Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Południowej Amatorów Pełen ekran
2020-08-08 - 2020-08-09
Liczba przyjętych koni: 39
Liczba przyjętych zawodników: 54
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Oliwia Banaszczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (44) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
2 Martyna Broża
klub EKOAURA
Malwina (17) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
3 Natalia Dębogóska
Bpk
Luna (30) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
4 Filip Dziarmaga
Kuźnia Raciborska
Hipopocampus Secunda (13) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
5 Michał Dziarmaga
Kuźnia Raciborska
Hipopocampus Secunda (13) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
6 Klub Ekoaura
2 (46) Przyjete 8 - „Pony Game” , 2020-08-08
15 - „Pony Game” , 2020-08-09
7 Wiktoria Fros
Klub Ekoaura
Panicz (19) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
8 Pałac Wysoka Fundacja
3 (48) Przyjete 8 - „Pony Game” , 2020-08-08
15 - „Pony Game” , 2020-08-09
9 Drużyna Gości
1 (49) Przyjete 8 - „Pony Game” , 2020-08-08
15 - „Pony Game” , 2020-08-09
10 Zuzanna Grabowska
Bpk
Isubr (31) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
13 - 90/100 cm OPEN Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
11 Angelika Gruszka
BPK
Oliwia (27) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 Aleksandra Hibner
Bpk
Plamka (32) Przyjete 6 - Runda 45 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał,(dla zawodników bez licencji) Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-08
8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
13 Natalia Kamińska
Bpk
Jagna (3) Przyjete 3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
13 - 90/100 cm OPEN Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
13 - 90/100 cm OPEN Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
14 Sebastian Kleinert
Bez Przynależności Klubowej O P O w barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
Brenda (39) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
15 Amelia Krauze
Klub Ekoaura
Bonita (9) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
6 - Runda 45 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał,(dla zawodników bez licencji) Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
16 Amelia Krauze
Klub Ekoaura
Panicz (19) Przyjete 6 - Runda 45 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał,(dla zawodników bez licencji) Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-08
8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
17 Martyna Krawiec
Stajnia Na Warszawskiej Glubczycze
Emilka (36) Przyjete 7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
18 Adam Krechowicz
Bpk
Gedi (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
19 Anna Kurková
Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
Don Camillo (38) Przyjete 7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
20 Hanna Leśniewska
BPK
Zolka (40) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
21 Hanna Marcinek
Klub Ekoaura
Etos (16) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
22 Kaja Morciniec
Klub Ekoaura
Etos (16) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
23 Kaja Morciniec
Klub Ekoaura
M-caramella (15) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
13 - 90/100 cm OPEN Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
24 Emilia Mura
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hardy (26) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
13 - 90/100 cm OPEN Finał, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
25 Natalia Mura
BPK
Hardy (26) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
26 Emilia Pałczyńska
Ihs Toby (37) Przyjete 7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
27 Emilia Piasek
Bpk
Espaniola (2) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
28 Emilia Piasek
Bpk
Jagna (3) Przyjete 7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
29 Emilia Polak
Brak
Mars (10) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
30 Kuźnia Raciborska
4 (47) Przyjete 8 - „Pony Game” , 2020-08-08
15 - „Pony Game” , 2020-08-09
31 Hanna Rakoczy
Kuźnia Raciborska
Elba (5) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
32 Wiktoria Sadowska
Bpk
Pinio S Aa (4) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
33 Hanna Salamon
Greta (7) Przyjete 7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
34 Hanna Salomon
Kuźnia Raciborska
Greta (14) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
35 Marta Sepioło
Bpk
B-paco (24) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
36 Sandra Skrobek
Bpk
Baron (33) Przyjete 8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
37 Nina Skrzyńska
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (45) Przyjete 8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
38 Julia Sojka
Bpk
Horka (1) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
39 Nina Struzik
KUŹNIA RACIBORSKA
Elba (5) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
40 Nadia Synoradzka
Bpk
Jeremiasz (28) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
41 Weronika Szadach
BPK
Fabia (22) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
42 Julia Szmajduch
Paxes Wera (18) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
43 Franciszek Szopa
Klub Ekoaura
Paxes Wera (18) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
44 Paweł Szopa
Klub Ekoaura
Malwina (17) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
45 Agata Szymonik
Bpk
Natalia (29) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
46 Beata śmietana
Bpk
B-paco (23) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
47 Milena Tokarz
Stajnia Na Warszawskiej Glubczycze
Mia (35) Przyjete 7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
48 Ula Tomczak
Stajnia Na Warszawskiej
Mia (34) Przyjete 6 - Runda 45 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał,(dla zawodników bez licencji) Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-08
6 - Runda 45 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał,(dla zawodników bez licencji) Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-08
8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
49 Katarzyna Tyrna
Bpk
Oliwia (27) Przyjete 6 - Runda 45 cm - Moje pierwsze zawody Pierwszy Półfinał,(dla zawodników bez licencji) Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2019-08-08
8 - Moje pierwsze zawody FInał - wysokość do ustalenia, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
50 Antoni Ulman
Kuźnia Raciborska
Malwina (8) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
51 Emilia Ulman
Kuźnia Raciborska
Malwina (8) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
52 Kasandra Wittek
FUNDACJA PAŁAC WYSOKA
Olii (6) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
53 Samanta Wittek
FUNDACJA PALAC WYSOKA
Olii (6) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
54 Sabina Włodarz
BPK
Lanos (20) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
12 - 80 cm Finał 70/80cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
55 Zuzanna Zasadni
Klub Ekoaura
Panicz (19) Przyjete 1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-08
9 - 70 cm Finał 60/70cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-09
56 Anna Zawada
Kuxnia Raciborska
Mars (11) Przyjete 10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
57 Natalia żurek
Klub Ekoaura
Greta (7) Przyjete 5 - Runda moje pierwsze starty Półfinał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-08
7 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-08
10 - Runda moje pierwsze starty Finał z niespodzianką ( dla zawodników bez licencji i zgłoszenia w OZJ), Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-08-09
11 - Konkurs pod patronatem projektantki Ewy Minge, 2020-08-09
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
14
Bez Przynależności Klubowej O P O w barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
17
Stajnia Na Warszawskiej Glubczycze
19
Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
47
Stajnia Na Warszawskiej Glubczycze
48
Stajnia Na Warszawskiej
52
FUNDACJA PAŁAC WYSOKA
53
FUNDACJA PALAC WYSOKA

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl