Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2020-09-19 - 2020-09-20
Liczba przyjętych koni: 108
Liczba przyjętych zawodników: 100
Komunikaty organizatora
1. Przypominamy o konieczności dołączanie potwierdzenia przelewu do zgłoszenia! Bez tego zgłoszenia nie będą przyjęte.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Klaudia Barczak
Bpk
Promyczek (59) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76) Przyjete 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
3 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (9) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
4 Patrycja Blicharska
Bpk
K-Zuzia (31) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
5 Julia Bodak
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (49) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
6 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (64) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
7 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (65) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
8 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (93) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
9 Agata Ciaciura
UE Katowice
Teza (89) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
10 Milena Cieśla
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hrabina (91) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
11 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (86) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
12 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Hasky (92) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
13 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Niwar (125) Przyjete 18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
14 Emilia Gardeła
Bpk
Alwaro Aa (36) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
15 Elżbieta Greszczuk-Zabawka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Gucciloma (19) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (108) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
17 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina Z (109) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
18 Jagoda Guzek
Bpk
Carynka Z Sadyby (50) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
19 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (97) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
20 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (98) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
21 Nadia Harazim
Bpk
Kreta (40) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
22 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (2) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
23 Agata Hubner
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jasyr (23) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
24 Hanna Huras
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Lukrecja - Ewita (88) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
25 Monika Jaskierny
Bpk
Cyganka (56) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
26 Natalia Jaworska
CJK DAKAR
Con Carlo "ka" (30) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
27 Aniela Jeżyna
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (57) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
28 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (94) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
29 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (85) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
30 Elżbieta Juroszek
BPK
Mentor (6) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
31 Magdalena Kałuża
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Coco (38) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
32 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flintstone Utopia (99) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
33 Martyna Kaźmierczak
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
COOL COMICS (114) Odrzucone 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
34 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (61) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
35 Elena Kiełtyka
Bpk
Salsa (51) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
36 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
CARTOGRAN'S STAR (126) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
37 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (82) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
38 Małgorzata Kocot
Bpk
Hancor (83) Przyjete 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
39 Zofia Kotas
BPK
Enigma (20) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
40 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (123) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
41 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (78) Przyjete 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
42 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (79) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
43 Natalia Kozłowska
Bpk
Sabir (39) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
44 Antonina Krawczyk
Bpk
Ledana S (11) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
45 Marysia Król
BPK
Orinoko (15) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
46 Hanna Kuc
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (43) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
47 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (53) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
48 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (54) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
49 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Drako (120) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
50 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Laurencja (122) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
51 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Scarto (121) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
52 Julia Kurnik
BPK
Sina (58) Odrzucone 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
53 Oliwia Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Otello (21) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
54 Wiktoria Lang
Bpk
Alma (60) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
55 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Domare G (33) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
56 Julia Maciejewska
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (24) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
57 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (75) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
58 Tomasz Mierzwa
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (80) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
59 Tomasz Mierzwa
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Imbir (81) Przyjete 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
60 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (74) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
61 Aleksandra Niemkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (62) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
62 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (77) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
63 Aleksandra Pałka
Klub Jeździecki Equiteam
Amaretto (44) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
64 Aleksandra Parchańska
Bpk
Ofelia (68) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
65 Klaudia Pasoń
Bpk
Ofelia (68) Przyjete 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
66 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (110) Odrzucone 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
67 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (115) Odrzucone 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
68 Tytus Piekarski
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
Iskra (67) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
69 Oliwia Pietrowska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Larysa (96) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
70 Katarzyna Pietrzyk
Bpk
Cyprian (37) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
71 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (69) Przyjete 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
72 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (55) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
73 Henryk Polednia
Bez Przynależności Klubowej O P O
Romanus N (105) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
74 Henryk Polednia
Bez Przynależności Klubowej O P O
TURBUD PERIDOT (106) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
75 Małgorzata Popiół
LZJ Drama Zbrosławice
B. Z. N. (71) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
76 Laura Poznar
BPK
Oder Win (3) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
77 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (42) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
78 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
AC/DC (73) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
7 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
79 Kamila Przybysz–Chmiela
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (1) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
80 Adrianna Pypłacz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Suzan (32) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
81 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Conquesto Con Conquest Boy (116) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
82 Lena Rudy
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (12) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
83 Hanna Rusinowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Chersonissos (25) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
84 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (118) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
10 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
85 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (127) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
86 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Star Lady (119) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
87 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (26) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
88 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Utopia BS (117) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
89 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
90 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (18) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
91 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (112) Odrzucone 12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
92 Nadia Sochacka
BPK
G-CARES (7) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
93 Zuzanna Stachura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (72) Przyjete 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
94 Aleksandra Suchanek
Bpk
Hancor (35) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
95 Weronika Szadach
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Fabia (17) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-09-19
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
96 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (84) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
97 Kinga Szymańska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Lanos (16) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
98 Natalia Szymańska
BPK
Brego (27) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
99 Julia Ślązak
PŚ Gliwice
Kadermie JDV (87) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
100 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (90) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
19 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
101 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (124) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
18 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
102 Natalia Tatarczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Degrader (111) Odrzucone 13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
103 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (34) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
104 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Scarto (121) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
105 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (26) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
106 Przemysław Trawiński
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Hiunday (48) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
107 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Betula (104) Odrzucone 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
108 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (103) Odrzucone 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
109 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Colin (101) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
110 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Looping (100) Odrzucone 4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
4 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
111 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (102) Odrzucone 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
112 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Inspiracja W (128) Przyjete 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
113 Zuzanna Wędzińska
Bpk
Cichy (46) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
114 Beata Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bohun (66) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
6 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
115 Jan Wilk
Bpk
Marco (13) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
116 Wiktoria Wilk
Bpk
Marco (14) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
117 Aleksandra Wirek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Bryza (5) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-19
9 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
118 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (74) Przyjete 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
119 Lena Wójcik
Bpk
Talizman (22) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
120 Magdalena Wójcik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burza (52) Przyjete 14 - 80 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
121 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (28) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
122 Weronika Zaczek
BPK
Carynka Z Sadyby (50) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
123 Weronika Zaczek
BPK
Vésna (29) Przyjete 2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
12 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
124 Paulina Zerzoń
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Tosca (113) Odrzucone 15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
16 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-20
125 Damian Zmorek
Bpk
Temudżyn (45) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
126 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (70) Przyjete 5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
5 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-19
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
127 Iga Żelazkiewicz
BPK
Karina (47) Przyjete 3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-19
2
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
5
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
15
Bez Przynależności Klubowej D O S
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
20
Klub Jeździecki Zbrosławice
22
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
27
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
32
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
33
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
34
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
37
Klub Jeździecki Zbrosławice
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
46
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
49
Klub Jeździecki Global
55
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
56
Bez Przynależności Klubowej
57
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
58
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
59
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
60
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
61
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
62
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
66
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
67
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
68
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
69
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
71
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
72
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
73
Bez Przynależności Klubowej O P O
74
Bez Przynależności Klubowej O P O
77
Klub Jeździecki Zbrosławice
78
Bez Przynależności Klubowej S L A
80
Bez Przynależności Klubowej S L A
82
Bez Przynależności Klubowej S L A
83
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
84
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
85
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
86
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
87
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
88
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
89
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
90
Klub Jeździecki Zbrosławice
91
Ljks Eldorado świerklany
93
Ludowy Klub Sportowy Cwał
95
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
96
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
97
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
100
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
101
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
102
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
103
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
104
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
105
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
106
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
107
Bez Przynależności Klubowej S L A
108
Bez Przynależności Klubowej S L A
109
Bez Przynależności Klubowej S L A
110
Bez Przynależności Klubowej S L A
111
Bez Przynależności Klubowej S L A
112
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
114
Bez Przynależności Klubowej S L A
117
Klub Jeździecki Zbrosławice
118
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
120
Bez Przynależności Klubowej S L A
124
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
126
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl