Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT-A Stajnia Leo Tychy Pełen ekran
2017-07-15 - 2017-07-15
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Michalina Cieślar Jeździecki Klub Sportow A-Prim Absolut (1) Odrzucone 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 Natalia Drapacz BPK SLA Galatex (60) Przyjete 5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 Wiktoria Dróżdż BPK Dezire (21) Przyjete 2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 Ida Gajewska Klub Jeździecki Zbrosławice Gwarant (11) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5 Wiktoria Glormes KJ Paint Horse Bakalia (65) Przyjete 2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Pola (63) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
7 Magdalena Hasek Klub Jeździecki Zbrosławice Prezydent (20) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8 Emilia Jeziorska Bez Przynależności Klubowej S L A Lukier (19) Odrzucone 2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
9 Agnieszka Jonczyk BPK SLA Apollin (61) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
10 Karolina Kisiel AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna Korin (23) Przyjete 4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
11 Maja Klich Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Amaretto (39) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
12 Maria Knap Bez Przynależności Klubowej S L A Ganimedes (4) Przyjete 3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
13 Anna Kobylec BPK Lontar (67) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
14 Karolina Kobylec Bez Przynależności Klubowej S L A Garus (66) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
15 Justyna Kopczyńska-kosiń Kaszmir (74) Przyjete 4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
16 Lena Kraka BPK Judy (42) Odrzucone 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
17 Martina Krakowczyk BPK Elan (72) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
18 Aleksandra Krywult Klub Jeździecki Golden Dream Aurea doolittle i (14) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
19 Maja Kubara BPK Listopad (75) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
20 Marzena Kukiełka BPK Iskra (44) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
21 Marcin Kural Jurajski Ludowy KJ w Udorzu Dafne m (38) Odrzucone 9 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
22 Julia Kuzak Bez Przynależności Klubowej S L A Epril (31) Przyjete 2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
23 Krzysztof Lala BPK Kapitan kane (59) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
24 Wiktoria Loska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Dobry Duch (16) Przyjete 5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
25 Wiktoria Loska Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Gauguin (17) Przyjete 2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
26 Katarzyna Łakomik Klub Jeździecki Golden Dream Shy Boy (36) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
27 Aleksandra Marcińska Ludowy Klub Jeździecki Lewada Felieton GT (62) Przyjete 3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
28 Andżelika Markwa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice B-Libia (27) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
29 Magdalena Mendelska BPK Hadżi (13) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
30 Małgorzata Miąso Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Mefisto (34) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
31 Paulina Mikoda Karat (76) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
32 Martyna Motyka BPK Figo g (57) Przyjete 2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
33 Martyna Motyka BPK Monaco (50) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
34 Rozalia Mroczek KJ Amigo Mała mi (7) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
35 Weronika Noszczyk BPK Saram (71) Przyjete 4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
36 Liwia Olczyk Ludowy Klub Jeździecki Lewada Ladyfy (47) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
37 Dorota Opyd Klub Jeździecki Facimiech Sandro Hero (70) Przyjete 9 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
38 Aleksandra Panek KJ Amigo Cyganek (9) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
39 Mariola Penno-szypowska KJ Picador Deressa (46) Odrzucone 8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
40 Katarzyna Piętak BPK Gawrosz (22) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
41 Kamila Pilip KJ Facimiech Branja (68) Odrzucone 2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
42 Zuzanna Piotrowicz KJ Lambada Boston (37) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
43 Karolina Plucińska BPK Esperanto- p (41) Przyjete 4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
44 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Freaky Like Me (54) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
45 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Frodo G (53) Przyjete 2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
46 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Graviola (52) Przyjete 1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
47 Kamil Puliński SK Ochaby Helia (58) Przyjete 1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
48 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Kilandro k (55) Przyjete 7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
49 Paulina Rozpondek BPK Rosa (51) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
50 Paulina Rus BPK Dolar (10) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
51 Agata Russin Brak Wamar (2) Odrzucone 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
52 Monika Rzepka Bez Przynależności Klubowej S L A HARNAŚ (43) Przyjete 1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
53 Izabela Rzeszutek BPK Lipton kg (33) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
54 Martyna Sitko KJ Paint Horse Isza (64) Przyjete 2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
55 Joanna Siwiec SKJ Omega Bona (73) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
56 Roxana Słomiany Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Masumi (24) Przyjete 9 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
57 Marta Starzec BPK Levisionn contanga (12) Przyjete 1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
58 Katarzyna Subocz Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Disney L (32) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
59 Ewa Szafran Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Iskra (45) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
60 Małgorzata Szczugiel Bez Przynależności Klubowej S L A Enfild (48) Przyjete 1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
61 Wiktoria Śliwka BPK Jamal (3) Przyjete 2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
62 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Giewont (40) Przyjete 1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
63 Roksana Walczuch Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Dante (35) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
64 Małgorzata Wandzel Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice Isa'dor (77) Przyjete 4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
65 Anna Woźnica Towarzystwo Sportowe Kuźnia United Fado (30) Przyjete 1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
66 Angelika Zawadzka BPK Mahat (5) Przyjete 4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
67 Karina Zielonka BPK Karina (15) Przyjete 4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
68 Iga Żelazkiewicz KJ Amigo Alan (8) Przyjete 1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
69 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Molia L (26) Przyjete 3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1. Michalina Cieślar
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Absolut (1)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2. Natalia Drapacz
BPK SLA
Galatex (60)
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3. Wiktoria Dróżdż
BPK
Dezire (21)
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4. Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gwarant (11)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5. Wiktoria Glormes
KJ Paint Horse
Bakalia (65)
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Pola (63)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
7. Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Prezydent (20)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8. Emilia Jeziorska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lukier (19)
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
9. Agnieszka Jonczyk
BPK SLA
Apollin (61)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
10. Karolina Kisiel
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Korin (23)
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
11. Maja Klich
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Amaretto (39)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
12. Maria Knap
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (4)
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
13. Anna Kobylec
BPK
Lontar (67)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
14. Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (66)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
15. Justyna Kopczyńska-kosiń
Kaszmir (74)
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
16. Lena Kraka
BPK
Judy (42)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
17. Martina Krakowczyk
BPK
Elan (72)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
18. Aleksandra Krywult
Klub Jeździecki Golden Dream
Aurea doolittle i (14)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
19. Maja Kubara
BPK
Listopad (75)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
20. Marzena Kukiełka
BPK
Iskra (44)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
21. Marcin Kural
Jurajski Ludowy KJ w Udorzu
Dafne m (38)
9 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
22. Julia Kuzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Epril (31)
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
23. Krzysztof Lala
BPK
Kapitan kane (59)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
24. Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dobry Duch (16)
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
6 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
25. Wiktoria Loska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Gauguin (17)
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
26. Katarzyna Łakomik
Klub Jeździecki Golden Dream
Shy Boy (36)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
27. Aleksandra Marcińska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Felieton GT (62)
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
28. Andżelika Markwa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B-Libia (27)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
29. Magdalena Mendelska
BPK
Hadżi (13)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
30. Małgorzata Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Mefisto (34)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
31. Paulina Mikoda
Karat (76)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
32. Martyna Motyka
BPK
Figo g (57)
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
33. Martyna Motyka
BPK
Monaco (50)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
34. Rozalia Mroczek
KJ Amigo
Mała mi (7)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
35. Weronika Noszczyk
BPK
Saram (71)
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
36. Liwia Olczyk
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Ladyfy (47)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
37. Dorota Opyd
Klub Jeździecki Facimiech
Sandro Hero (70)
9 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
38. Aleksandra Panek
KJ Amigo
Cyganek (9)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
39. Mariola Penno-szypowska
KJ Picador
Deressa (46)
8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
40. Katarzyna Piętak
BPK
Gawrosz (22)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
41. Kamila Pilip
KJ Facimiech
Branja (68)
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
42. Zuzanna Piotrowicz
KJ Lambada
Boston (37)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
43. Karolina Plucińska
BPK
Esperanto- p (41)
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
44. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Freaky Like Me (54)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
45. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Frodo G (53)
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
46. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Graviola (52)
1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
47. Kamil Puliński
SK Ochaby
Helia (58)
1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
48. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Kilandro k (55)
7 - C-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
8 - C-2 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
49. Paulina Rozpondek
BPK
Rosa (51)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
50. Paulina Rus
BPK
Dolar (10)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
51. Agata Russin
Brak
Wamar (2)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
52. Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (43)
1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
53. Izabela Rzeszutek
BPK
Lipton kg (33)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
54. Martyna Sitko
KJ Paint Horse
Isza (64)
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
3 ZTA - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
55. Joanna Siwiec
SKJ Omega
Bona (73)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
56. Roxana Słomiany
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Masumi (24)
9 - CC-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
57. Marta Starzec
BPK
Levisionn contanga (12)
1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
58. Katarzyna Subocz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Disney L (32)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
59. Ewa Szafran
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Iskra (45)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
60. Małgorzata Szczugiel
Bez Przynależności Klubowej S L A
Enfild (48)
1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
61. Wiktoria Śliwka
BPK
Jamal (3)
2 ZTA - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
62. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Giewont (40)
1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
63. Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Dante (35)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
64. Małgorzata Wandzel
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Isa'dor (77)
4 ZRB - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
5 - N-4 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
65. Anna Woźnica
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
United Fado (30)
1 ZRB - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
2 ZRB - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
66. Angelika Zawadzka
BPK
Mahat (5)
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
67. Karina Zielonka
BPK
Karina (15)
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
4 ZTA - P-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
68. Iga Żelazkiewicz
KJ Amigo
Alan (8)
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
1 ZTA - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017
69. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Molia L (26)
3 ZRB - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 15 07 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl