Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2021-07-03 - 2021-07-04
Liczba przyjętych koni: 40
Liczba przyjętych zawodników: 32
Komunikaty organizatora
1. Przypominamy wszystkim zawodnikom o obowiązującej nowej opłacie na ZR i ZT - opłacie antydopingowej w wysokości 10 zł przekazywanej na rzecz PZJ
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Małgorzata Borowik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Calimero (15) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
16 - N-6, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
2 Ada Bryszewska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Aventador L (23) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
15 - D-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
3 Ada Bryszewska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Wiera (24) Odrzucone 9 - C-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
4 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
C-Quattro PS (16) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
5 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Casablanca (10) Przyjete 21 - CC-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
6 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Dark Crusador (11) Przyjete 8 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
19 - MPMK p/f 6, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
7 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Fabregas-d (12) Przyjete 18 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
8 Mateusz Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Heiline's Zanzier (9) Przyjete 10 - CC-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
21 - CC-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
9 Michał Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Darlings Dream (13) Przyjete 11 - CS-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
22 - CS-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
10 Michał Cichoń
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Radius (14) Przyjete 6 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
11 Adrianna Dowha
Klub Jeździecki DERA
Aneli (18) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
16 - N-6, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
12 Laura Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Sisi (29) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
4A - D-3 2020 zwykły, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-03
15 - D-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
13 Weronika Frąckowiak
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Dreamcat (20) Przyjete 10 - CC-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
21 - CC-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
14 Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kardamon (38) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
15 Magdalena Hasek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Leviton De La B (37) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
16 Eryka Hławiczka
brak
Prossario II (42) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
17 Julia Jużyca
Bpk
Balbina (4) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
18 Weronika Kaczmarek
Klub Jeździecki DERA
Dar (17) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
19 Anna Korek
Klub Jeździecki Pro Horses
Chicharito (31) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
16 - N-6, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
20 Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (3) Przyjete 9 - C-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
20A - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-04
21 Maja Kubara
Bpk
Listopad (36) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
22 Maja Kubara
Bpk
White Star (35) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
13 - L-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
23 Maja Kucharska
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Poezja (28) Przyjete 4A - D-3 2020 zwykły, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-03
15A - d-4 2020, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-04
24 Weronika Lewek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Love Me G (5) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
25 Małgorzata Merta
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Ne-Yo (40) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
13 - L-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
26 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Onyks (7) Przyjete 7 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
18 - MPMK p/f 5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
27 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Sir Sandro HZ (8) Przyjete 6 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
17 - MPMK p/f 4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
28 Aleksandra Ordon
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Cassidy (27) Przyjete 9A - C-1 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-03
20A - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-04
29 Aleksandra Ordon
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Don Royal 9 (32) Przyjete 9 - C-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
20 - C-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
30 Marianna Osowska
Bpk
Sisaida (6) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
31 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (22) Przyjete 9 - C-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
20A - C-1, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-04
32 Martyna Piwowar
Klub Jeździecki Pro Horses
Orion (1) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
33 Karolina Plucińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Esperanto P (30) Przyjete 14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
34 Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Henderson (33) Przyjete 11 - CS-1A, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
22B - CS-1A, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-07-04
35 Iga Siemek
Bpk
Dreamdancer (43) Przyjete 1 - L-1, Zawody Towarzyskie w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
36 Aleksandra Sobik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kendo (41) Przyjete 3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
37 Magdalena Stempek - Gruszka
BPK
Perła(Perełka) (34) Przyjete 14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
13 - L-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
38 Magdalena Tomków-Bednarska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Diaro (21) Przyjete 5 - N-5, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
16 - N-6, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
39 Anna Tyrała
Klub Jeździecki Profit
Batalia (2) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
13 - L-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
40 Karolina Witkowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kardamon (39) Przyjete 14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
41 Anna Woźnica
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Coffee 23 (19) Przyjete 2 - L-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
2 - L-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
42 Katarzyna Wójcik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Final Fantasy 2 (26) Przyjete 4 - D-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
3 - P-1, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-03
15 - D-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
14 - P-2, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, 2021-07-04
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
2
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
3
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
4
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
5
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
6
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
7
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
8
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
9
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
10
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
12
Klub Jeździecki Pro Horses
13
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
19
Klub Jeździecki Pro Horses
20
Bez Przynależności Klubowej S L A
23
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
25
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
26
Jeździecki Klub Michałów
27
Jeździecki Klub Michałów
28
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
29
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
32
Klub Jeździecki Pro Horses
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Klub Jeździecki Pro Horses
36
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
38
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
39
Klub Jeździecki Profit
40
Klub Jeździecki Zbrosławice
41
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
42
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl