Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie Cichoń Jumping Cup 2020 supported by Fit and Ride - Finał Pełen ekran
2020-08-29 - 2020-08-30
Liczba przyjętych koni: 72
Liczba przyjętych zawodników: 65
Komunikaty organizatora
1. Konkursy finałowe są konkursami zamkniętymi - przeznaczonymi wyłącznie dla osób, które się zakwalifikowały do finałów.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (75) Przyjete 19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
2 Patrycja Blicharska
K-Zuzia (37) Przyjete 19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
3 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (61) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
4 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (20) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
5 Katarzyna Cieślińska
AWF Katowice
Sabra (19) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
6 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (6) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
7 Maria Doniec
KJ Lambada
Silwer (77) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
8 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (14) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
9 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (46) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
10 Emilia Gardeła
Alwaro AA (36) Przyjete 19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
11 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (63) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
12 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina Z (49) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
13 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (66) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
6 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
18 - C - FINAŁ RUNDY MISTRZÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2020-08-30
14 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quinta (65) Przyjete 4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
15 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (17) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
16 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flintstone Utopia (54) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
17 Michaela Karpisz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Briance (25) Przyjete 4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
18 Elena Kiełtyka
Sabir (35) Przyjete 19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 Isabela Klaassen
KJ Trachy Sośnicowice
Sfera S (45) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
21 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
20 Karolina Kobylec
ŚUM Katowice
Garus (67) Przyjete 4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
21 Karolina Kobylec
ŚUM Katowice
Lontar (68) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
22 Oliwia Kopczyńska
Skj Omega
DANTE (72) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
23 Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Koronea (55) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
24 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (32) Przyjete 5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
6 - C - V Runda Mistrzów o nagrodę Fit&Ride - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
18 - C - FINAŁ RUNDY MISTRZÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2020-08-30
25 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Top Bijou (33) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
26 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (44) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
27 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (62) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
28 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (74) Przyjete 4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
29 Adam Krechowicz
Bpk
Arak (71) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
30 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Nesma (13) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
31 Marta Kubica
Pbk
Kamaro (64) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
32 Patrycja Lepich
Bpk
Altar (57) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
33 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (59) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
21 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
34 Julia Maciejewska
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (58) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
35 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Grand (39) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
36 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej S L A
Illapa (40) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
37 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (24) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
38 Ewa Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (23) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
39 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (60) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
40 Marta Pawlik
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Melisse (27) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
41 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (50) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
42 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cansydney (73) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
43 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (43) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
44 Oliwia Pietrowska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Larysa (76) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
45 Katarzyna Pietrzyk
Bpk
Cyprian (34) Przyjete 19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
46 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Midos (41) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
47 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (12) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
48 Weronika Polaczek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Furtiva (31) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
49 Maja Ponicka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Grandessa Gold (9) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
50 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Don Baron (16) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
51 Monika Respondek
UŚ Katowice
Drago (53) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
52 Maja Rosińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Mon Cherry (51) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
53 Antonina Rozpondek
Stajnia Pasjonata
MEBORA (11) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
54 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (75) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
55 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (48) Przyjete 4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
56 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (1) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
57 Zuzanna Stachura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (10) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
16 - L - FINAŁ RUNDY „L” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
58 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (42) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
21 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
59 Alicja Surówka
KJ Trachy Sośnicowice
Ritus (5) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
60 Leszek Szotek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Coffee 23 (56) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
61 Julia Ślązak
PŚ Gliwice
Indocordess Plus-s (70) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
62 Julia Ślązak
PŚ Gliwice
Kadermie JDV (69) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
63 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (30) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
64 Zuzanna Wędzińska
Bpk
Cichy (7) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
65 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (22) Przyjete 5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
66 Joanna Wojtarowicz
Bpk
Emar (8) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
67 Maja Wyrwoł
Bpk
Dworka (26) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
68 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (21) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
69 Emilia Zawadzka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Artemida BH (15) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
4 - P1 - IV Runda P/N o nagrodę GPhorse - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-08-29
17 - N - FINAŁ RUNDY „N” Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Regionalne, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
70 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (47) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
19 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-30
71 Iga Żelazkiewicz
BPK
K-Rewita (28) Przyjete 1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
1 - 60 cm - I Runda Dzieci i Młodzieży - Półfinał, Zawody Towarzyskie,Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
14 - 60 cm - FINAŁ RUNDY DZIECI I MŁODZIEŻY Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
72 Iga Żelazkiewicz
BPK
Karina (29) Przyjete 2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
2 - 80 cm - II Runda Amatorów - Półfinał,, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-08-29
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
15 - 85 cm - FINAŁ RUNDY AMATORÓW Cichoń Jumping Cup 2020, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-08-30
73 Maria Żukowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Palmer (4) Przyjete 3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
3 - L - III Runda L - Półfinał,, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-29
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
20 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-08-30
1
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
4
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
6
Klub Jeździecki Pro Horses
8
Klub Jeździecki Pro Horses
9
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
11
Klub Jeździecki Zbrosławice
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
14
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
16
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
23
LJKS Eldorado Świerklany
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
25
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
30
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
33
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
34
Bez Przynależności Klubowej
35
Bez Przynależności Klubowej S L A
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
37
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
38
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
39
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
40
Ludowy Klub Sportowy Cwał
41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
42
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
43
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
44
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
46
Jeździecki Klub Sportowy Desant
47
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
48
Klub Jeździecki Zbrosławice
49
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
50
Bez Przynależności Klubowej S L A
52
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
54
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
55
Klub Jeździecki Zbrosławice
56
Bez Przynależności Klubowej S L A
57
Ludowy Klub Sportowy Cwał
59
KJ Trachy Sośnicowice
60
Bez Przynależności Klubowej S L A
63
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
65
Bez Przynależności Klubowej S L A
69
Bez Przynależności Klubowej S L A
70
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
73
Bez Przynależności Klubowej S L A

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl