Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu, I Eliminacje Halowego Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego 2020 Pełen ekran
2020-10-03 - 2020-10-04
Liczba przyjętych koni: 45
Liczba przyjętych zawodników: 41
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Nefryt (22) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
2 Agata Błesznowska
Wkj
Modeo (14) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
3 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (12) Przyjete Konkurs nr 6, klasa CC-4, p/f Runda CC, 03.10.2020
Konkurs nr 15, klasa CC-5, f Runda CC, Eliminacje Pucharu DZJ Open Gold, 04.10.2020
4 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (13) Przyjete Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
Konkurs nr 11, klasa P-2, f Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy, 04.10.2020
5 Tatiana Chirkina
BPK
Hiroshi (36) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
6 Monika Cieplińska
SRJ Galopuj z nami
Mick Night Pinky (9) Przyjete Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
7 Marzena Czarnota
Klub Jeździecki Picador
Fraulein Frohlich (37) Przyjete Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
8 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (11) Przyjete Konkurs nr 6, klasa CC-4, p/f Runda CC, 03.10.2020
Konkurs nr 15, klasa CC-5, f Runda CC, Eliminacje Pucharu DZJ Open Gold, 04.10.2020
9 Małgorzata Dratwa
BPK
Ideał (46) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
10 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Snapchat (42) Przyjete Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
11 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Kaszmir (34) Przyjete Konkurs nr 11, klasa P-2, f Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy, 04.10.2020
12 Katarzyna Goda
Bpk
Perla (21) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
13 Sara Golach
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (29) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
14 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (32) Przyjete Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
Konkurs nr 10, klasa L-2, f Runda L, Eliminacje Pucharu DZJ Młodzicy, 04.10.2020
Konkurs nr 10, klasa L-2, f Runda L, Eliminacje Pucharu DZJ Młodzicy, 04.10.2020
15 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT (40) Przyjete Konkurs nr 14, klasa C-3, f Runda C, Eliminacje Pucharu DZJ Seniorzy, 04.10.2020
16 Izabela Jedryczek-Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (20) Przyjete Konkurs nr 4, klasa N-4, p/f N, 03.10.2020
Konkurs nr 13, klasa N-5, f Runda N, f Runda N, Eliminacje Pucharu DZJ Open, 04.10.2020
18 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-10-04
17 Katarzyna Komar
Bpk
Inola (23) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
18 Magdalena Komar
Bpk
Irlandka (24) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
19 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Ivo (41) Przyjete Konkurs nr 2, klasa L-1, p/f Runda L, 03.10.2020
Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
20 Zofia Koszewicz
Klub Jeździecki Picador
Jaguar (30) Przyjete Konkurs nr 2, klasa L-1, p/f Runda L, 03.10.2020
Konkurs nr 10, klasa L-2, f Runda L, Eliminacje Pucharu DZJ Młodzicy, 04.10.2020
21 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 (8) Przyjete 18 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-10-04
19 - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-10-04
22 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
First Light 3 (7) Przyjete Konkurs nr 16, klasa CC-2, Otwarty, 04.10.2020
23 Aleksandra Łacna
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (29) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
24 Pola Mariańska
Wkj
Impet (15) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
25 Aleksandra Masłowska
Karkonoski Klub Jeździecki
Luuk (45) Przyjete Konkurs nr 2, klasa L-1, p/f Runda L, 03.10.2020
Konkurs nr 2, klasa L-1, p/f Runda L, 03.10.2020
Konkurs nr 10, klasa L-2, f Runda L, Eliminacje Pucharu DZJ Młodzicy, 04.10.2020
Konkurs nr 10, klasa L-2, f Runda L, Eliminacje Pucharu DZJ Młodzicy, 04.10.2020
26 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Lebrento Lynaro B (28) Przyjete Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
Konkurs nr 11, klasa P-2, f Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy, 04.10.2020
27 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Onyks (18) Przyjete Konkurs nr 2, klasa L-1, p/f Runda L, 03.10.2020
Konkurs nr 10, klasa L-2, f Runda L, Eliminacje Pucharu DZJ Młodzicy, 04.10.2020
28 Zofia Miklas
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
San Siro (43) Przyjete Konkurs nr 5, klasa C-2, p/f Runda C, 03.10.2020
19 - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-10-04
29 Julia Niedzielska
Bpk
Mgiełka (35) Przyjete Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
30 Lena Pacan
BPK
Urlop (25) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
31 Patricia Popławska
Clarena Sports Club
Federation Cup (39) Przyjete Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
32 Julia Revachko
BPK
Dabadiyan (47) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
33 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Diament (26) Przyjete Konkurs nr 5, klasa C-2, p/f Runda C, 03.10.2020
Konkurs nr 14, klasa C-3, f Runda C, Eliminacje Pucharu DZJ Seniorzy, 04.10.2020
34 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (27) Przyjete Konkurs nr 6, klasa CC-4, p/f Runda CC, 03.10.2020
Konkurs nr 16, klasa CC-2, Otwarty, 04.10.2020
35 Aleksandra Sobkiewicz
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Nobody is Perfekt 3 (49) Przyjete Konkurs nr 4, klasa N-4, p/f N, 03.10.2020
Konkurs nr 13, klasa N-5, f Runda N, f Runda N, Eliminacje Pucharu DZJ Open, 04.10.2020
36 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (2) Przyjete Konkurs nr 4, klasa N-4, p/f N, 03.10.2020
18 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-10-04
37 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Eclectica (3) Przyjete Konkurs nr 4, klasa N-4, p/f N, 03.10.2020
18 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-10-04
38 Wiktoria Strzelecka
BPK
Mankind (48) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
39 Agata Szalast
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Docent (10) Przyjete Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
Konkurs nr 11, klasa P-2, f Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy, 04.10.2020
40 Karolina Szut
Klub Jeździecki Picador
Ewerest-n (5) Przyjete Konkurs nr 2, klasa L-1, p/f Runda L, 03.10.2020
Konkurs nr 3, klasa P-1, p/f Runda P, 03.10.2020
Konkurs nr 11, klasa P-2, f Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy, 04.10.2020
41 Karolina Szut
Klub Jeździecki Picador
Korsyka (4) Przyjete Konkurs nr 5, klasa C-2, p/f Runda C, 03.10.2020
Konkurs nr 14, klasa C-3, f Runda C, Eliminacje Pucharu DZJ Seniorzy, 04.10.2020
42 Maja Turoń
Wkj
Midas (16) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
43 Rafał Warsz
Wkj
Pentagon (17) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
44 Emilia Zadka
BPK
TANGO (19) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
45 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Dumka Na Dwa Serca (44) Przyjete Konkurs nr 4, klasa N-4, p/f N, 03.10.2020
18 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-10-04
46 Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (38) Przyjete Konkurs nr 1, klasa L-1, p/f Runda Amatorzy, 03.10.2020
Konkurs nr 9, klasa L-2, f Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy, 04.10.2020
3
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
10
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
11
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
13
Klub Jeździecki Wrocław
14
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
15
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
16
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
19
Klub Jeździecki Kalumet
20
Klub Jeździecki Picador
21
RV Landskron Görlitz e. V.
22
RV Landskron Görlitz e. V.
23
Klub Jeździecki Wrocław
25
Karkonoski Klub Jeździecki
27
Jeździecki Klub Michałów
28
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
33
Bez Przynależności Klubowej D O S
34
Bez Przynależności Klubowej D O S
36
Klub Jeździecki Picador
39
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
40
Klub Jeździecki Picador
41
Klub Jeździecki Picador
45
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
46
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl