Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Regionalne i Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Ujeżdżeniu w Wielkiej Lipie Pełen ekran
2021-07-17 - 2021-07-18
Liczba przyjętych koni: 39
Liczba przyjętych zawodników: 34
Komunikaty organizatora
1. UWAGA! W związku z burzami i nawałnicą, która w nocy przeszła przez nasz Ośrodek, zawody w ujeżdżeniu muszą zostać przeniesione. Planowany termin to 17-18 lipca. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy za tydzień. Ewentualne pytania, proszę kierować telefonicznie: 606914528 Panel zgłoszeń zostanie otwarty, można dokonywać korekt zgłoszeń lub pozostawić zgłoszenia.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Natalia Badura
LKJ Lewada Zakrzów
Kaiser Franz (40) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
2 Ilona Bigda
Bez Przynależności Klubowej D O S
Casanova (21) Przyjete 9 - N-6, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
10 - N-5, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-17
3 Aleksandra Błachno
Wrocławski Klub Jeździecki
Travenort's Diabolo (41) Przyjete 23 - D-3 2020 zwykły, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM, 2021-07-18
4 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (9) Odrzucone 14 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Runda CC, 2021-07-17
29 - CC-5 2020, Zawody Regionalne, Runda CC, 2021-07-18
5 Agnieszka Borkowska
KS Pegaz Chwałowice
Petit Fusil (65) Odrzucone 20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
6 Kamila Budzisz
Bpk
Lukrecja (71) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
7 Aleksandra Całek
KS "Arkadia" Wielka Lipa
Equador (11) Przyjete 6 - P-2, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM, otwarty, 2021-07-17
7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
21 - P-6, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM, 2021-07-18
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
8 Aleksandra Chachulska - Krysmann
KS "Arkadia" Wielka Lipa
Caruso (10) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
9 Katarzyna Chodkowska
Bpk
Dream On Ipo (67) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-17
18 - L-3, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-18
10 Monika Cieplińska
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
Mick Night Pinky (43) Przyjete 5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
11 Magdalena Dąbrowska
Bpk
Milenium (68) Przyjete 7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
12 Magdalena Fonfara
Atena Ostrzeszów
Hannah (70) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
6 - P-2, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM, otwarty, 2021-07-17
13 Justyna Furtak
Bpk
Emir (72) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-17
14 Zofia Giełdon-Chłapek
BPK
Elita (20) Przyjete 7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
15 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Global - LA (3) Przyjete 5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
16 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold (2) Przyjete 10 - N-5, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-17
10 - N-5, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-17
25 - N-6, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-18
25 - N-6, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-18
17 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Q-3 (4) Przyjete 5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
18 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Quaterback (1) Przyjete 14 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Runda CC, 2021-07-17
29 - CC-5 2020, Zawody Regionalne, Runda CC, 2021-07-18
19 Antonina Jankowiak
BPK
Blackie (23) Odrzucone 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2021-07-17
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2021-07-17
20 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (39) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM kuce, otwarty 2021-07-17
17 - P-6, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM kuce, 2021-07-18
21 Michał Kubiak
Klub Jeździecki Okoły
Jasione Utopia (52) Przyjete 7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
22 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Germanika - LA (5) Przyjete 7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
23 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Euro Calma (22) Odrzucone 12 - C-1 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2021-07-17
27 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2021-07-18
24 Dorota Mazur
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
RS Rocky Dancer (56) Przyjete 9 - N-6, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
10 - N-5, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-17
25 Natalia Możdżeń
Bpk
Emir (73) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-17
26 Natalia Mróz
Kj Stajnia Krzyżanowice
Frezja (45) Przyjete 18 - L-3, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-18
19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
27 Dorota Mum
SRJ Galopuj z nami
Fatma (64) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-17
3 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-17
28 Zuzanna Palowska
Klub Jeździecki Okoły
Aluette (31) Odrzucone 7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
29 Izabela Sady
SRJ Galopuj z nami
Nugat (63) Przyjete 18 - L-3, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-18
18 - L-3, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-18
30 Monika Sawa
BPK
Avatar (75) Przyjete 7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
31 Karolina Sekunda
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Troja-P (32) Odrzucone 10 - N-5, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-17
25 - N-6, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-18
32 Klaudia Skrzyniarz
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Varadero I (54) Przyjete 11 - C-2 2019, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
12 - C-1 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2021-07-17
27 - C-2 2019, Zawody Regionalne, Runda C, 2021-07-18
33 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Barwinek (58) Przyjete 5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
34 Malwina Słowikowska
Klub Jeździecki Picador
Mark R (57) Przyjete 6 - P-2, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM, otwarty, 2021-07-17
7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
22 - P-2, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-18
35 Laura Sowińska
KJ Biały Las
Piorun (69) Przyjete 1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2021-07-17
1 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda kuce, 2021-07-17
36 Zofia Stempniewicz
BPK
Royal Red (17) Przyjete 5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
37 Alicja Stępień
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Eclectica (59) Przyjete 10 - N-5, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-17
25 - N-6, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-18
38 Zuzanna Suchożebrska
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Czikos - N (51) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
39 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Corlando (61) Przyjete 10 - N-5, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-17
25 - N-6, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-18
40 Karolina Szut
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
Ewerest N (36) Przyjete 9 - N-6, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
25 - N-6, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-18
25 - N-6, Zawody Regionalne, Runda N, 2021-07-18
41 Anna Szymanek
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Cassanova (74) Przyjete 4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
4 - L-2, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-17
19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
42 Anna Szymanek
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Miron (76) Odrzucone 19 - L-3, Zawody Regionalne, otwarty, 2021-07-18
43 Marta Turzańska
BPK
Rosja (30) Przyjete 3 - L-2, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-17
18 - L-3, Zawody Towarzyskie, Runda konie, 2021-07-18
44 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon - K (38) Przyjete 2 - P-3, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM kuce, otwarty 2021-07-17
17 - P-6, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM kuce, 2021-07-18
45 Paulina Werner
BPK
Bakier (53) Przyjete 6 - P-2, Zawody Regionalne, Eliminacje OOM, otwarty, 2021-07-17
7 - P-1, Zawody Regionalne, Runda P, 2021-07-17
46 Dominika Wielądek
Klub Jeździecki "pawlak Equestrian" Wrocław
Pallandos (48) Przyjete 5 - L-3, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-17
20 - L-4, Zawody Regionalne, Runda L, 2021-07-18
2
Bez Przynależności Klubowej D O S
4
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
10
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
16
Stadnina Koni Dębno
20
Wrocławski Klub Jeździecki
23
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
24
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
26
Kj Stajnia Krzyżanowice
31
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
32
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
37
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
38
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
39
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
40
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
41
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
42
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
44
Wrocławski Klub Jeździecki
46
Klub Jeździecki "pawlak Equestrian" Wrocław

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl