr 29 P-2, konkurs nr 30 D-2. Kwalifikacje MPMK, eliminacje OOM oraz konkursy regionalne od klasy N do klasy CC rozegrane zostaną na ARENIE KONKURSOWEJ A przed trybuną wyścigową. Rozprężalnia dla obu aren znajduje się przy czworoboku konkursowym A. Od piątku od godziny 14.00 dostępne będą wszystkie tereny konkursowe i treningowe.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Monika Augustyniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Verbena (53) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
2 Natalia Badura
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Parys-P (99) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
3 Natalia Badura
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
William Wallace-P (98) Przyjete Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
4 Martyna Bańska
Karkonoski Klub Jeździecki
Monsoon P (81) Przyjete Konkurs nr 7 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 6-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 24 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 6-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
5 Martyna Bańska
Karkonoski Klub Jeździecki
Ti Amo - P (82) Przyjete Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
6 Zofia Basińska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
San Siro (46) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
7 Melania Berdyszak
Klub Jeździecki Liljówka
Da Vinci (12) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
8 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (30) Przyjete 29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
30 - D-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
9 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo (44) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
10 Anna Błońska
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
Diarada (38) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
11 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (2) Przyjete 13 - CC-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
26 - CC-4,26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
12 Aleksandra Brelińska
BPK
Poniatowski (102) Przyjete 1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
10 - D-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
13 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (70) Przyjete Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
14 Nadia Chwała
Maximo P (122) Przyjete 1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
18 - L-2, 26.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
15 Monika Cierpicka
Klub Jeździecki Megal
Guus Rz (14) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 Magdalena Cieślik
Klub Jeździecki Picador
MoneyPenny (119) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
33 - C-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
17 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (34) Przyjete 14 - CC-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
34 - CC-5, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
18 Laura Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Sisi (104) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
19 Barbara Felicetti
Bez Przynależności Klubowej M A Z
Mytique (101) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
20 Natalia Ferenc
Karkonoski Klub Jeździecki
Barcelona (58) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
21 Magdalena Fonfara
Atena Ostrzeszów
Hannah (7) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
10 - D-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
22 Zofia Fragstein-Niemsdorff
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
Ramiro (41) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
23 Zuzanna Futro
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
Judea (113) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
24 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Belpasso (73) Odrzucone 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
25 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Parys (74) Odrzucone 1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
26 Natalia Głębowska
Klub Jeździecki Raduszyn
Queeny 87 (94) Odrzucone 11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
27 Oliwia Grochowska
UWr Wrocław
Norwegia (35) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
31 - N-6, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA A
28 Maja Gugała
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Hattrick Cc (75) Przyjete 32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
29 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Scooby Doo (77) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
30 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Wonder World (110) Przyjete 14 - CC-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
31 Nina Hilker
Klub Jeździecki Raduszyn
Domena (57) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
10 - D-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
30 - D-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
32 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT (92) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
33 - C-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
33 Izabela Jedryczek-Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (21) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
34 Julia Jeleń
Bpk
Raxa (121) Przyjete 1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
18 - L-2, 26.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
35 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Gold Medal (37) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
36 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Bianka (10) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
37 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Elear (8) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
38 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (9) Przyjete 14 - CC-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
34 - CC-5, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
39 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Libressa (11) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
40 Krystyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Samson (23) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
41 Anna Korek
Klub Jeździecki Pro Horses
Chicharito (108) Przyjete 10 - D-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
30 - D-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
42 Anna Korek
Klub Jeździecki Pro Horses
Ferro G (105) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
43 Justyna Kret
Klub Jeździecki Hipologia Morów
DEXTER (55) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
44 Justyna Kroc
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
Sir Rohdi (84) Przyjete 11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
31 - N-6, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA A
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
45 Katarzyna Kuriata
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Dominguez (97) Przyjete 13 - CC-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
26 - CC-4,26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
46 Natalia Kuźma
Klub Sportowy Small Cherry
Caramba (89) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
47 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 (61) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
31 - N-6, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA A
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
48 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
First Light 3 (60) Przyjete 13 - CC-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
25 - CC-1, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
49 Joanna Laszuk
Klub Jeździecki Bachmat
Una Donna P (27) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
50 Marta Lis
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Welt Contendor (5) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
51 Karolina Łaszkiewicz
Jeździecki Klub Sportowy "Salio"
Don Corelli P (31) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
52 Julia Marcinowska
Klub Jeździecki Michałów
Bafur (4) Przyjete 11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
31 - N-6, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA A
53 Nikola Marczak
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Farinero (111) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
54 Dorota Mazur
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Rs Rocky Dancer (59) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
55 Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Biały Kruk (90) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
56 Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Lider (91) Przyjete 14 - CC-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
26 - CC-4,26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
57 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Bacardi (22) Przyjete 13 - CC-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
25 - CC-1, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
58 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Oxford (33) Przyjete Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
59 Liwia Misztal
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Tejsi (26) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
60 Oliwia Moczko
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Nobilis (76) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
61 Dominika Mucha
OSK Michalscy
Gostek (93) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
62 Dorota Mum
SRJ Galopuj z nami
Fatma (39) Przyjete 1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
63 Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Rasputin (109) Przyjete Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
64 Martyna Olszyńska
JKS Melloni Horses
STORCZYK (112) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
65 Lena Pacan
BPK
Urlop (120) Przyjete 1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
18 - L-2, 26.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
66 Magdalena Pachołek
Klub Sportowy Small Cherry
Genie KN (13) Przyjete 13 - CC-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
25 - CC-1, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
67 Anita Parzyńska
Klub Jeździecki Golden Dream
Avanti (51) Przyjete 11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
68 Karolina Plucińska
BPK
Esperanto P (42) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
69 Dionizy Polikowski
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
CHARMEUR (115) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
70 Dionizy Polikowski
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Qiu (114) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
71 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Frodo G (103) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
72 Kamil Puliński
Furst Fabulous (17) Przyjete Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
73 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Joker (107) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
74 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Leo G (106) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
75 Anna Rokosz
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (45) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
76 Izabela Sady
SRJ Galopuj z nami
Dargana (40) Przyjete 1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
1 - L-1, 25.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
77 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (100) Przyjete 14 - CC-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
26 - CC-4,26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
78 Klaudia Skrzyniarz - Skiba
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Varadero I (79) Przyjete 11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
31 - N-6, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA A
79 Alicja Sławek
Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team"
Lovely 44 (72) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
80 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Barwinek (68) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
81 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Mark R. (69) Przyjete 10 - D-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
82 Anastazja Solarz
Klub Jeździecki Megal
Muskar (15) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
83 Nelly Solecka
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Wonderful Vanilla (118) Przyjete 2 - P-6, I p/f eOOM kuce, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
17 - P-3, II p/f eOOM kuce, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
20 - P-4, f eOOM kuce, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
84 Zarah Solecka
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Bohun (117) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
85 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (86) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
86 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Eclectica (85) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
87 Marta Stępkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Cosa Nostra (50) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
18 - L-2, 26.07.2020, Zawody Towarzyskie, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
88 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Bellagio (63) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
89 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Figo (62) Przyjete Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
90 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Petit Fusil (64) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
91 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Wild Rose-P (48) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
92 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (6) Przyjete Konkurs nr 7 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 6-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 24 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 6-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
93 Anna Śledzik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Donatella (54) Przyjete 13 - CC-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
26 - CC-4,26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
94 Katarzyna Święcicka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Win (71) Przyjete 8 - L-2, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
28 - L-3, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA B
95 Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dark Lady (16) Przyjete Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 23 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
96 Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Floris King (18) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 22 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
97 Aleksandra Tomala
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Furst Fabulous (17) Przyjete Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
Konkurs nr 5 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A. Partynice
98 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Davinci (25) Przyjete 4 - P-1, I p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
16 - D-2, II p/f eOOM konie, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
21 - D-3, f eOOM konie, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
99 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Fudge (36) Przyjete 2 - P-6, I p/f eOOM kuce, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
17 - P-3, II p/f eOOM kuce, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
20 - P-4, f eOOM kuce, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
100 Julia Włoch
KJ Pawlak Equestrian
Pataszon (78) Przyjete 2 - P-6, I p/f eOOM kuce, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
17 - P-3, II p/f eOOM kuce, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
20 - P-4, f eOOM kuce, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
101 Justyna Wojsz
Klub Jeździecki Pro Horses
Jamal’s Twinkeling (28) Przyjete 13 - CC-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
26 - CC-4,26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
102 Marcelina Wojsz
Klub Jeździecki Pro Horses
I'Mara (29) Przyjete 11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
31 - N-6, 26.07.2020, Zawody Regionalne,ARENA A
103 Katarzyna Wosik
Klub Jeździecki Golden Dream
Lilith (24) Przyjete 12 - C-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
32 - C-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
104 Grażyna Zarzecka
Karkonoski Klub Jeździecki
Tequila-P (80) Przyjete 9 - P-1, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
29 - P-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
105 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Dumka Na Dwa Serca (56) Przyjete 11 - N-4, 25.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA A
30 - D-2, 26.07.2020, Zawody Regionalne, ARENA B
1
Karkonoski Klub Jeździecki
2
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
4
Karkonoski Klub Jeździecki
5
Karkonoski Klub Jeździecki
6
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
8
Bez Przynależności Klubowej D O S
10
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
11
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
17
Klub Jeździecki Picador
18
Klub Jeździecki Pro Horses
19
Bez Przynależności Klubowej M A Z
20
Karkonoski Klub Jeździecki
22
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
23
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
25
Racocki Klub Jeździecki
28
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
29
Klub Jeździecki Jaroszówka
30
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
31
Klub Jeździecki Raduszyn
32
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
33
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
35
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
36
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
37
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
38
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
39
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
40
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
41
Klub Jeździecki Pro Horses
42
Klub Jeździecki Pro Horses
43
Klub Jeździecki Hipologia Morów
44
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
45
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
46
Klub Sportowy Small Cherry
47
RV Landskron Görlitz e. V.
48
RV Landskron Görlitz e. V.
50
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
51
Jeździecki Klub Sportowy "Salio"
52
Klub Jeździecki Michałów
53
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
54
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
55
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
56
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
57
Klub Jeździecki Michałów
58
Klub Jeździecki Michałów
59
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
60
Klub Jeździecki Maximus Kowary
63
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
67
Klub Jeździecki Golden Dream
69
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
70
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
71
Klub Jeździecki Pro Horses
73
Klub Jeździecki Pro Horses
74
Klub Jeździecki Pro Horses
75
Klub Jeździecki Maximus Kowary
77
Bez Przynależności Klubowej D O S
79
Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team"
83
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
84
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
85
Klub Jeździecki Picador
87
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
88
Klub Jeździecki Picador
89
Klub Jeździecki Picador
91
Klub Jeździecki Maximus Kowary
92
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
93
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
94
Bez Przynależności Klubowej D O S
95
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
96
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
97
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
98
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
99
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
102
Klub Jeździecki Pro Horses
103
Klub Jeździecki Golden Dream
104
Karkonoski Klub Jeździecki
105
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl