Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Towarzyskie i Regionalne w ujeżdżeniu Cichoń Dressage Cup 2020 Pełen ekran
2020-08-22 - 2020-08-23
Liczba przyjętych koni: 43
Liczba przyjętych zawodników: 36
Komunikaty organizatora
1. Przypominamy że drugi przejazd konia w danym konkursie pod innym czy tym samym zawodnikiem jest przejazdem treningowym
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sharlotta (8) Przyjete 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
15 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
19 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
2 Małgorzata Belicka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Warsowia (16) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
18A - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
3 Małgorzata Borowik
BPK
Calimero (43) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
4 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Heiline's Zanzier (3) Przyjete 9 - MPMK p/f 7-9, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
22 - MPMK p/f 7-9, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
5 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hertzregent 2 (2) Przyjete 12 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
23B - CS-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
6 Michał Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Darlings Dream (49) Przyjete 12 - CS-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
7 Patrycja Czop
Bpk
Tara (46) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
8 Laura Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Sisi (34) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
15 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
9 Aleksandra Gawliczek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Megi (11) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
10 Marta Ginda
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Dance for Me (9) Przyjete 7 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
20 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
11 Weronika Gruchel
UE Katowice
Bessa (12) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
12 Katarzyna Janik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Giselle (1) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
13 Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (22) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
14 Alicja Kistowska
UŚ Katowice
Pyrus (4) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
15 Maria Knap
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (21) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
16 Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (18) Przyjete 10 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
28 - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
17 Katarzyna Krawczyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Oliwia (41) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
18A - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
18 Katarzyna Krawczyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Silvita (42) Przyjete 10 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
26 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
19 Weronika Lewek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Love Me G (30) Przyjete 6 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 4-letnich, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
20 Vanessa Martinez
PŚ Gliwice
Lider (20) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
21 Aleksandra Mędrzak-Lempart
Klub Jazdy Konnej Solka
Jacinta (19) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
5B - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
18A - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
18B - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
22 Wiktoria Obstarczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Casalita Elizar (25) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
15 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
23 Marta Olszok
Bpk
Pan Fan Fan (23) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
24 Aleksandra Ordon
UWr Wrocław
Cassidy (15) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
17B - D-1 2020 zwykły, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
25 Aleksandra Ordon
UWr Wrocław
Don Glory (13) Przyjete 11 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
26 Aleksandra Ordon
UWr Wrocław
Don Royal 9 (14) Przyjete 10 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
26 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
27 Renata Pawełkiewicz
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Metylan (47) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
18B - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
28 Sabina Pawełkiewicz
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
KARAMBOLA (48) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
18B - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
29 Milena Piekoszewska
PŚ Gliwice
Delicja (40) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
4 - D-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
30 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Frodo G (37) Przyjete 10 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
31 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Joker (39) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
32 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Leo G (38) Przyjete 7 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
20 - Kwalifikacje Mistrzostw Polski Młodych Koni - półfinał koni 5-letnich, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
33 Roxana Słomiany
UE Katowice
Masumi (6) Przyjete 13 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
24 - CC-5 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
34 Magdalena Stempek-Gruszka
Stajnia Nawojowa Góra
Perła(Perełka) (7) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
35 Maja Szymańska
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI OMEGA
Schweiger Till (10) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
36 Magdalena Tomków-Bednarska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Diaro (5) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
15 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
37 Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (33) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
38 Katarzyna Waniczek
PŚ Gliwice
Calimero (44) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
39 Wiktoria Więcławska
BPK
Oliwia (27) Przyjete 14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
40 Maria Wiórek
UPr Wrocław
Heliopolis (32) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
41 Wiktor Wojtarowicz
Klub Jeździecki Pro Horses
Abandonado CCA (29) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
18A - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
42 Wiktor Wojtarowicz
Klub Jeździecki Pro Horses
Frodo G (37) Przyjete 26 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
27 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
43 Wiktor Wojtarowicz
Klub Jeździecki Pro Horses
Zadar (28) Przyjete 10 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
26 - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
44 Julia Zymela
BPK
Tara (45) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-22
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-08-23
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
2
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
4
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
5
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
6
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
8
Klub Jeździecki Pro Horses
9
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
10
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
17
Bez Przynależności Klubowej M A L
18
Bez Przynależności Klubowej M A L
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
27
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
28
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
30
Klub Jeździecki Pro Horses
31
Klub Jeździecki Pro Horses
32
Klub Jeździecki Pro Horses
35
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI OMEGA
36
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
37
Bez Przynależności Klubowej S L A
42
Klub Jeździecki Pro Horses
43
Klub Jeździecki Pro Horses

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl