Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie Finał Halowego Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego 2020 w ujeżdżeniu Pełen ekran
2020-12-19 - 2020-12-20
Liczba przyjętych koni: 57
Liczba przyjętych zawodników: 52
Komunikaty organizatora
1. Uwaga zawodnicy! Został otwarty konkurs regionalny w klasie L - sobota program L2 (Nr 4B), niedziela program L3 (Nr 14B).
2. UWAGA! Treningi w hali konkursowej będą mogły się odbywać w piątek (18.12.2020 roku) w godzinach 13.00-15.00 oraz 19.00-20.00.
3. Skany paszportów koni należy wysłać do weryfikacji na adres e-mail: malwinaslowikowska@gmail.com
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Nefryt (63) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
2 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (23) Przyjete 8 - CC-4, p/f Pucharu DZJ Open Gold, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
18 - CC-5 2020, Finał Pucharu DZJ Open Gold, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
3 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (54) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
4 Monika Cieplińska
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
Mick Night Pinky (17) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
5 Magdalena Cieślik
Klub Jeździecki Picador
MoneyPenny (67) Przyjete 17 - C-3 (2019), Finał Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
6 Alicja Czerska
Bpk
Irlandka (64) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
7 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (69) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
8 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (53) Przyjete 8 - CC-4, p/f Pucharu DZJ Open Gold, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
18 - CC-5 2020, Finał Pucharu DZJ Open Gold, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
9 Małgorzata Dratwa
BPK
Ideał (52) Odrzucone 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
10 Izabela Dyrek - Matuszewska
Clarena Sports Club
Blueberry (8) Przyjete 6 - N-4, p/f Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
16 - N-5, Finał Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
11 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cristabell (73) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
12 Agata Gaweł
Bpk
Rubinio 65 (57) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
13 Anna Hajdaniak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian
Pataszon (42) Przyjete 3 - P-3, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (Kuce), (20x40)*, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
14 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Monte Carlo (22) Przyjete 4B - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
14B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
14B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
15 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Wonder World (21) Odrzucone 8 - CC-4, p/f Pucharu DZJ Open Gold, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
18 - CC-5 2020, Finał Pucharu DZJ Open Gold, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
16 Lilianna Huntowska
Bpk
Lord (71) Przyjete 14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
17 Dominika Jabłońska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (27) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
18 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT (24) Przyjete 7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
17 - C-3 (2019), Finał Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
19 Julia Jeleń
Bpk
Raxa (62) Odrzucone 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
20 Dominika Jędrasiak
Bpk
Jildau Fan Boer (70) Przyjete 14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
21 Izabela Jędryczek - Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (7) Przyjete 6 - N-4, p/f Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
16 - N-5, Finał Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
22 Agata Jodko
BPK
Weppetano „M” (74) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
23 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Bawaria (11) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
24 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Carmen MG (10) Odrzucone 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
25 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Furst Fabulous (19) Przyjete 4B - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
26 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Geisha (12) Przyjete 16 - N-5, Finał Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
27 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Tafia Masini (13) Przyjete 15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
28 Szymon Klepek
Bpk
Elmir (36) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
29 Natalia Koprowska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Don Pedro P (26) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
30 Natalia Koprowska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tigra - P (25) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
31 Katarzyna Kuriata
BPK
Dominguez (20) Przyjete 19 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
32 Marta Lis
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Welt Contendor (59) Przyjete 7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
17 - C-3 (2019), Finał Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
33 Łukasz Majewski
BPK
Mirella (38) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
34 Pola Mariańska
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (68) Odrzucone 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
35 Dominika Mączyńska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Avenido (30) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
36 Jagoda Michalak
Bpk
Legolas (45) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
37 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Lebrento Lynaro B (55) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
38 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
V Dally (56) Przyjete 7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
17 - C-3 (2019), Finał Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
39 Marcelina Noworol
Bpk
Idol (43) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
40 Laura Olearska
Bpk
Jildau Fan Boer (70) Przyjete 14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
41 Lena Pacan
BPK
Urlop (65) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
42 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Fjordvangens Michigan (35) Przyjete 7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
17 - C-3 (2019), Finał Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
43 Amelia Pietraszek
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (32) Przyjete 4B - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
14B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
44 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (66) Przyjete 9 - CC-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
19 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
45 Julia Sikorska
Wrocławski Klub Jeździecki
Estaban (58) Przyjete 15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
46 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Barwinek (60) Przyjete 4B - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
14B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
47 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (61) Przyjete 4B - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
14B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
48 Alicja Stępień
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Dark (41) Przyjete 7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
49 Wiktoria Strzelecka
BPK
Mankind (46) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
50 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (29) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
51 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Wild Rose - P (28) Przyjete 5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
14B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
52 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Ewerest N (40) Odrzucone 4B - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
5 - P-1, p/f Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
15 - P-2, Finał Pucharu DZJ Juniorzy (konie), otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
53 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Korsyka (39) Przyjete 7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
17 - C-3 (2019), Finał Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
54 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (37) Przyjete 7 - C-1, p/f Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
17 - C-3 (2019), Finał Pucharu DZJ Seniorzy, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
55 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (31) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
56 Weronika Świerzewska
Bpk
Trener (49) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
57 Maja Turoń
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (72) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
58 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (18) Przyjete 1 - L-2,p/f Puchar DZJ Amatorzy Kuce (20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-19
11 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Kuce(20x40), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie kuce, 2020-12-20
59 Daria Wróblewska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rakija (75) Przyjete 6 - N-4, p/f Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
60 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Valentina L (34) Przyjete 4B - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
14B - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
61 Emilia Zadka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
TANGO (1) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
62 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Dumka Na Dwa Serca (14) Przyjete 6 - N-4, p/f Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-19
16 - N-5, Finał Pucharu DZJ Open, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
63 Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (15) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
64 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (9) Przyjete 4 - L-2, p/f Puchar DZJ Amatorzy Konie (20x60),otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżenie konie, 2020-12-19
14 - L-3, Finał Pucharu DZJ Amatorzy Konie (20x60), otwarty, Zawody Towarzyskie, Ujeżdżeniowy, 2020-12-20
2
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
4
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
7
Wrocławski Klub Jeździecki
11
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
13
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian
14
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
15
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
18
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
21
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
23
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
24
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
25
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
26
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
27
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
29
Klub Jeździecki Maximus Kowary
30
Klub Jeździecki Maximus Kowary
32
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
34
Wrocławski Klub Jeździecki
35
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
38
Jeździecki Klub Michałów
42
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
44
Bez Przynależności Klubowej D O S
45
Wrocławski Klub Jeździecki
48
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
51
Klub Jeździecki Maximus Kowary
52
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
53
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
54
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
55
Wrocławski Klub Jeździecki
57
Wrocławski Klub Jeździecki
58
Wrocławski Klub Jeździecki
59
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
60
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
61
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
62
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
63
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl