Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

WROCŁAWSKIE HALOWE Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody, Finał Halowego Pucharu DZJ 2020 Pełen ekran
2020-12-12 - 2020-12-13
Liczba przyjętych koni: 161
Liczba przyjętych zawodników: 134
Komunikaty organizatora
1. Skany paszportów koni należy wysłać do weryfikacji na adres e-mail: malwinaslowikowska@gmail.com
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Dominik Ast
Midnight star (184) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
2 Dominik Ast
Safian (186) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
3 Dominik Ast
SIBILLA (183) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
4 Hanna Baszniak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Gawron (157) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
5 Sara Bętkowska
R-one More Time (180) Przyjete 14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
6 Agata Błesznowska
Wtwk-partynice
Modeo (115) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
7 Agata Błesznowska
Wtwk-partynice
Modeo (156) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
8 Anna Bondziul
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Beowulf (93) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9 Anna Bondziul
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Figaro (94) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 Samiloby Boodie
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Avril (74) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11A - LL, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Kuce” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11 Wiktoria Boś
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Level (53) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12 Paulina Burdyka
Klub Jeździecki Bachmat
Higritha (131) Przyjete 12A - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Amator” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
13 Maja Chruszcz
Klub Jeździecki Volta
Wissa (9) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14 Kamila Cygan
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Jedwabny Pył (50) Przyjete 12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (171) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
16 Natalia Dębowska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pirella (54) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
17 Oliwia Domagała
Osk Michalscy
Salmin (92) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
18 Natalia Dopierała
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (95) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
19 Magdalena Drewnik
Kj Volta
Panama (7) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
20 Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fiesta Ewita (62) Przyjete 11A - LL, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Kuce” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
21 Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Sparkling Dark Knight (63) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
22 Aneta Dulewicz
Stowarzyszenie Stajnia Promyk Szklary Dolne
Doretta 108 (148) Przyjete 9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
23 Marta Echaust
Atena Ostrzeszów
Emika (176) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
24 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
De L'aurora Z (101) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
25 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Niwar (1) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
15A - N, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Senior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
26 Wojciech Figiel
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Nela (145) Przyjete 9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
27 Justyna Flankowska
Klub Jeździecki Ślęża
Now or Never KDW Z (49) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
28 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Carlo Rossi (89) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14A - P, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Junior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
29 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cordelli (88) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły, 2020-12-13
30 Zuzanna Gałysa
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Gina (79) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
31 Monika Gemel
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Chloe (65) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
32 Aleksandra Głowacz
Bez Przynależności Klubowej D O S
Orsza- S (172) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
33 Sara Golach
Klub Jeździecki Wrocław
Blue Boy (119) Przyjete 9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
34 Sara Golach
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (118) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
35 Maja Goncerzewicz
Atena Ostrzeszów
Verona (177) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
36 Natalia Grasza
Bpk
Topolino (164) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
37 Grzegorz Grodzicki
Srj Galopuj Z Nami
Kamphora's Legacy (52) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
38 Weronika Grum
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Walkiria - H (142) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
39 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Fuega De Prelet (125) Przyjete 11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
40 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Magnat (126) Przyjete 12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
41 Pola Hajder
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Tercja (77) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
42 Bruno Haniszewski
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Goldi Locks (141) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11A - LL, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Kuce” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
43 Bruno Haniszewski
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Moris (140) Przyjete 9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
44 Helena Hołubniak
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Burbon (25) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
45 Jakub Hudzik
Atena Ostrzeszów
Outlander (175) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
46 Witold Hudzik
Bez Przynależności Klubowej W I E
Aragorn K (178) Przyjete 8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
47 Laura Hutnik
Lars Van De Vrunte D'14 (99) Przyjete 11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
48 Zofia Jankowska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pirella (64) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
49 Żaneta Jerzyk
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Topaz (61) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
50 Hanna Jezierska
BPK
Lanzarote (35) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
51 Maria Kabzińska
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Fenomen-w (76) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
52 Weronika Kachel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ledanaja II "W" (19) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
53 Jarosław Kaczmarczyk
Klub Jeździecki Bachmat
Artea (132) Przyjete 12A - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Amator” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
54 Marcin Kantarowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Elena (2) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
55 Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (34) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15A - N, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Senior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
56 Tomasz Klein
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Vashica (163) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
57 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Alhambra M (111) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
58 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Chaviv (108) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
59 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Delicieux "M" (112) Przyjete 14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
60 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Geisha (113) Przyjete 14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15A - N, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Senior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
61 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Tafia Masini (106) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
62 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Weppetano „M” (124) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
63 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Zisza"Lanka (107) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
64 Justyna Klinikowska
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
Sang Jang (179) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
65 Aleksandra Knapik
ASK Świerklaniec
Cuppers Monty (38) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
66 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (129) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
67 Milena Kolawa
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Zentis (75) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11A - LL, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Kuce” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
68 Alicja Komorowska
BPK
Pataszon (100) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
69 Natalia Koprowska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Zucca (33) Przyjete 12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
70 Oliwia Kotowska
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
Snikers (120) Przyjete 9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
71 Paulina Kozakiewicz
Coco alborada z (185) Odrzucone 16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły, 2020-12-13
72 Paulina Kozakiewicz
Quinna (187) Odrzucone 15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły, 2020-12-13
73 Alicja Kozłowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Pokerlone (73) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
12A - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Amator” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
74 Natalia Kozołup
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kolia Ewita (128) Przyjete 14A - P, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Junior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
75 Lena Kożuszyn
Black Pony
Migrena (123) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
76 Aleksandra Krzyśko
JKS Jaroszówka
Sinbad (170) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
77 Maria Krzywda
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
November Rain (23) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
78 Zofia Kubacka
Klub Jeździecki Bachmat
Black Jack (130) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14A - P, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Junior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
79 Kamila Kućko
Klub Jeździecki Jaroszówka
Rio's Romeo (32) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
80 Sandy Kulejewska
Klub Jeździecki Picador
Locarno 87 (167) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
81 Sandy Kulejewska
Klub Jeździecki Picador
MONSUN (168) Przyjete 14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
82 Hanna Kunecka
Bez Przynależności Klubowej D O S
French Brownie (160) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
83 Hanna Kunecka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Le Darco Van La Roche II (159) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
84 Agnieszka Kurach
Bpk
Itaka (4) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
85 Nayon Lee
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Duette B. (71) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14A - P, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Junior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
86 Nayon Lee
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
King (72) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
87 Lena Lis
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Nora (146) Przyjete 9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
88 Tymoteusz Liss
Klub Jeździecki Volta
Hulaszka (12) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
89 Piotr Lubiatowski
Klub Jeździecki Bachmat
Pippi (133) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
90 Weronika Lucińska
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Bartek (60) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
91 Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Bonner Du Domaine Z (182) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
92 Dominika Luty
Bez Przynależności Klubowej D O S
Charmony 3 (173) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
93 Dominika Luty
Bez Przynależności Klubowej D O S
Clintella (174) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
94 Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Stakkato Boy (181) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
95 Aleksandra Łacna
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (118) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
96 Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (10) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12A - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Amator” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
97 Martyna Łomzik
Wrocławski Klub Jeździecki
Elegant (55) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
98 Amelia Łuc
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kaszmir (127) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
99 Vaije Maan
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Loretta (116) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
100 Wiktoria Malcherek
Stowarzyszenie Stajnia Promyk Szklary Dolne
Lexus (147) Przyjete 9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
101 Marta Malinowska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Armin de Monsieur (37) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
102 Aleksandra Malińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Quintana (20) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
103 Agata Marczak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cicero (91) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
104 Agata Marczak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Oktawa (90) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
105 Małgorzata Maskiewicz
BPK
Epona (150) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
106 Iga Matusiak
Black Pony
Paloma (121) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
107 Milena Mazurczyk
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Armin de Monsieur (161) Przyjete 12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
108 Mikołaj Mężyk
Klub Jeździecki Partynice
Fidel (105) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
109 Karol Miklas
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (87) Przyjete 11A - LL, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Kuce” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
110 Ewa Milian
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Saul T (67) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12A - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Amator” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
111 Agata Miłowska
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
Carlos (68) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
112 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Django S (14) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
113 Anna Miśkiewicz
Klub Jeździecki Volta
Dragonia F (13) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
114 Julia Nowak
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Mejson (165) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14A - P, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Junior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
115 Wiktoria Pałys
BPK
Awatara (109) Przyjete 9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
116 Natasza Pasternak
Lkj Hippologia Strzegom
Kasablanka (82) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
117 Michalina Paterska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Costarica (26) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
118 Joanna Pawlak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Andine (86) Przyjete 12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
119 Joanna Pawlak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Blazinstunts Blu Boy (84) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
120 Joanna Pawlak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Fantastic Frieda (85) Przyjete 15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
16 - C, Zawody Regionalne, Zwykły, 2020-12-13
121 Kinga Piasecka
Wrocławski Klub Jeździecki
Fidel (105) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
122 Wiktoria Płuciennik
KS SMALL CHERRY
Morepark Ad Alta (3) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11A - LL, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Kuce” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
123 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Manchester 0012 (70) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
124 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Storming Ahead (69) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11A - LL, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Kuce” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
125 Maja Protasiewicz
BPK
Diana (81) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
126 Jakub Przewdzięk
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Maja (153) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
127 Martyna Rams
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Snikers (78) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
128 Oliwia Rogozińska
BPK
Tennessee K (169) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
129 Julia Rohde
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Kłos (166) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
130 Izabella Rubiś
Bez Przynależności Klubowej D O S
Deniro (104) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12A - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Amator” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
131 Zofia Rucińska
Klub Jeździecki Volta
Bazalt (11) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
132 Julia Sikorska
Wrocławski Klub Jeździecki
Estaban (162) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
133 Zuzanna Siwek
Klub Sportowy Small Cherry
Fantasie (17) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
134 Aleksandra Skąpska
Klub Jeździecki Picador
Cisall FS (103) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
135 Filip Skrzyczyński
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Wodka-Polka (96) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
136 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Exit-Remo (98) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
8 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
137 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Kentucky VDL (97) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
138 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dolce Bie (30) Przyjete 15A - N, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Senior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
139 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dolfus (31) Przyjete 14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
140 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Wybieg (29) Przyjete 15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
141 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Bankier (28) Przyjete 14A - P, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Junior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
142 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Wybieg (29) Przyjete 14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
143 Aleksandra Stachowicz
Lkj Platan
Pik Funny (83) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
144 Wiktoria Stasiulewicz
Bez Przynależności Klubowej D O S
Cotton Boy (80) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
145 Wiktoria Stasiulewicz
Bez Przynależności Klubowej D O S
Vanilla Choccolat (151) Przyjete 9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
146 Anna Szklarska
Stadnina Koni Kruszyńscy
Szalony Che (56) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
147 Magda Szlachta
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Selma-r (144) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
148 Klara Szmigiel
Black Pony
Kabul (122) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
149 Beata Szuber
Klub Jeździecki Bachmat
Chaber (136) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
150 Beata Szuber
Klub Jeździecki Bachmat
Charles de Gaulle (137) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
151 Maja Szymanowska
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Sara (143) Przyjete 9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
152 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (152) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
153 Iga Tokarska
Klub Jeździecki Bachmat
Err-charger (135) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
154 Iga Tokarska
Klub Jeździecki Bachmat
Fly High Innuendo (134) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
155 Tomasz Tomaszewski
Casablanca (188) Przyjete 3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
156 Paula Tronina
Soymax Horse Team
Hercules (158) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
157 Julia Trześniewska
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Chekker "W" (154) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
158 Julia Trześniewska
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Kardo van't Steenputje (155) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
159 Maja Turoń
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (117) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
160 Patrycja Urbaniak
Klub Jeździecki Jaroszówka
Klon (16) Przyjete 12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
161 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon-k (48) Przyjete 1 - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
9A - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Finał Pucharu DZJ – „Kuce Open” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
162 Gabriela Warszewska
BPK
Doyaline (110) Przyjete 10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
10 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
163 Hanna Wedmańska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Łajka II (24) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
164 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Monario (22) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12B - L, Zawody Regionalne, Finał Pucharu DZJ – „Junior Młodszy” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14B - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
165 Julia Włoch
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Fleur de la'Rose (15) Przyjete 4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
4 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2020-12-12
166 Julia Wolniewicz
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Lars Van De Vrunte D'14 (99) Przyjete 11B - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
167 Ewa Zdziebło
Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
K-Camel Trophy (21) Przyjete 2 - mini LL (70-80cm), Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
168 Martyna Zielińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Nahala GP Z (139) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-12-12
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
12C - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
14A - P, Zawody Regionalne, , Finał Pucharu DZJ – „Junior” Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
169 Martyna Zielińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Rexonea-P (138) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-12-12
15B - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
170 Martyna Ziemba
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Selma-r (144) Przyjete 9B - mini LL (50-60cm), Zawody Towarzyskie, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-12-13
4
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
8
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
9
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
10
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
11
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
13
Klub Jeździecki Volta
14
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
15
Wrocławski Klub Jeździecki
16
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
18
Wrocławski Klub Jeździecki
20
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
21
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
22
Stowarzyszenie Stajnia Promyk Szklary Dolne
26
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
28
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
29
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
30
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
31
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
32
Bez Przynależności Klubowej D O S
33
Klub Jeździecki Wrocław
34
Klub Jeździecki Wrocław
38
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
40
Klub Jeździecki Jaroszówka
41
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
42
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
43
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
44
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
46
Bez Przynależności Klubowej W I E
48
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
49
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
51
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
54
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
56
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
57
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
58
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
59
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
60
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
61
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
62
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
63
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
64
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
66
Wrocławski Klub Jeździecki
67
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
69
Klub Jeździecki Maximus Kowary
70
Królewski Klub Jeździecki "wiktoria"
73
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
74
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
77
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
79
Klub Jeździecki Jaroszówka
82
Bez Przynależności Klubowej D O S
83
Bez Przynależności Klubowej D O S
85
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
86
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
87
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
90
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
91
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
92
Bez Przynależności Klubowej D O S
93
Bez Przynależności Klubowej D O S
94
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
95
Klub Jeździecki Wrocław
97
Wrocławski Klub Jeździecki
98
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
99
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
100
Stowarzyszenie Stajnia Promyk Szklary Dolne
101
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
102
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
103
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
104
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
107
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
108
Klub Jeździecki Partynice
109
Klub Jeździecki Jaroszówka
110
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
111
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
114
Klub Jeździecki " Dworzysko "
117
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
118
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
119
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
120
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
121
Wrocławski Klub Jeździecki
123
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
124
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
126
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
127
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
129
Klub Jeździecki " Dworzysko "
130
Bez Przynależności Klubowej D O S
131
Klub Jeździecki Volta
132
Wrocławski Klub Jeździecki
133
Klub Sportowy Small Cherry
135
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
138
Klub Jeździecki Jaroszówka
139
Klub Jeździecki Jaroszówka
140
Klub Jeździecki Jaroszówka
141
Klub Jeździecki Jaroszówka
142
Klub Jeździecki Jaroszówka
144
Bez Przynależności Klubowej D O S
145
Bez Przynależności Klubowej D O S
146
Stadnina Koni Kruszyńscy
147
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
149
Klub Jeździecki Bachmat
151
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
152
Wrocławski Klub Jeździecki
153
Klub Jeździecki Bachmat
157
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
158
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
159
Wrocławski Klub Jeździecki
160
Klub Jeździecki Jaroszówka
161
Wrocławski Klub Jeździecki
163
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
164
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
165
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
167
Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
168
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
169
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
170
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl