Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Finał Halowego Pucharu Śląska w Skokach przez Przeszkody i HZRiT w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2020-10-09 - 2020-10-11
Liczba przyjętych koni: 144
Liczba przyjętych zawodników: 128
Komunikaty organizatora
1. W związku z COVID-19 i ogłoszeniem strefy żółtej Zawody z Zbrosławicach rozgrywane są bez publiczności!
2. Uwaga Zawodnicy! Wszelkie braki w dokumentach muszą być dostarczone WYŁĄCZNIE drogą mailową na godzinę przed planowanym startem, na adres mailowy pomoc@equita.pl
3. Konkursy nr 3 i 4 rozpoczną się 10 min wcześniej, prosimy o weryfikację godzin rozpoczęcia kolejnych konkursów.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Oliwia Bednarska
Klub Jeździecki J&D Apollo
Róża (38) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
2 Natalia Bekus
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figa (29) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
3 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (92) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
4 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (110) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
5 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (111) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
3 - 50 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
13 - 50 cm, Zawody Regionalne = Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
13 - 50 cm, Zawody Regionalne = Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
22 - 50 cm, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
6 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (129) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
7 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (131) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
8 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (124) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
9 Martyna Bury
Stajnia Las Istebna
Wentura (41) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
10 Łucja Bury
Stajnia Las Istebna
Wentura (41) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (40) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
12 Katarzyna Cieślińska
AWF Katowice
Sabra (125) Odrzucone 26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
13 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (45) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
14 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Canaster (55) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
15 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (54) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
16 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (73) Przyjete 33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
17 Wioletta Frania
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara HS (31) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
18 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
19 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cindy Elizar (122) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
20 Nadia Gozdal
Klub Jezdziecki J&D Apollo
Róża (37) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
21 Olga Graboś
Klub Jeździecki Lando
POZEW (127) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
22 Lena Gruca
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Chacco-Boy (138) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
23 Lena Gruca
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Concord F (164) Przyjete 27 - P, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
24 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (161) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
25 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina Z (160) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
26 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Elokwencja M (154) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
27 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (119) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
28 Agata Hubner
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jasyr (34) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
29 Hanna Huras
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Lukrecja - Ewita (87) Przyjete 14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
30 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (86) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
31 Dominika Jędrzejczak
BPK
Bila (24) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
32 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (146) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
33 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (90) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
27 - P, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
34 Magdalena Kałuża
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chaman (59) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
35 Magdalena Kałuża
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Coco (58) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
36 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (84) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
37 Adam Kaźmierski
BPK
Pinokio Pipi Majestic (10) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
38 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (99) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
23 - 80 cm, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
39 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (30) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
40 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (116) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
41 Julia Kloc
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
Iskierka (13) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
42 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Colombina (61) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
27 - P, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
43 Aleksandra Knapik
ASK Świerklaniec
Cuppers Monty (89) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29B - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
29B - 50 cm, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
44 Karolina Kobylec
BPK
Garus (9) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
45 Małgorzata Kocot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hancor (68) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
46 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (100) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
47 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cuba Libre (101) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
27 - P, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
48 Hanna Kołodziej
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Kuba (1) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
3 - 50 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
13 - 50 cm, Zawody Regionalne = Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
22 - 50 cm, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
49 Wojciech Korzeczek
Klub Jeździecki Global
Aktiw (46) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
50 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (94) Przyjete 7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
51 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (93) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
23 - 80 cm, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
52 Zofia Kowalczyk
Bpk
Joli (5) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
53 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (96) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
54 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (95) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
55 Nikola Kozłowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (153) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
56 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
57 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Nesma (78) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
58 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (60) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
28 - N, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
59 Hanna Kuc
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (35) Przyjete 3 - 50 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
13 - 50 cm, Zawody Regionalne = Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
22 - 50 cm, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
60 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (62) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
61 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (63) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
62 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Drako (139) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
63 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Scarto (165) Przyjete 28 - N, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
64 Zofia Kwak
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
65 Oliwia Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Otello (120) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
66 Aleksandra Langer
FOLWARK WENUS SUSZKI
Deli (81) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
67 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Amat "M" (26) Odrzucone 9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
68 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (150) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
69 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Etiuda "M" (25) Odrzucone 9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
10 - C, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
70 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rossini (121) Odrzucone 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
71 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (23) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
72 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Domare G (163) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
73 Karolina Legierska
Stajnia Las Istebna
Bongo (8) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
74 Wiktoria Legierska
Stajnia Las Istebna
Bongo (7) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
75 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (157) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
76 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Tiore (155) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
77 Magdalena Mirska
Klub Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (21) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
78 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony (2) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
13 - 50 cm, Zawody Regionalne = Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 1, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
79 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (70) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
80 Ewa Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (69) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
4 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
81 Magdalena Owczarzy
Kjk ELIZAR
Zgoda (151) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
82 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (132) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
83 Aleksandra Parchańska
Bpk
Ofelia (53) Przyjete 30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
84 Klaudia Pasoń
Bpk
Ofelia (53) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
85 Paulina Paszko
Bpk
Jaskółka (85) Przyjete 29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
86 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hetman (57) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
87 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (104) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
88 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Anita Barbie (128) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
89 Oliwia Pietrowska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Larysa (126) Przyjete 30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
90 Marta Piszczek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Malaquida (65) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
91 Marta Piszczek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Tim-Tam 201.99 (64) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
23 - 80 cm, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
92 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
93 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (76) Przyjete 4 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
23 - 80 cm, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
94 Alicja Podwysocka
BPK
Aniołek (158) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
95 Maja Ponicka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Grandessa Gold (107) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
96 Paulina Poniewierska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lancelot (71) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
97 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B.z.n (147) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
98 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (28) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
99 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (159) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
100 Julia Przybyła
Bez Przynależności Klubowej S L A
AC/DC (36) Przyjete 17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
101 Adrianna Pypłacz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Suzan (66) Przyjete 14 - 80 cm, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Kucy Gr. 2, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
102 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (113) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
103 Antonina Rozpondek
Stajnia Pasjonata
MEBORA (88) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
104 Marzena Rozpondek
Stajnia Pasjonata
Blanka (109) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
105 Lena Rudy
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (11) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
106 Oliwia Rydz
Bpk
Peggy (91) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
107 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (4) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
108 Vanessa Skotnicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kaszmir (14) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
109 Kamil Skupień
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
B Lady Looping (133) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
110 Kamil Skupień
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Callie (134) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
111 Kamil Skupień
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Malibu (135) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
112 Marysia Sławińska
Bpk
Ametys (48) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
113 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Domare G (105) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
114 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (141) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
115 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Indigo (142) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
116 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
POZEW (127) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
117 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Star Lady (143) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
118 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (32) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
119 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Utopia BS (140) Przyjete 9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
28 - N, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
120 Martyna Sługa
BPK
Dolnet Milly Laforet (162) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
121 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (123) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
122 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (44) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
123 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Dantes (42) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
124 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (97) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
125 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (33) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
126 Natasza Stanula
Kj Profit
Stougjeshoeve Benita (72) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
127 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (47) Przyjete 18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
128 Aleksandra Suchanek
BPK
Hancor (68) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
129 Katarzyna Szatan
Bpk
Khamaro (106) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
130 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (118) Przyjete 19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
34 - N, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-11
131 Aleksandra Szpryngiel
KJ Royal Opole
Brenda (80) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
132 Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Step (102) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
133 Natalia Szymańska
BPK
Brego (27) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
134 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quattro Hippica (56) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
135 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (83) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
136 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (82) Przyjete 15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
137 Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (137) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
31 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-11
138 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (112) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
28 - N, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dwunawrotowy, 2020-10-11
139 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (114) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
140 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (115) Przyjete 6 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
141 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (49) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
24 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Finał Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
142 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (50) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
143 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Laurencja (145) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
7 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
18 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
25 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska Juniorów Młodszych, Dwunawrotowy (273.3.3.2), 2020-10-11
144 Simona Waś
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (149) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
17 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-10-10
145 Zuzanna Wawros
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bankomat (108) Przyjete 2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
146 Julia Wawszczyk
Bpk
Sokrates (156) Odrzucone 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
147 Antonina Wieczorek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BOLS (130) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
148 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (12) Przyjete 32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
33 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
149 Emilia Wilk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (77) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
150 Violetta Wilk
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
Winda (148) Przyjete 11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
151 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (52) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
26 - L, Zawody Regionalne - Finał Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, Dwunawrotowy, 2020-10-11
152 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (117) Przyjete 5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
5 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-09
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
153 Wioletta Wojniak
Bpk
Bona (98) Przyjete 1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
29A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
154 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (67) Przyjete 30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
30B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-11
155 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (152) Przyjete 8 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-09
9 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-09
19 - P, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-10-10
20 - N, Zawody Regionalne - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Seniorów, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-10
156 Weronika Zienkiewicz
Bpk
Grand (103) Przyjete 12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
12 - 70 cm, Zawody Towarzyskie - Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
1
Klub Jeździecki J&D Apollo
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
16
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
17
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
18
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
20
Klub Jezdziecki J&D Apollo
21
Klub Jeździecki Lando
22
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
23
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
32
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
33
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
35
Bez Przynależności Klubowej S L A
36
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
38
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
40
Klub Jeździecki Zbrosławice
41
Akademia Sportów Konnych świerklaniec
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
46
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
47
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
48
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
50
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
55
Klub Jeździecki Zbrosławice
56
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
57
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
58
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
59
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
62
Klub Jeździecki Global
64
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
67
Klub Jeździecki Zbrosławice
68
Klub Jeździecki Zbrosławice
69
Klub Jeździecki Zbrosławice
70
Klub Jeździecki Zbrosławice
71
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
72
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
75
Bez Przynależności Klubowej S L A
76
Klub Jeździecki Global
77
Klub Jeździecki Drama Zbrosławice
78
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
79
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
80
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
82
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
86
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
87
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
89
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
92
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
93
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
95
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
96
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
97
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
98
Klub Jeździecki Zbrosławice
99
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
100
Bez Przynależności Klubowej S L A
101
Bez Przynależności Klubowej S L A
102
Klub Jeździecki Zbrosławice
105
Bez Przynależności Klubowej S L A
107
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
108
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
109
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
110
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
111
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
113
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
114
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
115
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
116
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
117
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
118
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
119
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
121
Klub Jeździecki Zbrosławice
122
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
123
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
124
Klub Jeździecki Zbrosławice
125
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
130
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
132
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
134
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
135
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
136
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
137
Klub Jeździecki Jaroszówka
138
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
139
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
140
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
141
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
142
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
143
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
144
Bez Przynależności Klubowej S L A
145
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
147
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
148
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
149
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
150
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
151
Bez Przynależności Klubowej S L A
152
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl