Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2020-10-04 - 2020-10-04
Liczba przyjętych koni: 32
Liczba przyjętych zawodników: 31
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Kamila Bączek
Bpk
Serpentyna (29) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-10-04
6 - P, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2020-10-04
2 Hanna Bogdanowicz
Stajnia Karo
Aster (17) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
3 Kinga Bożek
Kj Baskil Famagusta
Mahomet (10) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
4 Martyna Burdzy
Bpk
Emi (34) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
5 Martyna Burdzy
Bpk
Zdrada (3) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
6 Michalina Cebula
BPK
Hary (33) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
7 Julia Czajkowska
Bpk
Giulietta (32) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
8 Julia Czajkowska
Bpk
Pianola Aa (31) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
9 Kamila Czernaś
Wkj Lublin
Spar (24) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-10-04
10 Sonia Czerwińska-ośka
BPK
Daugust (23) Przyjete 5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-10-04
11 Nikola Gladkowska
Kj Baskil Famagusta
Rawel (16) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
12 Zuzanna Jodłowska
WKJ LUBLIN SJ SULOWSKI TEAM
Huanita (27) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
13 Kornelia Kapica
Stajnia Karo
Liryka (15) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
14 Eryk Kiraga
Bpk
Eldarka (35) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-10-04
15 Paula Koperwas
Bpk
Misiek (6) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
16 Iga Krawczyk
Wkj Lublin
Even Better (37) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
17 Dominika Krzewińska
WKJ Lublin
Lamia (18) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
18 Karina Kulik
Kj Baskil Famagusta
Golden Boy (12) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
19 Zuzanna Kuś
Kj Baskil Famagusta
C Est Petite Annie (14) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-10-04
20 Maciej Kuśmierczyk
Bpk
Bonaqua (19) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
21 Patrycja Omiotek
Bpk
Admir (26) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
22 Inga Ozimkiewicz
WKJ Lublin
Caprice (5) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
23 Aleksandra Pikula
Stajnia Viktoria
Kiara (36) Przyjete 4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
5 - 100 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły z rozgrywką (art.238.2.2), 2020-10-04
24 Fabian Plapis
KJ Baskil FaMaGusta
Indiana (13) Przyjete 3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
4 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
25 Małgorzata Smętek
Kj Baskil Famagusta
Armada (8) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
26 Iga Stępkowska
Brak
Betina (25) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
27 Dariusz Sulowski
WKJ LUBLIN SJ SULOWSKI TEAM
Bon Jovi (28) Przyjete 6 - P, Zawody Towarzyskie, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2020-10-04
7 - N, Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-10-04
28 Paulina Szendała
Bpk
Gracham (20) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
29 Marta Tylec
Wkj Lublin/sj Drwal
Kraina Lodu D (4) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
30 Wiktoria Watrak
BPK
Gin (22) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
31 Patryk Wicik
KJ Baskil FaMaGusta
Promyk (7) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
3 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-10-04
32 Karolina Wójcik
Bpk
Shanbo Silvers Girl (30) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
33 Karolina Zięba
Kj Baskil Famagusta
Golden Boy (11) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-04
12
WKJ LUBLIN SJ SULOWSKI TEAM
27
WKJ LUBLIN SJ SULOWSKI TEAM

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl