Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody, I Eliminacje Halowego Pucharu DZJ 2020 Pełen ekran
2020-10-24 - 2020-10-25
Liczba przyjętych koni: 125
Liczba przyjętych zawodników: 104
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Klaudia Adamczewska
Klub Jeździecki Stajnia Odra Głoska
Heavenly Hera (72) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
2 Ewa Bąblewska
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Airon (104) Przyjete 10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
3 Kornelia Birunt
Klub Jeździecki Partynice
Robin Hood-LS (130) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-10-25
4 Agata Błesznowska
Wkj
Modeo (123) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
5 Samiloby Boodie
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Avril (18) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
6 Wiktoria Boś
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Level (45) Przyjete 3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
7 Jan Bryniak
Wrocławski Klub Jeździecki
Danlop (124) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
8 Zuzanna Cencora
Klub Jeździecki Picador
Pianola (32) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
9 Michalina Czarkowska
Kj Royal Opole
Vossie (135) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
10 Franciszek Czarkowski
Klub Royal Opole
Jackonder (136) Przyjete 3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
11 Martyna Czarnota
Klub Jeździecki Picador
Fraulein Frohlich (31) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
12 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (125) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
13 Natalia Dopierała
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (126) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
14 Magdalena Drewnik
Kj Volta
Panama (62) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
15 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Friarstown Micheal (86) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
16 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kelly Ewita (67) Przyjete 19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), „Senior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
17 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Scooby Doo (87) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
18 Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fiesta ewita (88) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
19 Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Sparkling Dark Knight (89) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
20 Filip Dziuba
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
Tahit (133) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
21 Weronika Dźwigońska
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
Attila (96) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
22 Wojciech Figiel
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Nela (105) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
23 Wiktoria Gałuszka
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
De Niro (68) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
24 Zuzanna Gałysa
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Gina (19) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
25 Monika Gemel
TKJ Garbówek
Chloe (98) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
26 Viktoria Glomb
Klub Jeździecki Jaroszówka
HEINEKEN (34) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
27 Viktoria Glomb
Klub Jeździecki Jaroszówka
Rossir (35) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
28 Viktoria Glomb
Klub Jeździecki Jaroszówka
SOJUZ (33) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
29 Natalia Gola
Klub Jeździecki Picador
El Lotto (59) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
30 Sara Golach
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (74) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
31 Weronika Gosztyła
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Penelopa (17) Przyjete 3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
32 Karolina Greniuk
Klub Sportowy Small Cherry
Ubi Major XXX Z (54) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
33 Elżbieta Greszczuk-Zabawka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Gucciloma (85) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
34 Weronika Grum
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Walkiria-h (112) Przyjete 11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
35 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Fuega De Prelet (117) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
36 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Lord Nimmerdor (132) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
37 Pola Hajder
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Tercja (16) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
38 Nikola Hajduga
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Haftka (106) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
39 Klaudia Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Cansin (100) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
40 Klaudia Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Kodak Moments A.K. (101) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
41 Bruno Haniszewski
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Goldi locks (114) Przyjete 12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
42 Bruno Haniszewski
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Moris (113) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
43 Paulina Janicka
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Bingo (57) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
44 Antonina Jankowiak
BPK
Blackie (99) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
45 Pola Jastrzębska
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Tarantino (107) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
46 Maria Kabzińska
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Fenomen-w (20) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
47 Aleksandra Kapera
Klub Jeździecki "Amazonka"
Bagatela (97) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
48 Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (30) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), „Senior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
49 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Chaviv (78) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
50 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Delicieux M (75) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), „Senior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
51 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Farinero (79) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
52 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Geisha (76) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), „Senior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
53 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Kasablanka (77) Przyjete 11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
54 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Tafia Masini (80) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
55 Paulina Klimek
Jks Jaroszówka
Lady Ewita (120) Przyjete 11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
56 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (127) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
57 Milena Kolawa
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Zentis (48) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
58 Anna Kopacka
Bpk
Glamur (110) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
59 Alicja Kozłowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Pokerlone (46) Odrzucone 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
60 Natalia Kozołup
Jks Jaroszówka
Kolia Ewita (121) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
61 Andrea Kreutzer
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
Macho (73) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
62 Andrea Kreutzer
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
Quidam De Henry (71) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
63 Martyna Kuczyńska
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
Tommy (42) Przyjete 12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
64 Kamila Kućko
Klub Jeździecki Jaroszówka
Rio’s Romeo (102) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
65 Sandy Kulejewska
Klub Jeździecki Picador
MONSUN (58) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), „Senior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
66 Agnieszka Kurach
Bpk
Itaka (65) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
67 Joanna Laszuk
JKS Jaroszówka
Alcorl G (50) Przyjete 3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
68 Nayon Lee
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Duette B (21) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
69 Nayon Lee
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
King (22) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
70 Lena Lis
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Nora (108) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
71 Tymoteusz Liss
Klub Jeździecki Volta
Hulaszka (61) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
72 Aleksandra łacna
Bpk
Klara (69) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
73 Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (60) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
74 Amelia łuc
Bpk
Kaszmir (119) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
75 Aleksandra Maciłek
BPK
Aiq (134) Przyjete 14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
76 Vaije Mann
Hippologia Strzegom
Loretta (81) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
77 Pola Mariańska
Wkj
Impet (127) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
78 Rafał Mazur
Bpk
Effox (111) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
79 Mikołaj Mężyk
Klub Jeździecki Partynice
Fidel (84) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
80 Karol Miklas
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (7) Przyjete 12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
81 Ewa Milian
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Saul-t (47) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
82 Agata Miłowska
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
Carlos (91) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
83 Agata Miłowska
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
Maximus (90) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
84 Agnieszka Osińska
Klub Jeździecki Royal
Artemida L (137) Przyjete 16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
85 Natasza Pasternak
Lkj Hippologia Strzegom
Winona (82) Przyjete 11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
86 Kinga Piasecka
Wrocławski Klub Jeździecki
Fidel (52) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
87 Wiktoria Płuciennik
Wrocławski Klub Jeździecki
Abby (128) Przyjete 2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
88 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Manchester 0012 (15) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
89 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Stroming Ahead (14) Przyjete 3 - LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
90 Maja Protasiewicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Diana (131) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
91 Hanna Prus
KJ Jaroszówka
Alcorl G (51) Przyjete 11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
92 Malwina Przyśliwska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Donata (56) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
93 Malwina Przyśliwska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Iluzja (55) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
94 Martyna Rams
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Snikers (38) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
95 Wiktoria Robak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Gajowy (118) Przyjete 17 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
96 Ilona Różalska
Klub Jeździecki Volta
Junak (63) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
97 Izabella Rubiś
BPK
Deniro (122) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
98 Zofia Rucińska
Klub Jeździecki Volta
Bazalt (64) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
99 Aleksandra Rzepa
Klub Jeździecki Volta
Delta Du Lys AA (8) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
100 Filip Skrzyczyński
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Dragon (43) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
101 Patryk Skrzyczyński
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Gverdi (44) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
102 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dolce Bie (6) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
103 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dolfus (5) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
104 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Juria (4) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
105 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Wybieg (3) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
106 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Bankier (2) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
107 Kinga Stańczak-Szulc
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
Jantar (94) Przyjete 18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), „Senior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
108 Kinga Stańczak-Szulc
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
Tin Whistle (95) Przyjete 19 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), „Senior” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
21 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
109 Agata Stasiak
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
Mroczek (70) Przyjete 12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Kuce”, Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
110 Nikola Szołdra
Kj Szumlakowscy-cysterny Brzeg
Harmonia (49) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
111 Nikola Szołdra
Bpk
Menai Ramirez 95211 (40) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
112 Julia Szut
Klub Jeździecki Picador
Diader Devil Diamond (28) Przyjete 20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-10-25
21 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
113 Julia Szut
Klub Jeździecki Picador
Weltdame (29) Przyjete 21 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
114 Julia Szychowiak
Klub Sportowy Small Cherry
Incala (25) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
115 Julia Szychowiak
Klub Sportowy Small Cherry
Tornado (24) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
116 Maja Szymanowska
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Sara (115) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
11 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
117 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (126) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
118 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Afryka BH (53) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
20 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-10-25
119 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Antonia (36) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
120 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Zentoro GT (37) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
121 Maja Turoń
Wkj
Midas (125) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
122 Patrycja Urbaniak
Klub Jeździecki Jaroszówka
Klon (1) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
123 Karolina Walacik
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Myszka Minnie (109) Przyjete 9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
10 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
124 Rafał Warsz
Wkj
Pentagon (129) Przyjete 1 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-24
9 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1) „Kuce Open”, Eliminacje Puchar DZJ, 2020-10-25
125 Paulina Werner
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Bakier (41) Przyjete 13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Amatorzy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
126 Aleksandra Wicenciak
Racocki Klub Jeździecki
In Persona (103) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
127 Emilia Wieczorek
Klub Royal Opole
Andromeda (138) Przyjete 15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), „Junior Młodszy” Eliminacje Puchar DZJ 2020-10-25
18 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-25
128 Emilia Wiśniewska
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
Kasandra (83) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
16 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-25
129 Karolina Wolan
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Nummer Eins (39) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
130 Wiktoria Woźniak
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Awiator S (92) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
131 Wiktoria Woźniak
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Casallina (93) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-24
1
Klub Jeździecki Stajnia Odra Głoska
2
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
5
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
6
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
7
Wrocławski Klub Jeździecki
12
Wrocławski Klub Jeździecki
13
Wrocławski Klub Jeździecki
15
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
16
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
17
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
18
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
19
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
20
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
21
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
22
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
23
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
24
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
26
Klub Jeździecki Jaroszówka
27
Klub Jeździecki Jaroszówka
28
Klub Jeździecki Jaroszówka
29
Klub Jeździecki Picador
30
Klub Jeździecki Wrocław
31
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
33
Bez Przynależności Klubowej D O S
34
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
37
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
38
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
39
Klub Jeździecki Picador
41
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
42
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
43
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
45
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
46
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
47
Klub Jeździecki "Amazonka"
49
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
50
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
51
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
52
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
53
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
54
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
56
Wrocławski Klub Jeździecki
57
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
59
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
61
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
62
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
63
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
64
Klub Jeździecki Jaroszówka
65
Klub Jeździecki Picador
68
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
69
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
70
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
79
Klub Jeździecki Partynice
80
Klub Jeździecki Jaroszówka
81
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
82
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
83
Klub Jeździecki "Na Koń" w Łagowie
86
Wrocławski Klub Jeździecki
87
Wrocławski Klub Jeździecki
88
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
89
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
90
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
92
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
93
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
94
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
95
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
100
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
101
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
102
Klub Jeździecki Jaroszówka
103
Klub Jeździecki Jaroszówka
104
Klub Jeździecki Jaroszówka
105
Klub Jeździecki Jaroszówka
106
Klub Jeździecki Jaroszówka
107
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
108
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
109
Klub Jeździecki "Stajnia Bukowiec"
110
Kj Szumlakowscy-cysterny Brzeg
113
Klub Jeździecki Picador
114
Klub Sportowy Small Cherry
115
Klub Sportowy Small Cherry
116
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
117
Wrocławski Klub Jeździecki
118
Klub Sportowy Small Cherry
119
Klub Sportowy Small Cherry
120
Klub Sportowy Small Cherry
122
Klub Jeździecki Jaroszówka
123
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
125
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
128
Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska"
129
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
130
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
131
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl