Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Akademickie Mistrzostwa Polski Pełen ekran
2020-09-17 - 2020-09-20
Liczba przyjętych koni: 105
Liczba przyjętych zawodników: 100
Komunikaty organizatora
1. Informujemy, że do finałów awansuje 15 zawodników ujeżdżenia amator oraz 10 zawodników ujeżdżenia profi
2. ❗️❗️UWAGA❗️❗️ Konkurs SPEED&MUSIC zostaje przeniesiony na dziej jutrzejszy (20.09). Rozpocznie się 30 minut po zakończeniu konkurencji skoki profi! Zgłoszenia przyjmowane są do 20:00 w dniu dziejszym.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Wiktoria Aszyk
UG Gdańsk
Galiro (74) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
2 Karolina Badowska
UW Warszawa
Ambrozja (98) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
3 Karolina Badowska
UW Warszawa
Kikimora BH (97) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
4 Justyna Bambynek
UHP Częstochowa
Selim (79) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
5 Magdalena Bandurek
UMe Łódź
Henna (15) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
6 Marta Barczak
UWM Olsztyn
Dukat (135) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
7 Aleksandra Błach
SGH Warszawa
Dama Kier (20) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
8 Julia Brodziak
PŚ Gliwice
San Sisco 2 (80) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
9 Anastazja Broniatowska
PW Warszawa
Qinghai V (125) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
10 Olga Celska
SWPS Warszawa
Hip Hop (141) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
11 Helena Chełchowska
SGH Warszawa
Kolorado - Cherry "D" (113) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
12 Gloria Ciba
ALK Warszawa
Quamar (12) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
13 Joanna Czyż
SGGW Warszawa
Jeefrey (89) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
14 Emilia Danysz
UE Katowice
Heidi Happynes (143) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
15 Jagoda Dąbrowska
UJ Kraków
Attack With Me (13) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
16 Julia Dopke
UG Gdańsk
Armani (47) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
17 Robert Dubel
UMe Lublin
Diablo (30) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
18 Marzena Ferdyn
ŚUM Katowice
Niwar (137) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
19 Roksana Fortuniak
UPr Wrocław
Gea-S (24) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
20 Małgorzata Gawryluk
UW Warszawa
Baloussini Ii (8) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
21 Karolina Godoś
PO Opole
Cosa Che (27) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
22 Oliwia Grochowska
UWr Wrocław
Norwegia (44) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
23 Weronika Gruchel
ŚUM Katowice
Bessa (83) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
24 Zuzanna Haber
UW Warszawa
So Black I.P.S. Z (53) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
25 Sylwia Jachimczyk
ŚUM Katowice
Randia (40) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
26 Hanna Jachimowicz
UPr Poznań
Avaletto (128) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
27 Hanna Jachimowicz
UPr Poznań
Da Vinci (129) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
28 Katarzyna Janik
ŚUM Katowice
Giselle (25) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
29 Justyna Jarosz
ALK Warszawa
Pink pirate (7) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
30 Karolina Jeruć
ASzWoj Warszawa
Bryn Fleet (124) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
31 Agnieszka Jonczyk
ŚUM Katowice
Dunka (146) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
32 Małgorzata Jurczak
UWM Olsztyn
Ankara (115) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Amator - 105 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
33 Aleksandra Kaczmarczyk
ŚUM Katowice
Rio Brava S (65) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
34 Katarzyna Kapszewicz
UMe Łódź
Loreli TK (120) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
35 Emilia Kasprzak
WSB Poznań
Orlando B (38) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
36 Patrycja Kierznikiewicz
PG Gdańsk
Carmen LG (140) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
37 Aleksandra Kilian
UW Warszawa
Aslan (88) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
38 Alicja Kistowska
UŚ Katowice
Pyrus (32) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
39 Weronika Klabisz
UPr Wrocław
Notis (50) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
40 Karolina Kobylec
ŚUM Katowice
Garus (34) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Amator - 105 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
41 Sylwia Kolebska
PW Warszawa
Hero's (92) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
42 Klaudia Kostrzębska
ALK Warszawa
Double Affair G (118) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
43 Filip Kowalski
PŚ Gliwice
Raikano's Son (121) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
44 Katarzyna Kozerawska
ASzWoj Warszawa
Dobrochna Bh (106) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
45 Jagoda Kudlicka
URz Rzeszów
Ikar (77) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
46 Katarzyna Legierska
UEK Kraków
Goffe Oan de Alde Tramdyk (107) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
47 Joanna Łabudzka
SGGW Warszawa
Matador (114) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
48 Marta Łojewska
SGGW Warszawa
Akme (148) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
49 Maria Mackiewicz
SWPS Warszawa
Day Dreamer 9 (58) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
50 Anna Małkowska
ALK Warszawa
Laxi (67) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
51 Vanessa Martinez
PŚ Gliwice
Lider (51) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
52 Vanessa Martinez
PŚ Gliwice
S-rubin (52) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Amator - 105 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
53 Monika Materlik
UŚ Katowice
Decybel First (136) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
54 Sylwia Mazur
WUM Warszawa
Rihana (112) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
55 Katja Miąso
UŚ Katowice
DRAGON (42) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
56 Nina Milczarek
UŁ Łódź
Picasso (117) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
57 Katarzyna Misiek
UMe Łódź
Crater (72) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
58 Justyna Modzelewska
PP Poznań
Afrodyta (46) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
59 Julia Mostowska
UJ Kraków
Gothica G (108) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Amator - 105 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
60 Kacper Mróz
UTH Radom
Lanzarote van de Molenbergen (149) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
61 Karolina Mysłek
UPr Wrocław
Happy End Laron (145) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
62 Szymon Najdzionek
UJ Kraków
Chupa Chups BS (134) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
63 Julia Naruszewicz- Stroińska
UW Warszawa
Dame (21) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
64 Paulina Nawrocka
UWr Wrocław
Fatim-l (59) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
65 Natalia Niziołek
UJ Kraków
Winning Tamira (5) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
66 Zuzanna Olszewska
UW Warszawa
Rocksanador (133) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
67 Aleksandra Ordon
UWr Wrocław
Don Royal 9 (96) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
68 Daria Osieka
UJ Kraków
Edison (4) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
69 Iga Ostrowska
UMe Łódź
Omara vd Wellington (126) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
70 Weronika Pawlak
UPr Poznań
India (104) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
71 Wiktoria Petniak
UJ Kraków
Limit 57 (57) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
72 Magdalena Piech
UJ Kraków
Merlin (75) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
73 Milena Piekoszewska
PŚ Gliwice
Delicja (35) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
74 Zofia Puławska
SGGW Warszawa
Galia (110) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
75 Adrianna Raczkiewicz
UZ Zielona Góra
Albatros (94) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
76 Monika Respondek
UŚ Katowice
Drago (95) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
77 Dominika Reszuta
PG Gdańsk
Hindoctro Fomia (43) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Profi - 125 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
78 Maura Reszuta
PG Gdańsk
I'panter (36) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
79 Konrad Rygielski
UŁ Łódź
Gagarin (147) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
80 Oliwia Rzytki
UŚ Katowice
Salvador (84) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
81 Wiktoria Sagan
UMo Gdynia
Jillz (1) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
82 Katarzyna Sebastian
UZ Zielona Góra
Famata-B (93) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
83 Monika Skorupa
UWM Olsztyn
Arizona Dream (85) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
84 Joanna Słomka
PP Poznań
Diva (116) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
85 Julia Sobiepańska
UW Warszawa
Ever For Ever (10) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
86 Zofia Stachnik
UW Warszawa
Mafia P (139) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
87 Aleksandra Stańska
AWF Kraków
Gevin (101) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
88 Aleksandra Stańska
AWF Kraków
Rapsodia (102) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
89 Natalia Stróżyńska
UPr Poznań
Stanislav- Star (99) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
Skoki Amator - 105 cm, zwykły (art. 238.2.1), 02.06.2019 - ROZGRYWKA
90 Barbara Styczeń
UEK Kraków
Malta Pro (14) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
91 Marta Szkiela
UMe Łódź
Harnaś (62) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
92 Marta Szkiela
UMe Łódź
Johnnie Walker (63) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
93 Anna Sztokinier
UMe Łódź
Abelard (81) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Profi C-4, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
94 Mikołaj Szulakowski
URo Kraków
Step (11) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
95 Kaja Trzcińska
SGGW Warszawa
Jupiter (39) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
96 Ewa Wandel
PŚ Gliwice
Sanina (56) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Skoki Amator 105 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
97 Katarzyna Waniczek
PŚ Gliwice
Calimero (90) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
98 Agata Weigt
UMe Poznań
Jaskiernik (109) Przyjete Vet Insp., grupa 4, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
99 Antonina Wieczorek
UŚ Katowice
BOLS (9) Przyjete Vet Insp., grupa 2, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
100 Maria Wiórek
UPr Wrocław
Heliopolis (45) Przyjete Vet Insp., grupa 3, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
101 Maja Włodarkiewicz
UHP Częstochowa
Primo J (69) Przyjete Vet Insp., grupa 1, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
102 Natalia Wojtaszek
SGGW Warszawa
Sayara (103) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Profi C-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Profi C-3 (2019), Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
103 Jagoda Wójcik
UG Gdańsk
Crazy Dream (100) Przyjete Vet Insp., grupa 6, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
104 Marta Ziółkowska
PW Warszawa
Sumar (73) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Profi 115 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Profi 120 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
Ujeżdżenie Amator P-5, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-20
Skoki Profi 125 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
105 Dorota Żołyniak
SGGW Warszawa
Marsylia (144) Przyjete Vet Insp., grupa 5, 2020-09-17
Ujeżdżenie Amator P-2, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-18
Skoki Amator 95 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
Ujeżdżenie Amator P-1, Akademickie Mistrzostwa Polski, 2020-09-19
Skoki Amator 100 cm, Akademickie Mistrzostwa Polski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl