Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Zawody Regionalne w ujeżdżeniu Pełen ekran
2021-05-15 - 2021-05-16
Liczba przyjętych koni: 7
Liczba przyjętych zawodników: 7
Komunikaty organizatora
1. Na prośbę zawodników do propozycji dopisaliśmy następujące konkursy regionalne: P1 (sobota i niedziela), N5 niedziela oraz konkurs treningowy MPMK 7-8 lat (sobota i niedziela).
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (6) Przyjete 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
2 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo Oczekuje na przyjęcie 30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
3 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (3) Przyjete 6 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda CC, 2021-05-15
21 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda CC, 2021-05-16
4 Agnieszka Borkowska
Ks Pegaz Chwałowice
Petit Fusil (2) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
5 Martyna Butryn
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Nelano Oczekuje na przyjęcie 15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
6 Adela Chodyła
BPK
Enter Oczekuję na przyjęcie po edycji 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
7 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas Oczekuje na przyjęcie 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
8 Milena Debrovner
Klub Jeździecki Picador
Solbakkens Kermit Oczekuję na przyjęcie po edycji 15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
9 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (8) Przyjete 8 - CC-5 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
22 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, otwarty, Św. Jerzy Polski Zachodniej 2021-05-16
10 Izabela Dyrek-Matuszewska
Clarena Sports Club
Blueberry Oczekuje na przyjęcie 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
11 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT Oczekuje na przyjęcie 15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
12 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet Oczekuje na przyjęcie 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
13 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Bianka Oczekuje na przyjęcie 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
14 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer Oczekuje na przyjęcie 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
15 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo Oczekuje na przyjęcie 10 - CS-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
25 - CS-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
16 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Milord Udo (10) Przyjete 2 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Konie (20x60),2021-05-15
12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
17 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Konie (20x60), 2021-05-16
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
17 Vanessa Kuleszo
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Horalek Oczekuje na przyjęcie 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
18 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 Oczekuje na przyjęcie 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
19 Pola Mariańska
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet Oczekuje na przyjęcie 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
20 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Euro Calma Oczekuje na przyjęcie 15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
21 Dorota Mazur
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Rs Rocky Dancer (9) Przyjete 13 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
28A - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-16
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
22 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Con Diamante Oczekuje na przyjęcie 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
23 Dionizy Polikowski
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
CHARMEUR Oczekuje na przyjęcie 30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
24 Dionizy Polikowski
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Fairytale Oczekuje na przyjęcie 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
25 Martyna Rucińska
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Celka Oczekuje na przyjęcie 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
26 Karolina Sekunda
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
Troja P Oczekuje na przyjęcie 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
28A - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-16
27 Matylda Sierosławska
Bpk
Kuglarz (4) Przyjete 2 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Konie (20x60),2021-05-15
2 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Konie (20x60),2021-05-15
17 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Konie (20x60), 2021-05-16
17 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Konie (20x60), 2021-05-16
28 Alicja Skrzypczak
KJ Picador
Laguna Oczekuje na przyjęcie 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
29 Nelly Solecka
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Harnaś Oczekuje na przyjęcie 13 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
28 - N-1, Zawody Regionalne, Mały Św. Jerzy Polski Zachodniej, otwarty, 2021-05-16
30 Zofia Stempniewicz
BPK
Royal Red Oczekuję na przyjęcie po edycji 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
31 Nina Stopyra
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
Bohun Oczekuje na przyjęcie 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
32 Karolina Tabędzka
BPK
Uran Oczekuje na przyjęcie 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
33 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon-k Oczekuje na przyjęcie 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
34 Gabriela Wierzbicka- Kerber
OSK Babin
Betty Oczekuje na przyjęcie 27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
35 Dorota Wierzbowska
OSK Babin
Corne Oczekuje na przyjęcie 27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
36 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Sir Rosenthal Oczekuje na przyjęcie 2 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Konie (20x60),2021-05-15
17 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Konie (20x60), 2021-05-16
37 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Valentina L Oczekuje na przyjęcie 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
38 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster Oczekuje na przyjęcie 12 A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-15
27A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
1
Bez Przynależności Klubowej D O S
3
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
5
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
9
Klub Jeździecki Picador
11
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
13
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
14
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
15
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
17
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
20
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
21
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
22
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
23
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
24
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
25
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
26
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
29
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
31
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Brzózki
36
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
37
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl