Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie Cichoń Jumping Cup 2020 supported by Fit and Ride - II edycja Pełen ekran
2020-07-11 - 2020-07-12
Liczba przyjętych koni: 90
Liczba przyjętych zawodników: 72
Komunikaty organizatora
1. Uwaga! Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.
2. Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewy (boks lub/i opłata organizacyjna) na adres email pomoc@equita.pl lub o dołączenie do zgłoszenia. Bez tego nie możemy przyjąć Państwa zgłoszeń!
3. Prosimy o zapoznanie się z rozpiską boksów, namioty 1 i 2 znajdują się po lewej stronie od wjazdu . Namioty 3 i 4 (CARTRANS) za padokami po prawej stronie.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Julia Bednarek
BPK
Flip (69) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 Adrianna Bieniek
JD APOLLO
Korsarz (56) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
3 Julia Bodak
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (100) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
4 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Big Red (42) Przyjete 7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
5 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Prima (41) Przyjete 10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
6 Bartosz Bomba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Prince (40) Przyjete 11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
7 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (30) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
8 Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (43) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
9 Milena Cieśla
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hrabina (50) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
10 Katarzyna Cieślińska
AWF Katowice
Sabra (19) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (28) Przyjete 10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (99) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
13 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (92) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
14 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (94) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
15 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
De Cameron (76) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
13 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
16 Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (23) Przyjete 11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
17 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (57) Odrzucone 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
18 Lena Gruca
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Chacco-Boy (67) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
19 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (48) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
6 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
13 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
20 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quinta (49) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
21 Sonia Janus
Vanto Jumping Team
Balou Balou (1) Przyjete 11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
22 Sonia Janus
Vanto Jumping Team
Solero's Fairytale K (98) Przyjete 12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
13 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
23 Barbara Jeleń
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Eldorado (9) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
24 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (96) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
25 Jagoda Justyńska
Bpk
ILONA (85) Przyjete 7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
26 Weronika Kachel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Malaquando (34) Przyjete 8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
27 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (8) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
28 Katarzyna Kapcia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Colsous HBC (3) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
29 Julia Karaś
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
Ksantos (75) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
30 Isabela Klaassen
KJ Trachy Sośnicowice
Sfera S (53) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
31 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (77) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
32 Karolina Kobylec
ŚUM Katowice
Garus (4) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
33 Karolina Kobylec
ŚUM Katowice
Lontar (5) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
34 Oliwia Kopczyńska
Skj Omega
DANTE (44) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
35 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Koronea (89) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
36 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Casallcento PS (91) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
37 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Gaja (16) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
38 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (95) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
6 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
13 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
39 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Top Bijou (90) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
40 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (55) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
41 Adam Krechowicz
Bpk
Gedi (88) Odrzucone 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
42 Hanna Kuc
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (26) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
43 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (84) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
44 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (83) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
45 Dominika Kurasz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (66) Przyjete 8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
46 Zofia Kuśmierczyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Prawa WM (10) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
47 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (86) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
48 Marcelina Łukaszek
JKS Kasztanka
Hiki (7) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
9 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.),2020-07-12
49 Laila Mansoor
Kj Appolo
Kryształ Z (82) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
50 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (32) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
51 Ewa Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (31) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
52 Aleksandra Organ
Klub Jeździecki JD Apollo
Ares V'T Elzenhof Z (93) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
53 Nikola Pal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackpot (22) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
54 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (64) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
55 Tytus Piekarski
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
Iskierka (87) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
56 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (65) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
57 Katarzyna Pietrzyk
Bpk
Cyprian (70) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
58 Wiktoria Pinocy
Ludowy Klub Jeździecki Ochaby
Ben (18) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
59 Oliwia Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
Elle Darco (72) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
6 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
60 Oliwia Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
Ferraline (71) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
61 Oliwia Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
Makuba 21 (74) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
62 Oliwia Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
Tik Tak (73) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
6 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
13 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
63 Maja Ponicka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Grandessa Gold (36) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
64 Zuzanna Puczyńska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Rumian (54) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
65 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Lord Lyjanero (52) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
66 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (60) Przyjete 11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
67 Maja Rosińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Mon Cherry (61) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
68 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (29) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
69 Antonina Rozpondek
Stajnia Pasjonata
MEBORA (13) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
70 Marta Rzepa
BPK
Amelka (68) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
71 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (39) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
72 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (25) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
73 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Dantes (27) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
74 Zuzanna Stachura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (11) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
75 Alicja Surówka
Kj Trachy Gliwice
Ritus (33) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
76 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Cuma (78) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
77 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Helika (79) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
78 Oliwia Szpak
Klub jeździecki J&D Apollo
DUMKA (81) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
79 Oliwia Szpak
Klub jeździecki J&D Apollo
Jackson (80) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
80 Julia Ślązak
PŚ Gliwice
Kadermie JDV (47) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
81 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (46) Przyjete 11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
82 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (45) Przyjete 11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
83 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (58) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
84 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (14) Przyjete 4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
12 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
85 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
For Feeling -Star (15) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
86 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Jaga (17) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
87 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Kenzo (6) Odrzucone 6 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-11
13 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-12
88 Antonina Wieczorek
UŚ Katowice
BOLS (59) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
89 Joanna Wojtarowicz
Bpk
Nonius Z-4sk/grace (35) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
90 Maja Wyrwoł
Bpk
Dworka (51) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
91 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (24) Odrzucone 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
92 Emilia Zawadzka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Artemida BH (12) Przyjete 3 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
4 - P - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-11
10 - L - III Runda L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
11 - P IV Runda P/N o nagrodę GPhorse, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-07-12
93 Iga Żelazkiewicz
BPK
K-Rewita (20) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
7 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
94 Iga Żelazkiewicz
BPK
Karina (21) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
8 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-12
3
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
7
Jeździecki Klub Sportowy Desant
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
9
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
11
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
12
Klub Jeździecki Pro Horses
13
Klub Jeździecki Pro Horses
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
18
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
19
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
20
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
23
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
27
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
29
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
35
LJKS Eldorado Świerklany
36
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
37
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
38
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
39
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
40
Klub Jeździecki Zbrosławice
42
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
45
Bez Przynależności Klubowej S L A
46
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
47
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
51
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
53
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
54
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
55
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
56
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
58
Ludowy Klub Jeździecki Ochaby
59
Kielecki Klub Jeździecki
60
Kielecki Klub Jeździecki
61
Kielecki Klub Jeździecki
62
Kielecki Klub Jeździecki
63
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
64
Bez Przynależności Klubowej S L A
66
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
67
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
68
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
71
Klub Jeździecki Zbrosławice
72
Bez Przynależności Klubowej S L A
73
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
74
Ludowy Klub Sportowy Cwał
76
Klub Jeździecki J&D Apollo
77
Klub Jeździecki J&D Apollo
78
Klub jeździecki J&D Apollo
79
Klub jeździecki J&D Apollo
81
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
82
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
83
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
84
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
85
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
86
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
87
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
92
Bez Przynależności Klubowej S L A

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl