Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2020-09-12 - 2020-09-13
Liczba przyjętych koni: 50
Liczba przyjętych zawodników: 41
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Nefryt (55) Przyjete 2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
2 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (30) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
3 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (1) Przyjete 12. CC-4, otwarty, 12.09.2020, Zawody Regionalne
4 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (25) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
5 Aleksandra Całek
BPK
Equador (27) Przyjete 3. L-1, otwarty, 12.09.2020, Zawody Regionalne
5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
6 Monika Cieplińska
SRJ Galopuj z nami
Mick Night Pinky (7) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
7 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (28) Przyjete 13. CC-5, otwarty, 12.09.2020, Zawody Regionalne
34. CC-4, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
8 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Belpasso (20) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
9 Joanna Giezek
Leśny Dwór Pakówka
Laura (9) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
10 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Kaszmir (34) Przyjete 25. P-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
11 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Ładar (33) Przyjete 25. P-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
12 Katarzyna Goda
Bpk
Perla (6) Odrzucone 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
21. L-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
13 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold (42) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
14 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Q-1 (43) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
15 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Terra Nova - P (35) Przyjete 6. N-4, I p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
19 N-5, II p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
28. N-6, f Runda N, 13.09.2020, Zawody Regionalne
16 Grzegorz Grodzicki
Srj Galopuj Z Nami
Kamphora's Legacy (24) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
17 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT (49) Przyjete 9. C-2, otwarty, 12.09.2020, Zawody Regionalne
18 Izabela Jedryczek-Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (29) Przyjete 6. N-4, I p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
19 Julia Jeleń
Bpk
Raxa (56) Przyjete 2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
20 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Gold Medal (50) Przyjete 17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
25. P-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
21 Katarzyna Komar
Bpk
Inola (57) Przyjete 2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
22 Magdalena Komar
Bpk
Pargo (54) Przyjete 2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
23 Zofia Koszewicz
Klub Jeździecki Picador
Jaguar (21) Przyjete 4. L-2, I p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
16 L-3, II p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
22. L-4, f Runda L, 13.09.2020, Zawody Regionalne
24 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 (15) Przyjete 6. N-4, I p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
28. N-6, f Runda N, 13.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
25 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
First Light 3 (16) Przyjete 11. CC-2, p/f Runda CC, 12.09.2020, Zawody Regionalne
33. CC-3, f Runda CC, 13.09.2020, Zawody Regionalne
26 Katarzyna Lenk
SRJ Galopuj z nami
Kamphora (23) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
27 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Germanika-la (44) Przyjete 4. L-2, I p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
16 L-3, II p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
21. L-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
22. L-4, f Runda L, 13.09.2020, Zawody Regionalne
28 Sara Lindberg
SRJ Galopuj z nami
Cent (22) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
21. L-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
29 Aleksandra Masłowska
Karkonoski Klub Jeździecki
Luuk (5) Przyjete 4. L-2, I p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
16 L-3, II p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
22. L-4, f Runda L, 13.09.2020, Zawody Regionalne
23. L-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
30 Dominika Mucha
OSK Michalscy
Lexus (48) Przyjete 6. N-4, I p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
19 N-5, II p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
28. N-6, f Runda N, 13.09.2020, Zawody Regionalne
31 Dorota Mum
SRJ Galopuj z nami
Fatma (4) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
32 Lena Pacan
BPK
Urlop (53) Przyjete 2. L-2, II p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
33 Anita Parzyńska
Klub Jeździecki Golden Dream
Avanti (2) Przyjete 6. N-4, I p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
34 Olga Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Lakota (8) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
35 Nikola Pelc
Klub Jeździecki Ślęża
Lenny (36) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
36 Anastasiia Pozdniakova
Bpk
Horh (52) Przyjete 7. C-1, p/f Runda C, 12.09.2020, Zawody Regionalne
31. C-1, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
37 Karolina Pyzik
Clarena Sports Club
Foppe (31) Przyjete 4. L-2, I p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
16 L-3, II p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
22. L-4, f Runda L, 13.09.2020, Zawody Regionalne
38 Katarzyna Sicinska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Bella Rose PGN (32) Przyjete 3. L-1, otwarty, 12.09.2020, Zawody Regionalne
23. L-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
39 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Barwinek (10) Przyjete 4. L-2, I p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
16 L-3, II p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
22. L-4, f Runda L, 13.09.2020, Zawody Regionalne
40 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Mark R. (11) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
24. P-3, f Runda P, 13.09.2020, Zawody Regionalne
41 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (39) Przyjete 6. N-4, I p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
42 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Eclectica (40) Przyjete 6. N-4, I p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
43 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Bellagio (46) Przyjete 4. L-2, I p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
23. L-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
44 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Figo (45) Przyjete 19 N-5, II p/f Runda N, 12.09.2020, Zawody Regionalne
29. N-5, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
45 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Rubinett (47) Przyjete 17.P-2, II p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
25. P-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
46 Alicja Szafranek
BPK
Łazar (26) Przyjete 1. L-1, I p/f Runda Amatorzy, 12.09.2020, Zawody Towarzyskie
20. L-3, f Runda Amatorów, 13.09.2020, Zawody Towarzyskie
47 Karolina Szut
Klub Jeździecki Picador
Korsyka (41) Przyjete 7. C-1, p/f Runda C, 12.09.2020, Zawody Regionalne
30. C-3, f Runda C, 13.09.2020, Zawody Regionalne
48 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Suleyken (51) Przyjete 13. CC-5, otwarty, 12.09.2020, Zawody Regionalne
35. CC-5, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
49 Zuzanna Tyrawa
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Samba P (17) Przyjete 4. L-2, I p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
16 L-3, II p/f Runda L, 12.09.2020, Zawody Regionalne
22. L-4, f Runda L, 13.09.2020, Zawody Regionalne
50 Karolina Worotnik
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Marrie Queen-p (18) Przyjete 5. P-1, I p/f Runda P, 12.09.2020, Zawody Regionalne
25. P-2, otwarty, 13.09.2020, Zawody Regionalne
51 Karolina Worotnik
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Metres I-P (19) Przyjete 9. C-2, otwarty, 12.09.2020, Zawody Regionalne
30. C-3, f Runda C, 13.09.2020, Zawody Regionalne
2
Bez Przynależności Klubowej D O S
3
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
10
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
11
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
13
Stadnina Koni Dębno
17
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
18
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
20
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
23
Klub Jeździecki Picador
24
RV Landskron Görlitz e. V.
25
RV Landskron Görlitz e. V.
29
Karkonoski Klub Jeździecki
33
Klub Jeździecki Golden Dream
35
Klub Jeździecki Ślęża
38
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
41
Klub Jeździecki Picador
43
Klub Jeździecki Picador
44
Klub Jeździecki Picador
45
Klub Jeździecki Picador
47
Klub Jeździecki Picador
48
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
49
Klub Jeździecki Maximus Kowary
50
Klub Jeździecki Maximus Kowary
51
Klub Jeździecki Maximus Kowary

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl