Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Stajnia Raduszyn - I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2016-09-11 - 2016-09-11
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Andrzejewska KJ Raduszyn Mirado (24) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2 Agnieszka Bach - żelewska BPK Fenrir z moreny (4) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
3 Agnieszka Bach - żelewska BPK Magnolia (13) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4 Katarzyna Bogawska K. J. Equarius Begin (20) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
5 Maja Dopierała LKS Cwał Poznań Tuareg (35) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
6 Anastazja Frołow Cwał Poznań Picasso (36) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
7 Magdalena Gibała KJ Michałówka Excalibur (33) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
8 Paulina Głowacz KJ Liljówka Stęszewko Orlit (28) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
9 Zofia Godlewska K. J. Equarius Bakalia (18) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
10 Monika Grzebyk Panmar gs (34) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
11 Adrianna Grzeszczyk BPK Finezja (42) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
12 Karolina Heydel Pony Jumping Team Butterflay (51) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
13 Julia Jakubowska Pony Jumping Team Wojtek (53) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
14 Liwia Jankowiak Stowarzyszenie Lajkonik Mijan (16) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
15 Liwia Jankowiak Stowarzyszenie Lajkonik Ramzes (43) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
16 Karolina Jarmonik K. J. Equarius Nigeria (17) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
17 Katarzyna Juchacz-gramza Yanko (9) Przyjete 4B - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
18 Dominika Kiełczewska-sawicka BPK Chimera (57) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4B - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
19 Natalia Kopeć Pony Jumping Team Flower (52) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
20 Anna Kuczyńska KJ Rancho Poznań Hades (3) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
21 Anna Kuczyńska Kapello (21) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
22 Barbara Kurek Stowarzyszenie Lajkonik Ramzes (43) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
23 Barbara Kurek Wanilia (56) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
24 Małgorzata Kuś Pony Jumping Team Pipi (49) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
25 Adrianna Marciniak Klub Jeździecki Lotus Errisima (2) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
26 Klaudia Mentel - bendlewska BPK Obora's limero (22) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
27 Adrianna Michalska KJ Michałówka Laguna (30) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
28 Aleksandra Nawrocka KJ Podkowa Gruszczyn Alister (46) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
29 Wiktoria Nowacka Podkowa Gruszczyn Płotka (37) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
30 Anna Nowaczyk KJ Raduszyn Barczello (48) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
31 Hania Och - Oleksy KJ Raduszyn Belweder (14) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
32 Dominika Ostańska-cybulska KJ Michałówka Goldi (32) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
33 Amelia Otlewska Pony Jumping Team Cenna (47) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
34 Marta Puzyna BPK Surma (11) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
35 Martyna Ratajczak KJ Raduszyn Belweder (14) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
36 Antonina Roemer Cyceron (23) Przyjete 3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
37 Paulina Sawicka Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko Milunia (40) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
38 Paulina Siwińska K. J. Equarius Bakalia (18) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
39 Aleksandra Spylczyn KJ Raduszyn Mirado (24) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
40 Marta Stachowiak KJ Podkowa Gruszyczyn Alister (46) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
41 Aleksandra Staniek LKJ Abaria Iwno Picasso (36) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
42 Marta Staniewska K. J. Equarius Malwa (19) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
43 Ewa Starosta Bonanza (25) Przyjete 1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
44 Agnieszka Staszak Dakota (8) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
45 Agnieszka Staszak BPK Dakota (8) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
46 Olga Styła Pony Jumping Team Flower (52) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
47 Julia Szylak K.J. Equarius Nigeria (17) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
48 Diana Tomkowiak KJ Michałówka Santorini (31) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
49 Agnieszka Walkowiak K. J. Equarius Begin (20) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
50 Zofia Wawrzyniak KJ Liljówka Stęszewko Nokia (29) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
51 Iga Wesołowska Fundacja Kaczyna Cyprys (27) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
52 Nicole Wierzejewska Madea (7) Przyjete 2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
53 Zofia Wośkowiak Pony Jumping Team Wojtek (53) Przyjete 1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
54 Katarzyna Woźniak Podkowa Gruszczyn Czekolada (38) Przyjete 4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
55 Katarzyna Zawrotniak K. J. Equarius Malwa (19) Przyjete 2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1. Aleksandra Andrzejewska
KJ Raduszyn
Mirado (24)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2. Agnieszka Bach - żelewska
BPK
Fenrir z moreny (4)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
3. Agnieszka Bach - żelewska
BPK
Magnolia (13)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4. Katarzyna Bogawska
K. J. Equarius
Begin (20)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
5. Maja Dopierała
LKS Cwał Poznań
Tuareg (35)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
6. Anastazja Frołow
Cwał Poznań
Picasso (36)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
7. Magdalena Gibała
KJ Michałówka
Excalibur (33)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
8. Paulina Głowacz
KJ Liljówka Stęszewko
Orlit (28)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
9. Zofia Godlewska
K. J. Equarius
Bakalia (18)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
10. Monika Grzebyk
Panmar gs (34)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
11. Adrianna Grzeszczyk
BPK
Finezja (42)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
12. Karolina Heydel
Pony Jumping Team
Butterflay (51)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
13. Julia Jakubowska
Pony Jumping Team
Wojtek (53)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
14. Liwia Jankowiak
Stowarzyszenie Lajkonik
Mijan (16)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
15. Liwia Jankowiak
Stowarzyszenie Lajkonik
Ramzes (43)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
16. Karolina Jarmonik
K. J. Equarius
Nigeria (17)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
17. Katarzyna Juchacz-gramza
Yanko (9)
4B - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
18. Dominika Kiełczewska-sawicka
BPK
Chimera (57)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4B - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
19. Natalia Kopeć
Pony Jumping Team
Flower (52)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
20. Anna Kuczyńska
KJ Rancho Poznań
Hades (3)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
21. Anna Kuczyńska
Kapello (21)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
22. Barbara Kurek
Stowarzyszenie Lajkonik
Ramzes (43)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
23. Barbara Kurek
Wanilia (56)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
24. Małgorzata Kuś
Pony Jumping Team
Pipi (49)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
25. Adrianna Marciniak
Klub Jeździecki Lotus
Errisima (2)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
26. Klaudia Mentel - bendlewska
BPK
Obora's limero (22)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
27. Adrianna Michalska
KJ Michałówka
Laguna (30)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
28. Aleksandra Nawrocka
KJ Podkowa Gruszczyn
Alister (46)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
29. Wiktoria Nowacka
Podkowa Gruszczyn
Płotka (37)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
30. Anna Nowaczyk
KJ Raduszyn
Barczello (48)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
31. Hania Och - Oleksy
KJ Raduszyn
Belweder (14)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
32. Dominika Ostańska-cybulska
KJ Michałówka
Goldi (32)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
33. Amelia Otlewska
Pony Jumping Team
Cenna (47)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
34. Marta Puzyna
BPK
Surma (11)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
35. Martyna Ratajczak
KJ Raduszyn
Belweder (14)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
36. Antonina Roemer
Cyceron (23)
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
3 - P-2 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
37. Paulina Sawicka
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Milunia (40)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
38. Paulina Siwińska
K. J. Equarius
Bakalia (18)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
39. Aleksandra Spylczyn
KJ Raduszyn
Mirado (24)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
40. Marta Stachowiak
KJ Podkowa Gruszyczyn
Alister (46)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
41. Aleksandra Staniek
LKJ Abaria Iwno
Picasso (36)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
42. Marta Staniewska
K. J. Equarius
Malwa (19)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
43. Ewa Starosta
Bonanza (25)
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
44. Agnieszka Staszak
Dakota (8)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
45. Agnieszka Staszak
BPK
Dakota (8)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
46. Olga Styła
Pony Jumping Team
Flower (52)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
47. Julia Szylak
K.J. Equarius
Nigeria (17)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
48. Diana Tomkowiak
KJ Michałówka
Santorini (31)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
49. Agnieszka Walkowiak
K. J. Equarius
Begin (20)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
50. Zofia Wawrzyniak
KJ Liljówka Stęszewko
Nokia (29)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
1B - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
51. Iga Wesołowska
Fundacja Kaczyna
Cyprys (27)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
52. Nicole Wierzejewska
Madea (7)
2B - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
53. Zofia Wośkowiak
Pony Jumping Team
Wojtek (53)
1A - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
54. Katarzyna Woźniak
Podkowa Gruszczyn
Czekolada (38)
4A - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016
55. Katarzyna Zawrotniak
K. J. Equarius
Malwa (19)
2A - L-3 - Ujeżdżeniowy () - 11 09 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl