Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu, II Eliminacje Halowego Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego Pełen ekran
2020-11-28 - 2020-11-29
Liczba przyjętych koni: 69
Liczba przyjętych zawodników: 61
Komunikaty organizatora
1. UWAGA zawodnicy! Skany paszportów koni proszę wysyłać do lek. wet. zawodów na adres: malwinaslowikowska@gmail.com
2. UWAGA! Treningi na arenie głównej i rozprężalni będą możliwe w piątek 27.11.2020 roku od godziny 19.00 do 20.00.
3. Opłaty za zawody należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego na konto oraz w terminie podanym w propozycjach.
4. UWAGA Zawodnicy Godziny konkursów od klasy CC-2 do N-4 zaczną się wcześniej o 20 min. Zgodnie z aktualnymi listami na niedzielę z godziny 20 (28.11)
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Nefryt (77) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
11 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Kuce Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Kuce) 2020-11-29
2 Martyna Baran
Bez Przynależności Klubowej D O S
Pantonina (49) Przyjete 15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
3 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Zizi (36) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
4 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (16) Przyjete 8 - CC-5 2020, Zawody Regionalne, p/f Runda* CC Ujeżdżeniowy, 2020-11-28
19 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda CC, Pucharu DZJ Open Gold 2020-11-29
5 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (91) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
6 Monika Cieplińska
SRJ Galopuj z nami
Mick Night Pinky (26) Odrzucone 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
7 Magdalena Cieślik
Klub Jeździecki Picador
MoneyPenny (99) Przyjete 18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
8 Alicja Czerska
Bpk
Irlandka (78) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
11 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Kuce Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Kuce) 2020-11-29
9 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (97) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
11 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Kuce Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Kuce) 2020-11-29
10 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (63) Przyjete 8 - CC-5 2020, Zawody Regionalne, p/f Runda* CC Ujeżdżeniowy, 2020-11-28
19 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda CC, Pucharu DZJ Open Gold 2020-11-29
11 Małgorzata Dratwa
BPK
Ideał (64) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
12 Roksana Fortuniak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Gea-S (24) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
13 Agnieszka Gochniak
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Ładar (30) Odrzucone 16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
14 Katarzyna Goda
Bpk
Perla (48) Przyjete 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
15 Dominika Górowska
Karkonoski Klub Jeździecki
Danter (14) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* N 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
17 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda N, Eliminacje Pucharu DZJ Open 2020-11-29
16 Julia Groblica
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
Frykas (41) Przyjete 14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
17 Dominika Jędrasiak
Bpk
Jildau Fan Boer (56) Przyjete 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
18 Izabela Jędryczek - Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (85) Przyjete 17 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda N, Eliminacje Pucharu DZJ Open 2020-11-29
19 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Geisha (38) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
20 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Geisha (10) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* N 2020-11-28
21 Szymon Klepek
Bpk
Elmir (75) Przyjete 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
22 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (98) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
11 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Kuce Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Kuce) 2020-11-29
23 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Bianka (72) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
24 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer (73) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
25 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (71) Przyjete 10 A - CS-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-11-28
21 - CS-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-11-29
26 Natalia Koprowska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Don Pedro P (50) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
27 Natalia Koprowska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tigra - P (51) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
28 Zofia Koszewicz
Klub Jeździecki Picador
Jaguar (87) Odrzucone 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
29 Laura Krzus- Wrońska
Bpk
Amir (93) Przyjete 14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
30 Natalia Kuźma
Klub Sportowy Small Cherry
Caramba (90) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
31 Marta Lis
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Welt Contendor (96) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
32 Aleksandra Łacna
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (83) Przyjete 14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
33 Martyna Łomzik
Wrocławski Klub Jeździecki
Elegant (76) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
34 Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Corleo (88) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
35 Karolina Mazurek
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Partita (89) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* N 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
17 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda N, Eliminacje Pucharu DZJ Open 2020-11-29
36 Dominika Mączyńska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Avenido (74) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
37 Jagoda Michalak
Bpk
Legolas (65) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
38 Małgorzata Michalak
Bpk
Lord (57) Przyjete 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
39 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Lebrento Lynaro B (100) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
40 Oliwia Moczko
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Don Pedro P (53) Przyjete 15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
41 Marcelina Noworol
Bpk
Idol (66) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
42 Lena Pacan
BPK
Urlop (79) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
11 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Kuce Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Kuce) 2020-11-29
43 Antonina Pajerska
Bpk
Mankind (67) Przyjete 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
44 Kinga Paszkiewicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Presja (40) Przyjete 20 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-11-29
45 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Fiordvangens Michigan (22) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
46 Olga Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Lakota (62) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
47 Kinga Piasecka
Wrocławski Klub Jeździecki
Fidel (9) Odrzucone 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
48 Amelia Pietraszek
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (39) Przyjete 15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
49 Aleksandra Popławska
Clarena Sports Club
Babalou As (86) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
50 Patricia Popławska
Clarena Sports Club
Federation Cup (47) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* N 2020-11-28
17 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda N, Eliminacje Pucharu DZJ Open 2020-11-29
51 Anastasiia Pozdniakova
Bpk
Horh (17) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
52 Karolina Pyzik
Clarena Sports Club
Foppe (101) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
53 Antonina Respondek
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
Bajkowy Książe (82) Przyjete 14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
54 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Diament (80) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
55 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (81) Przyjete 9 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-11-28
20 - CC-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-11-29
56 Julia Sikorska
Wrocławski Klub Jeździecki
Estaban (42) Przyjete 4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
57 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Barwinek (69) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
58 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Mark R (70) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
59 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (60) Odrzucone 18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
60 Marta Stępkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Furst Fabulous (37) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
61 Sylwia Surmiak
Klub Jeździecki Lansada
Carfu-WM (94) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
62 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Bellagio (12) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
63 Iwona Szafir
Klub Jeździecki Picador
Figo (13) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* N 2020-11-28
17 - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda N, Eliminacje Pucharu DZJ Open 2020-11-29
64 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (35) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
65 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Wold Rose - P (34) Przyjete 16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
66 Klaudia Szelechowicz
Karkonoski Klub Jeździecki
Royal Raqel (15) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
4 - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* P 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
16 - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda P, Eliminacje Pucharu DZJ Juniorzy (Konie) 2020-11-29
67 Karolina Szut
Klub Jeździecki Picador
Korsyka (61) Przyjete 18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
68 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (95) Przyjete 7 - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, p/f, Runda* C 2020-11-28
18 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, Ujeżdżeniowy, Pucharu DZJ Seniorzy 2020-11-29
69 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (92) Przyjete 1 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda* Kuce 2020-11-28
11 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Kuce Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Kuce) 2020-11-29
70 Edyta Wysokińska
BPK
Bongo (68) Przyjete 14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
71 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Valentina - L (21) Przyjete 3 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Runda* L 2020-11-28
15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
72 Emilia Zadka
BPK
TANGO (84) Przyjete 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
73 Dominika Zając
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Kontiki Ewita (52) Przyjete 15 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, Finał Runda L 2020-11-29
74 Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (18) Przyjete 2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
2 - L-3, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, p/f Runda Amatorzy 2020-11-28
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
14 - L-2, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, Finał Runda Amatorzy, Eliminacje Pucharu DZJ Amatorzy (Konie) 2020-11-29
2
Bez Przynależności Klubowej D O S
3
Klub Jeździecki Picador
4
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
9
Wrocławski Klub Jeździecki
10
Klub Jeździecki Picador
12
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
13
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
15
Karkonoski Klub Jeździecki
16
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
19
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
20
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
22
Wrocławski Klub Jeździecki
23
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
24
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
25
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
26
Klub Jeździecki Maximus Kowary
27
Klub Jeździecki Maximus Kowary
28
Klub Jeździecki Picador
30
Klub Sportowy Small Cherry
31
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
32
Klub Jeździecki Wrocław
33
Wrocławski Klub Jeździecki
34
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
35
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
36
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
40
Klub Jeździecki Maximus Kowary
44
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
45
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
47
Wrocławski Klub Jeździecki
54
Bez Przynależności Klubowej D O S
55
Bez Przynależności Klubowej D O S
56
Wrocławski Klub Jeździecki
59
Klub Jeździecki Picador
60
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
61
Klub Jeździecki Lansada
62
Klub Jeździecki Picador
63
Klub Jeździecki Picador
65
Klub Jeździecki Maximus Kowary
67
Klub Jeździecki Picador
68
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
69
Wrocławski Klub Jeździecki
71
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
73
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
74
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl