Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu cykl Puchar Babiej Góry Pełen ekran
2021-05-08 - 2021-05-09
Liczba przyjętych koni: 30
Liczba przyjętych zawodników: 29
Komunikaty organizatora
1. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w pierwszych w tym sezonie zawodach w cyklu rozgrywek o Puchar Babiej Góry. Dziękujemy za stosowanie się do obowiązujących przepisów sanitarnych w związku z trwającą pandemią Covid-19. Zwycięzcom konkursów gratulujemy wygranych. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Bogna Apanasewicz
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
Himo (19) Przyjete 6 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
10 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
19 - P-6, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
2 Bartłomiej Bachul
Faktor (33) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
3 Danuta Baczyńska
KS Bór
Madera (27) Przyjete 1 - L-2, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, czworobok 20x60 2021-05-08
1 - L-2, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, czworobok 20x60 2021-05-08
14 - L-4 - L towarzyska, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, 2021-05-09
14 - L-4 - L towarzyska, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, 2021-05-09
4 Agnieszka Chmielowska
WLKS Krakus Swoszowice
Brok (2) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
18 - P-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
5 Agnieszka Chmielowska
WLKS Krakus Swoszowice
Maestoso Xv-3 (1) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
5 - P-3, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
6 Michal Chodak
KJ Facimiech
Simba Hero (16) Przyjete 4- L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
17 - L-4, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
7 Aleksandra Dzióbek
Bpk
Hetman (20) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
8 Hanna Dziża
Ks Bór Toporzysko
Benetton (9) Przyjete 6 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
10 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
19 - P-6, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
9 Hanna Dziża
Ks Bór Toporzysko
Big Boy Familia (10) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
10 Aleksandra Figlewicz
Bpk
Gejsza (11) Przyjete 15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
11 Karolina Gardeła
Bpk
Sandoria (24) Przyjete 11 - N-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
20 - N-4, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
12 Marlena Gruca
Stajnia Imperium
Paola Aa (12) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
13 Stefania Gruszka
Stajnia Nawojowa Góra
Diament (14) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
14 Bartłomiej Job
Ks Bór
Garnizon (21) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
15 Aleksandra Kaczmarek
BPK
Gruzin (31) Przyjete 5 - P-3, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
5 - P-3, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
18 - P-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
18 - P-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
16 Dominika Klimek
Krakowska Akademia Sportu
Dolce Ewita (30) Przyjete 12 - P-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy - Kuce,,czworobok 20x40, 2021-05-08
13 - P-4, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, czworobok 20x40, 2021-05-09
21 - N-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2021-05-09
17 Mateusz Kolaniak
KS Bór Toporzysko
Mniszka (35) Przyjete 15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
18 Alina Kravchenko
Ks Bór
Tawana (22) Przyjete 15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
19 Gabriela Pięta
Stajnia Dworek Gorce
Perełka (4) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
20 Roksana Pięta
Stajnia Dworek Gorce
Leon (3) Przyjete 1 - L-2, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, czworobok 20x60 2021-05-08
1 - L-2, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, czworobok 20x60 2021-05-08
14 - L-4 - L towarzyska, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, 2021-05-09
14 - L-4 - L towarzyska, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie kuce, 2021-05-09
21 Hanna Pis
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
Sulaatik's Pittsburgh (26) Przyjete 3 - L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, czworobok 20x60, 2021-05-08
8 - L-3, Zawody Regionalne - Kuce, czworobok 20x60, 2021-05-08
16 - L-4 , Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2021-05-09
22 Aleksandra Ryba
Stajnia Imperium
Paola Aa (12) Przyjete 5 - P-3, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
23 Andrzej Ryś
KS Bór Toporzysko
Tina (34) Przyjete 15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
24 Joanna Sienkiewicz
Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy
Ermitaż (32) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
5 - P-3, Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
25 Gabriela Stańdo
Ks Bór
Bazyl (23) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
26 Magdalena Stempek - Gruszka
BPK
Perła(Perełka) (13) Przyjete 4- L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
9 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, czworobok 20x60, 2021-05-08
17 - L-4, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
27 Małgorzata Szczugiel
Bez Przynależności Klubowej M A L
Enfild (18) Przyjete 20 - N-4, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
28 Paweł Urban
Bpk
Remington (15) Przyjete 22- CNC 100 Czworobok Szkoleniowy,, czworobok 20x60, 2021-05-09
29 Zbigniew Waligórski
KS Bór Toporzysko
Benetton (9) Przyjete 17 - L-4, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
30 Zbigniew Waligórski
KS Bór Toporzysko
Harnaś (8) Przyjete 4- L-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
9 - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, czworobok 20x60, 2021-05-08
17 - L-4, Zawody Regionalne, czworobok 20x60, 2021-05-09
31 Ilona Węglarz
Ks Bór
Krain (25) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
15 - L-4, Czworobok Szkoleniowy, czworobok 20x60, 2021-05-09
32 Milena Winiarska
KS Bór
Garnizon (28) Przyjete 2- L-2,Czworobok Szkoleniowy, Ujeżdżenie, czworobok 20x60, 2021-05-08
1
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
21
Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
24
Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy
27
Bez Przynależności Klubowej M A L

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl