Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Stajnia Raduszyn - I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2016-09-11 - 2016-09-11
Nr Zawodnik Klub Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Adrianna Grzeszczyk BPK Finezja (42) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2 Adrianna Marciniak BPK Errisima (2) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
3 Adrianna Michalska KJ Michałówka Laguna (30) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4 Agnieszka Bach - żelewska BPK Fenrir z moreny (4) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
5 Agnieszka Bach - żelewska BPK Magnolia (13) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
6 Agnieszka Staszak BPK Dakota (8) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
7 Agnieszka Staszak Dakota (8) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
8 Agnieszka Walkowiak K. J. Equarius Begin (20) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
9 Aleksandra Andrzejewska KJ Raduszyn Mirado (24) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
10 Aleksandra Nawrocka KJ Podkowa Gruszczyn Alister (46) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
11 Aleksandra Spylczyn KJ Raduszyn Mirado (24) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
12 Aleksandra Staniek LKJ Abaria Iwno Picasso (36) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
13 Amelia Otlewska Pony Jumping Team Cenna (47) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
14 Anastazja Frołow Cwał Poznań Picasso (36) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
15 Anna Kuczyńska Kapello (21) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
16 Anna Kuczyńska KJ Rancho Poznań Hades (3) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
17 Anna Nowaczyk KJ Raduszyn Barczello (48) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
18 Antonina Roemer Cyceron (23) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
19 Barbara Kurek Stowarzyszenie Lajkonik Ramzes (43) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
20 Barbara Kurek Wanilia (56) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
21 Diana Tomkowiak KJ Michałówka Santorini (31) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
22 Dominika Kiełczewska-sawicka BPK Chimera (57) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4B - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
23 Dominika Ostańska-cybulska KJ Michałówka Goldi (32) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
24 Ewa Starosta Bonanza (25) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
25 Hania Och-oleksy KJ Raduszyn Belweder (14) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
26 Iga Wesołowska Fundacja Kaczyna Cyprys (27) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
27 Julia Jakubowska Pony Jumping Team Wojtek (53) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
28 Julia Szylak K.J. Equarius Nigeria (17) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
29 Karolina Heydel Pony Jumping Team Butterflay (51) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
30 Karolina Jarmonik K. J. Equarius Nigeria (17) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
31 Katarzyna Bogawska K. J. Equarius Begin (20) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
32 Katarzyna Juchacz-gramza Yanko (9) Przyjete 4B - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
33 Katarzyna Woźniak Podkowa Gruszczyn Czekolada (38) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
34 Katarzyna Zawrotniak K. J. Equarius Malwa (19) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
35 Klaudia Mentel - bendlewska BPK Obora's limero (22) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
36 Liwia Jankowiak Stowarzyszenie Lajkonik Mijan (16) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
37 Liwia Jankowiak Stowarzyszenie Lajkonik Ramzes (43) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
38 Magdalena Gibała KJ Michałówka Excalibur (33) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
39 Maja Dopierała LKS Cwał Poznań Tuareg (35) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
40 Marta Puzyna BPK Surma (11) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
41 Marta Stachowiak KJ Podkowa Gruszyczyn Alister (46) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
42 Marta Staniewska K. J. Equarius Malwa (19) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
43 Martyna Ratajczak KJ Raduszyn Belweder (14) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
44 Małgorzata Kuś Pony Jumping Team Pipi (49) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
45 Monika Grzebyk Panmar gs (34) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
46 Natalia Kopeć Pony Jumping Team Flower (52) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
47 Nicole Wierzejewska Madea (7) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
48 Olga Styła Pony Jumping Team Flower (52) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
49 Paulina Głowacz KJ Liljówka Stęszewko Orlit (28) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
50 Paulina Sawicka SJ Baborówko Milunia (40) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
51 Paulina Siwińska K. J. Equarius Bakalia (18) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
52 Wiktoria Nowacka Podkowa Gruszczyn Płotka (37) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
53 Zofia Godlewska K. J. Equarius Bakalia (18) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
54 Zofia Wawrzyniak KJ Liljówka Stęszewko Nokia (29) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
55 Zofia Wośkowiak Pony Jumping Team Wojtek (53) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1. Adrianna Grzeszczyk
BPK
Finezja (42)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
2. Adrianna Marciniak
BPK
Errisima (2)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
3. Adrianna Michalska
KJ Michałówka
Laguna (30)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
4. Agnieszka Bach - żelewska
BPK
Fenrir z moreny (4)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
5. Agnieszka Bach - żelewska
BPK
Magnolia (13)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
6. Agnieszka Staszak
BPK
Dakota (8)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
7. Agnieszka Staszak
Dakota (8)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
8. Agnieszka Walkowiak
K. J. Equarius
Begin (20)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
9. Aleksandra Andrzejewska
KJ Raduszyn
Mirado (24)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
10. Aleksandra Nawrocka
KJ Podkowa Gruszczyn
Alister (46)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
11. Aleksandra Spylczyn
KJ Raduszyn
Mirado (24)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
12. Aleksandra Staniek
LKJ Abaria Iwno
Picasso (36)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
13. Amelia Otlewska
Pony Jumping Team
Cenna (47)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
14. Anastazja Frołow
Cwał Poznań
Picasso (36)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
15. Anna Kuczyńska
Kapello (21)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy
16. Anna Kuczyńska
KJ Rancho Poznań
Hades (3)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
17. Anna Nowaczyk
KJ Raduszyn
Barczello (48)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
18. Antonina Roemer
Cyceron (23)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy
19. Barbara Kurek
Stowarzyszenie Lajkonik
Ramzes (43)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
20. Barbara Kurek
Wanilia (56)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
21. Diana Tomkowiak
KJ Michałówka
Santorini (31)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
22. Dominika Kiełczewska-sawicka
BPK
Chimera (57)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
4B - P-4 - Ujeżdżeniowy
23. Dominika Ostańska-cybulska
KJ Michałówka
Goldi (32)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
24. Ewa Starosta
Bonanza (25)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
25. Hania Och-oleksy
KJ Raduszyn
Belweder (14)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
26. Iga Wesołowska
Fundacja Kaczyna
Cyprys (27)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
27. Julia Jakubowska
Pony Jumping Team
Wojtek (53)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
28. Julia Szylak
K.J. Equarius
Nigeria (17)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
29. Karolina Heydel
Pony Jumping Team
Butterflay (51)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
30. Karolina Jarmonik
K. J. Equarius
Nigeria (17)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
31. Katarzyna Bogawska
K. J. Equarius
Begin (20)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
32. Katarzyna Juchacz-gramza
Yanko (9)
4B - P-4 - Ujeżdżeniowy
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
33. Katarzyna Woźniak
Podkowa Gruszczyn
Czekolada (38)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
34. Katarzyna Zawrotniak
K. J. Equarius
Malwa (19)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
35. Klaudia Mentel - bendlewska
BPK
Obora's limero (22)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
36. Liwia Jankowiak
Stowarzyszenie Lajkonik
Mijan (16)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
37. Liwia Jankowiak
Stowarzyszenie Lajkonik
Ramzes (43)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
38. Magdalena Gibała
KJ Michałówka
Excalibur (33)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
39. Maja Dopierała
LKS Cwał Poznań
Tuareg (35)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
40. Marta Puzyna
BPK
Surma (11)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
41. Marta Stachowiak
KJ Podkowa Gruszyczyn
Alister (46)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
42. Marta Staniewska
K. J. Equarius
Malwa (19)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
43. Martyna Ratajczak
KJ Raduszyn
Belweder (14)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
44. Małgorzata Kuś
Pony Jumping Team
Pipi (49)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
45. Monika Grzebyk
Panmar gs (34)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy
46. Natalia Kopeć
Pony Jumping Team
Flower (52)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
47. Nicole Wierzejewska
Madea (7)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy
48. Olga Styła
Pony Jumping Team
Flower (52)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
49. Paulina Głowacz
KJ Liljówka Stęszewko
Orlit (28)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
50. Paulina Sawicka
SJ Baborówko
Milunia (40)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
51. Paulina Siwińska
K. J. Equarius
Bakalia (18)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
52. Wiktoria Nowacka
Podkowa Gruszczyn
Płotka (37)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
53. Zofia Godlewska
K. J. Equarius
Bakalia (18)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy
54. Zofia Wawrzyniak
KJ Liljówka Stęszewko
Nokia (29)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy
55. Zofia Wośkowiak
Pony Jumping Team
Wojtek (53)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2017 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl