Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w ujeżdżeniu Pełen ekran
2021-02-06 - 2021-02-07
Liczba przyjętych koni: 62
Liczba przyjętych zawodników: 54
Komunikaty organizatora
1. W związku z przedłużeniem obostrzeń do 14 lutego 2021 wszystkie konkursy towarzyskie zostają odwołane. Konkursy nr 1, 10 (Runda Kuce), 2, 11 (Runda Konie) odbędą się dla zawodników posiadających licencje. Jeżeli zawodnik nie posiada aktualnej licencji jest możliwość wykupienia licencji jednorazowej w biurze zawodów (30 zł całe zawody).
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agnieszka Bienert
Klub Jeździecki Partynice
Idol (29) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
2 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo (58) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
3 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (77) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
4 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (56) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
5 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (57) Przyjete 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
6 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (60) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
7 Paweł Dąbrowski
Clarena Sports Club
Dow Jones (21) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
8 Izabela Dyrek-Matuszewska
Clarena Sports Club
Blueberry (23) Przyjete 5 - N-4, p/f Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
14 - N-5, Finał Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
9 Roksana Fortuniak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Gea-S (59) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
10 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Cristabell (30) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
11 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
First Fidelity (14) Przyjete 2 - L-1, p/f Runda Konie , Ujeżdżenie konie, 2021-02-06
11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
12 Katarzyna Goda
OSK Babin
Perla (19) Przyjete 2 - L-1, p/f Runda Konie , Ujeżdżenie konie, 2021-02-06
11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
13 Sara Golach
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (62) Przyjete 11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
14 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold (27) Przyjete 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
5 - N-4, p/f Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
14 - N-5, Finał Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
15 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Quaterback (26) Przyjete 8 - CC-4 2019, p/f Runda CC Gold, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
17 - CC-5 2020, Finał Runda CC Gold, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
16 Maja Gugała
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Hattrick Cc (75) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
17 Anna Hajdaniak
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pataszon (55) Przyjete 13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
18 Wiktoria Hanczewska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Wonder World (10) Przyjete 8A - CC-5 2020, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
18A - CS-1, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
19 Helena Hołubniak
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Burbon (69) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
20 Dominika Jędrasiak
Bpk
Lord (53) Przyjete 2 - L-1, p/f Runda Konie , Ujeżdżenie konie, 2021-02-06
21 Izabela Jędryczek - Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (20) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
22 Iga Kamińska
Klub Jeździecki "Ślęża"
Horh (47) Przyjete 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
23 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Bawaria (42) Odrzucone 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
24 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Furst Fabulous (28) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
25 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Tafia Masini (43) Odrzucone 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
26 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (61) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
27 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Bianka (66) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
28 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer (65) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
29 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (64) Przyjete 9 - CS-2, p/f Runda CS, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
18 - CS-2, Finał Runda CS, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
30 Izabela Kowalska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Desiderio (17) Przyjete 8 - CC-4 2019, p/f Runda CC Gold, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
17A - CC-4, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
31 Izabela Kowalska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Rocksanador (18) Przyjete 7 - CC-1 2019, p/f Runda CC Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
16 - CC-2 2020, Finał Runda CC, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
32 Filip Kowalski
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Bel Fleur S (15) Przyjete 9A - CS-1, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
19 - CS-3, otwarty, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
33 Maria Krzywda
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
November Rain (63) Przyjete 12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
34 Michał Kubiak
Klub Jeździecki Okoły
Rubinnet (78) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
35 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 (25) Przyjete 5 - N-4, p/f Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
14 - N-5, Finał Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
36 Marta Lis
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Welt Contendor (9) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
37 Vaije Maan
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Loretta (50) Odrzucone 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
38 Łukasz Majewski
Bpk
Mirella (41) Przyjete 2 - L-1, p/f Runda Konie , Ujeżdżenie konie, 2021-02-06
11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
39 Pola Mariańska
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (76) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
40 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (44) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
41 Betina Palus
Bpk
Jildau Fan Boer (52) Przyjete 2 - L-1, p/f Runda Konie , Ujeżdżenie konie, 2021-02-06
42 Klaudia Pawlus
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Herbstfreude (54) Przyjete 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
43 Kinga Piasecka
Wrocławski Klub Jeździecki
Fidel (40) Przyjete 2 - L-1, p/f Runda Konie , Ujeżdżenie konie, 2021-02-06
11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
44 Agata Piskadło
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Brodway (35) Przyjete 5 - N-4, p/f Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
14 - N-5, Finał Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
45 Patricia Popławska
Clarena Sports Club
Federation Cup (74) Przyjete 5 - N-4, p/f Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
14 - N-5, Finał Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
46 Karolina Pyzik
Clarena Sports Club
Foppe (73) Przyjete 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
47 Julia Rogowska
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Da Capo 163 (11) Przyjete 7 - CC-1 2019, p/f Runda CC Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
16 - CC-2 2020, Finał Runda CC, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
48 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (39) Przyjete 8 - CC-4 2019, p/f Runda CC Gold, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
16 - CC-2 2020, Finał Runda CC, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
49 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (51) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
50 Alicja Stępień
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Dark (5) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
51 Alicja Stępień
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Eclectica (6) Przyjete 5 - N-4, p/f Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
14 - N-5, Finał Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
52 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Corlando (3) Przyjete 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
53 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Ewerest N (4) Przyjete 4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
54 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (8) Przyjete 6 - C-1 2019, p/f Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
15 - C-2 2019,Finał Runda C, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
55 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (49) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
56 Katarzyna Święcicka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Win (48) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
4 - P-1, p/f Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
57 Maja Turoń
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (71) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
58 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon-k (12) Przyjete 1 - L-1, p/f Runda Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-06
10 - L-2, Finał Rundy Kuce, Ujeżdżenie kuce, 2021-02-07
59 Hanna Wedmańska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Karneol (68) Przyjete 12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
60 Hanna Wedmańska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Łajka II (67) Przyjete 12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
61 Gabriela Wierzbicka- Kerber
OSK Babin
Betty (46) Przyjete 11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
11 - L-2, Finał Rundy Konie, Ujeżdżenie konie, 2021-02-07
62 Dorota Wierzbowska
OSK Babin
Corne (45) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
63 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Monario (36) Przyjete 13 - P-2, Finał Runda P, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
14 - N-5, Finał Runda N, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
64 Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (7) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
65 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (24) Przyjete 3 - L-2, p/f Runda L, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-06
12 - L-3, Finał Runda L , Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-02-07
1
Klub Jeździecki Partynice
3
Wrocławski Klub Jeździecki
6
Wrocławski Klub Jeździecki
9
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
10
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
13
Klub Jeździecki Wrocław
14
Stadnina Koni Dębno
16
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
17
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
18
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
19
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
22
Klub Jeździecki "Ślęża"
23
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
24
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
25
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
26
Wrocławski Klub Jeździecki
27
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
28
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
29
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
30
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
31
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
32
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
33
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
35
RV Landskron Görlitz e. V.
36
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
37
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
39
Wrocławski Klub Jeździecki
40
Jeździecki Klub Michałów
42
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
43
Wrocławski Klub Jeździecki
44
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
47
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
48
Bez Przynależności Klubowej D O S
50
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
51
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
52
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
53
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
54
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
55
Wrocławski Klub Jeździecki
56
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
57
Wrocławski Klub Jeździecki
58
Wrocławski Klub Jeździecki
59
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
60
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
63
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
64
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl