Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Zawody Regionalne w ujeżdżeniu Pełen ekran
2021-05-15 - 2021-05-16
Liczba przyjętych koni: 47
Liczba przyjętych zawodników: 41
Komunikaty organizatora
1. Na prośbę zawodników do propozycji dopisaliśmy następujące konkursy regionalne: P1 (sobota i niedziela), N5 (niedziela), C3 (sobota) oraz konkurs treningowy MPMK 7-8 lat (sobota i niedziela).
2. W sobotę rozpoczynamy zawody o godzinie 9.00 w kolejności podanej w panelu.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (6) Przyjete 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
2 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo (17) Przyjete 15A - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
3 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (44) Przyjete 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
4 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (3) Przyjete 6 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda CC, 2021-05-15
21 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda CC, 2021-05-16
5 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (32) Przyjete 7 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
22 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, otwarty, Św. Jerzy Polski Zachodniej 2021-05-16
6 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (33) Przyjete 5 - MPMK p/f 6, Zawody Ujeżdżeniowe, 2021-05-15
20 - MPMK p/f 6, Zawody Ujeżdżeniowe, 2021-05-16
7 Adela Chodyła
BPK
Enter (36) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
8 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (41) Przyjete 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
9 Milena Debrovner
Klub Jeździecki Picador
Solbakkens Kermit (18) Przyjete 15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
10 Anna Dobrowolska
Klub Jeździecki Picador
Camaro (8) Przyjete 8 - CC-5 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
22 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, otwarty, Św. Jerzy Polski Zachodniej 2021-05-16
11 Natalia Dopierała
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (45) Przyjete 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
12 Karolina Jatkowska
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Saruman GT (50) Przyjete 15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
13 Izabela Jędryczek - Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (27) Przyjete 15A - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
14 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Gold Medal (53) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
28A - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-16
15 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (42) Przyjete 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
16 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Bianka (13) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
17 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Indian Summer (38) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
18 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Largo (12) Przyjete 10 - CS-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
25 - CS-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
19 Katarzyna Kopera
Klub Jeździecki Kalumet
Milord Udo (34) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
20 Doreen Lange
RV Landskron Görlitz e. V.
Finlay 29 (29) Przyjete 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
21 Marta Lis
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Welt Contendor (39) Przyjete 15A - C-3 (2019), Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
22 Łukasz Majewski
Bpk
Mirella (40) Przyjete 2 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Konie (20x60),2021-05-15
17 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Konie (20x60), 2021-05-16
23 Pola Mariańska
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (43) Przyjete 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
24 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Euro Calma (47) Przyjete 15 - C-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda C,2021-05-15
30 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda C, 2021-05-16
25 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Con Diamante (21) Odrzucone 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
29 - N-6, Zawody Regionalne, Finał Runda N, 2021-05-16
26 Paulina Salwińska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Jak Qumball (24) Przyjete 6 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, p/f Runda CC, 2021-05-15
21 - CC-2 2019, Zawody Regionalne, Finał Runda CC, 2021-05-16
27 Karolina Sekunda
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Troja-P (20) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
28A - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-16
28 Matylda Sierosławska
Bpk
Kuglarz (5) Przyjete 2 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Konie (20x60),2021-05-15
2 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Konie (20x60),2021-05-15
17 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Konie (20x60), 2021-05-16
29 Julia Sikorska
Wrocławski Klub Jeździecki
Estaban (59) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
30 Alicja Skrzypczak
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu
Laguna (15) Przyjete 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
28A - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-16
31 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Barwinek (26) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
32 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (25) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
12 A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
27A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
33 Aleksandra Sobkiewicz
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Nobody is Perfekt 3 (58) Przyjete 28A - N-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-16
34 Zofia Stempniewicz
BPK
Royal Red (16) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
35 Alicja Stępień
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Diader Devil Diamond (57) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
36 Maria Szmidt-Puć
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
First Shine (28) Przyjete 7 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
22 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, otwarty, Św. Jerzy Polski Zachodniej 2021-05-16
37 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Corlando (55) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
38 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Ewerest N (56) Przyjete 14 - N-5, Zawody Regionalne, p/f Runda N, 2021-05-15
28B - N-5, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
39 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (52) Przyjete 5A - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
20A - MPMK p/f 7-8, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
40 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (46) Przyjete 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
41 Karolina Tabędzka
BPK
Uran (35) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
42 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (19) Przyjete 1 - L-2, Zawody Ujeżdżeniowe, p/f Runda Kuce (20x40), 2021-05-15
16 - L-3, Zawody Ujeżdżeniowe, Finał Rundy Kuce(20x40), 2021-05-16
43 Gabriela Wierzbicka- Kerber
OSK Babin
Betty (49) Odrzucone 27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
44 Dorota Wierzbowska
OSK Babin
Corne (48) Przyjete 12 A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
45 Maciej Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (54) Przyjete 7 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-15
46 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Sir Rosenthal (30) Przyjete 11 - L-2, Zawody Regionalne, p/f Runda L (20x60), 2021-05-15
26 - L-3, Zawody Regionalne, Finał Runda L (20x60), 2021-05-16
47 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Valentina L (31) Przyjete 12 - P-2, Zawody Regionalne, p/f Runda P, 2021-05-15
27A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
48 Emilia Zadka
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
TANGO (37) Przyjete 12 A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-15
27 - P-3, Zawody Regionalne, Finał Runda P, 2021-05-16
49 Oliwia Żarczyńska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Tailormade Lobster (51) Przyjete 12 A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, otwarty, 2021-05-15
27A - P-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-05-16
1
Bez Przynależności Klubowej D O S
3
Wrocławski Klub Jeździecki
4
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
8
Wrocławski Klub Jeździecki
10
Klub Jeździecki Picador
11
Wrocławski Klub Jeździecki
12
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
14
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
15
Wrocławski Klub Jeździecki
16
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
17
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
18
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
20
RV Landskron Görlitz e. V.
21
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
23
Wrocławski Klub Jeździecki
24
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
25
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
26
Bez Przynależności Klubowej D O S
27
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
29
Wrocławski Klub Jeździecki
30
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu
36
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
37
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
38
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
39
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
40
Wrocławski Klub Jeździecki
42
Wrocławski Klub Jeździecki
45
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
46
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
47
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
48
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl